Spravodajstvo
Yamaha XS-V1 Sakura
-
PR článkyPred 2 mesiaceLukáš Pešek: „Jazdite tak, aby ste sa vždy vrátili domov.“ Bývalý jazdec MotoGP dnes učí ostatných, ako na to
-
PR článkyPred 2 mesiacePREČO JE KVALITNÉ PALIVO PRE MOTORKU DÔLEŽITÉ A AKÉ MÝTY KOLUJÚ MEDZI MOTORKÁRMI
-
Testy a recenziePred 3 mesiaceTEST CFMOTO 1000 MTX: Čínsky liter, ktorý prepisuje pravidlá hry
-
Testy a recenziePred 2 mesiaceKawasaki Versys 650 vs. 1100: Stačí stredná trieda na alpskú turistiku vo dvojici?
-
Testy a recenziePred 2 mesiaceSúboj o korunu mesta: Yamaha NMAX 125 Techmax vs. Honda PCX 125
-
Testy a recenziePred 3 mesiaceTEST Moto Morini Alltrhike 450: Adriano Celentano s pasom z Hongkongu?
-
Testy a recenziePred 2 mesiaceTEST Zontes 703 Frontier: Trojvalcové prekvapenie, ktoré mení pravidlá hry
-
Testy a recenziePred 3 mesiaceTEST Honda Goldwing 50th Anniversary: Polstoročie na vrchole potravinového reťazca

MartineR
19. októbra 2007 at 6:44
Krasa … proste klasika…
no mohli tam aspon niekde „schovat“ olejovy chladic … mam zo vzduchacov blby pocit, ze „zadny“ valec vzdy viac trpi …
Puco
19. októbra 2007 at 7:49
Celkom vkusne podarené retro. Dá sa, len tá koncovka na výfuku je dáka divná. Jo a samozrejme blinkre. A chýbajú mi tam speťáky, ale inak…hmmm… 😇
kxbibo
19. októbra 2007 at 14:39
Tvarovo pekná moto až na zakončenie sedačky. Stará XS je krajšia. Táto farebná kombinácia je ako pre Barbie.
campa
20. októbra 2007 at 14:51
😎 Som rád že vznikajú takéto stroje.
chorche
21. októbra 2007 at 13:19
MartineR: no netreba mat zadny valec, a je to v suchu 😁
racer8
21. októbra 2007 at 15:34
Pekna motorka no pripomina mi to skor taliansky styl 😎
kankoXF
21. októbra 2007 at 21:11
🙂 pekna moto.
Tie vyfuky ako na „kyvacke“ co som tatkovi videl ako maly v garazi…. Ale su pekne a dizajnovo k moto idu. Pre mna guuuut….
p.s. Ak by niekto mal vyhrady, tak som povedal svoj nazor 😁 😁 😁 (info pre racer8) 😈 😇