Odpadlíci v Bojniciach
Domov › Diskusné Fóra › Zrazy a akcie › Odpadlíci v Bojniciach
- Toto téma obsahuje 125 odpovedí, 34 hlasov, a bola naposledny upravená pred 19 rokmi, 10 mesiacmi od
evicka.
-
AutorPríspevky
-
7. augusta 2006 o 14:35 #68309
cbr900
Účastník (Participant)Nakoľko som skalný „exebaťák“ a akcie, ktoré organizujeme (hovorím za iných 😀 sú super), čo tak sa stretnúť ešteraz?? Padol nápad v Bojniciach tento výkend… Nevadí, že tá akcia nesie názov po nemenovanej webovej stránke (motoride 😁), budeme tam známi…
… takže KTO SA PRIDAAAAAAAAAAAAAA ?? ??7. augusta 2006 o 14:37 #68310draciatko
Účastník (Participant)Miško,
neboj budem tam aj kopec iných, ale myslím že je to až budúci týždeň 😉7. augusta 2006 o 16:06 #68311cbr900
Účastník (Participant)Áno je to až budúci výkend (18. – 20. 8), ale sú aj takí, ktorí si to musia naplánovať, prípadne o tom nepočuli….
… a na Teba sa špeci teším … inak dík za spoločnú jazdu 😁7. augusta 2006 o 16:15 #68312andoo
Účastník (Participant)ano ja sa chystam urcite rozhodne.. 🙂 vidime sa tam
7. augusta 2006 o 16:42 #68313jybka
Účastník (Participant)aj ja sa chystam…. 🙂
7. augusta 2006 o 16:53 #68314cbr900
Účastník (Participant)andoo ?? 😀 – nesklamal
Jybka konečne sa zoznámime 😁7. augusta 2006 o 17:43 #68315evicka
Účastník (Participant)🙂 🙂 18,2O sa uvidíme aj Sani a Vieka sľúbili sme si lásku 🤐 🤐 len keby chcelo byť teplejšie 🙂 🙂 🙂
7. augusta 2006 o 17:56 #68316cbr900
Účastník (Participant)ozaj a kde sa bude spať?? mierne pochybujem, že by boli ešte chatky voľné…takže asi ostanú stany??
7. augusta 2006 o 18:13 #68317andoo
Účastník (Participant)cbr900 nebud makkys, spat sa nebude..
7. augusta 2006 o 18:51 #68318evicka
Účastník (Participant)🙂 😀 😉 je to kemp ,dá sa tam aj spať 🤐 aj nespať 🙄 🙄 a iné 😀 🙂 😀 myslím zabávať a spievať 🤐 😎 😁
7. augusta 2006 o 19:01 #68319Tusitel
Účastník (Participant)no skusim aj ja ked mi do toho nic nevojde..ale keby ste ma moc prehovarali tak by som aj isiel 😀 😀
a tie chatky…neviem kde to tam je,alebo ako to tam vyzera no nejaku by ste mohli pre mna vybavit,alebo s niekym by som sa podelil…
diiiik7. augusta 2006 o 21:49 #68320jybka
Účastník (Participant)no asi stany,lebo chatky sa objednavali len nejak do polky juna… 🙄
cbr900: hej aj ja sa tesim… 😉
all: vidime sa…. 🙂7. augusta 2006 o 22:09 #68321jybka
Účastník (Participant)Tusitel: no jasne,pridi…. 🙂 🙂 🙂
8. augusta 2006 o 8:55 #68322MartineR
Účastník (Participant)cbr900 : Michal, prave som volal do kempu, chatky su vsetky beznadejne obsadene, no maju este 5 dvojlozkovych podkrovnych izieb, alebo je moznost spat v stanoch. Zatial to vidim tak, ze proste dojdem, ak bude volna izba, pojdem do izby, ak nie postavim stan a bude… (snad sa to pocasie dovtedy umudri …)
takze sa uz spolu asi nevyspime (teda v jednej chatke 😁 )8. augusta 2006 o 10:31 #68323Satan
Účastník (Participant)Asi 5 minút odtiaľ pešibusom je bordel – keď sa Vám nechce spať v stanoch 😀 😀 😀
-
AutorPríspevky
- Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
TEST Kove 800X GT (2026): Čína, ktorá dospela. Prekvapenie roka na strednom Slovensku
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
TEST Benda Chinchilla 350 CVT: Mestský chuligán, ktorý posiela skútre do dôchodku
SÚBOJ GENERÁCIÍ: Nový Triumph Scrambler 900 vs. ikonická klasika Bonneville T100
BMW Vision K18: šesť valcov, šesť výfukov a drzosť, akú od Bavorov dlho nebolo
TEST Voge 625 DSX: Crossover, ktorý prešiel africkou školou odolnosti
Harley-Davidson štartuje sezónu 2026: Nový showroom v Bratislave a legendárna Experience Tour
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
TEST Benda Chinchilla 350 CVT: Mestský chuligán, ktorý posiela skútre do dôchodku
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
