Jawa 350/638 nedobíja
Domov › Diskusné Fóra › Motoporadňa › Jawa 350/638 nedobíja
- Toto téma obsahuje 16 odpovedí, 8 hlasov, a bola naposledny upravená pred 20 rokmi, 3 mesiacmi od
poler.
-
AutorPríspevky
-
23. februára 2006 o 10:56 #65758
poler
Účastník (Participant)Moja JAwa 350/638 nedobíja, čo s tým mať robiť, batéria je nová 😠
23. februára 2006 o 11:57 #65759andoo
Účastník (Participant)pokazeny regler?
23. februára 2006 o 11:58 #65760eXeBaT
Účastník (Participant)poler
Nedobíja, alebo iba svieti kontrolka dobíjania? Zmeraj voltmetrom napätie na baterke pri naštartovanom motore.
23. februára 2006 o 12:03 #65761poler
Účastník (Participant)Svieti mi kontrolka a nedobíja, lebo motorka, ked je nabitá batéria, ide najskôr na dva valce, potom na jeden a potom úplne zhasne motor. Taký regler by som kde zohnal a čo to stojí?
23. februára 2006 o 12:31 #65762eXeBaT
Účastník (Participant)Ak sa nemýlim, mal by tam byť jednocievkový regler a to ťa vyjde na pár stoviek. Ja by som sa obrátil na nejakého Jawkára v okolí, ten bude poznať ďalšieho a niekto to už len musí mať.
23. februára 2006 o 12:43 #65763Natalka
Účastník (Participant)odkial si poler?
Ak z BA, tak tu sú nejaké kontakty na jawa obchody…
v Lamači – 0903463971 – p. Konečný (podľa mojích skúseností – tam by ti najlepšie aj vedeli poradiť, čo s tým máš)
v Jarovciach – 02/62860143 – p. Wolf
v Senci – 0905615695 – Robo23. februára 2006 o 12:43 #65764andoo
Účastník (Participant)Urcite to zozenies od nejakeho jawkara, u nas by si to zohnal v lamaci v obchode co sa vola babeta, tam su vsetky taketo nahradne diely len pozeram ze si z trencianskeho kraja tak tam moc obchodov nepoznam
23. februára 2006 o 12:44 #65765Natalka
Účastník (Participant)aha.. až teraz som si pozrela, že nie si z BA… ale zavolať môžeš 😀
23. februára 2006 o 12:44 #65766andoo
Účastník (Participant)😀 vidis natalka ma predbehla.. u konecneho to najdes urcite
23. februára 2006 o 12:47 #65767poler
Účastník (Participant)natalka nie som síce z BA, som z Púchova, ale študujem tu, tak si to zoženiem. DAKUJEM aj ostatným, je to tu super.
23. februára 2006 o 13:33 #65768eXeBaT
Účastník (Participant)poler
Môže to byť reglerom, ale aj nemusí. Skús a potom budeme hľadať iné riešenia.
23. februára 2006 o 17:10 #65769senior
Účastník (Participant)Môže to byť regler, môže byť vadné dynamo, alebo skrat svorky 61 na kostru a dynamo sa nenabudí.
19. marca 2006 o 18:59 #65770naked
Účastník (Participant)Ja som mal podobný problém, mal som roztavený ten plast či čo to je pri jednom z tých dvoch uhlikou v alternátore ale aj stator bol v hajzli.
20. marca 2006 o 5:56 #65771kxbibo
Účastník (Participant)poler no môžu to robiť už aj zodrané uhlíky. Vymeň ich za nové, ak ich nezoženieš prispôsob tam z dynama z auta uhlík opiluješ presne na požadovaný rozmer a bude to fungovať mám to odskúšané. 😎
20. marca 2006 o 11:53 #65772Kmotr
Účastník (Participant)Pokial viem, tak na jawkach boli pricinou pri nedobijani najcastejsie „zapecene“, alebo zaseknute uhliky. Tieto musia byt pritlacane k rotoru, ale zvyknu sa zaseknut a tym nedochadza k treniu o rotor a preruseniu dobijania. V praxi sa to prejavi najprv ako blikanie kontrolky az po par km ostane kontrolka svietit uplne. Treba uhlik odtial opatrne vybrat, aby sa kablik neurval a trocha ho obrusit na dotykovych plochach s puzdrom tak, aby mal volny ( ale nie prilis ) pohyb v tom puzdre.
-
AutorPríspevky
- Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
TEST Vmoto Stash (2026): Elektrický ekvivalent tristovky s vodičákom na auto
TEST Kove 800X GT (2026): Čína, ktorá dospela. Prekvapenie roka na strednom Slovensku
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
TEST Benda Chinchilla 350 CVT: Mestský chuligán, ktorý posiela skútre do dôchodku
SÚBOJ GENERÁCIÍ: Nový Triumph Scrambler 900 vs. ikonická klasika Bonneville T100
BMW Vision K18: šesť valcov, šesť výfukov a drzosť, akú od Bavorov dlho nebolo
TEST Voge 625 DSX: Crossover, ktorý prešiel africkou školou odolnosti
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
TEST Kove 800X GT (2026): Čína, ktorá dospela. Prekvapenie roka na strednom Slovensku
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
