Connect with us

Odpadlíci v Bojniciach

Domov Diskusné Fóra Zrazy a akcie Odpadlíci v Bojniciach

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 106 až 120 (z celkového počtu 126 )
  • Autor
    Príspevky
  • #68414
    Monty
    Účastník (Participant)

    … ako vidím mám čo ľutovať ,že som neostal v piatok aj na noc. 😠 no polepším sa.

    evicka pozri http://www.pardon.sk

    #68415
    puma
    Účastník (Participant)

    … víkend bol vynikajúci 😉 .. bolo super vás opäť vidieť, počuť, zasmiať sa, zaspievať a vystískať sa s vami 😁

    #68416
    pedros
    Účastník (Participant)

    Bol to zese raz super víkend. Hanbiť sa nie je za čo Sani, veď sme boli medzi svojimi rovnako hovadsky strelenými a to sa nám na tom všetkým páči. Prostredie super, počasie tak isto, iba tie bufety mohli nechať dlhšie otvorené a chýbala nám dobrá praženička z Rematy a Nedožier na raňajky. Inak supééééér

    #68417
    pedros
    Účastník (Participant)

    Martiner, cbr900, Puma, Ivka, mrzí ma, že sme sa nestihli rozlúčiť. Aspoň sme si zakývali a na budúce sa aj vystískame. Evička a ty si sa kde vytratila?

    #68418
    puma
    Účastník (Participant)

    pedros 😉 neboj, nabudúce sa vystískame aj do zásoby :o)) .. sobotňajší výletík s vami bol superský :o)) .. Erik je chalan na zjedenie.. je fakt, že ešte veľa veľa sa musí učiť, ale my sme na tom v jeho veku tiež neboli lepšie .. 😁

    #68419
    cbr900
    Účastník (Participant)

    pedros tak to máš pravdu s tými bufetmi a praženicou… ale inak mne sa páčilo… ten náš výlet bol hovadsky dobrý … a čo sa týka toho lúčenia a stískania prikláňam sa k Pume 😀 … dík za všetko…

    #68420
    cbr900
    Účastník (Participant)

    pedros len teraz som si mrkol foto…sú brutálne… 😁

    #68421
    evicka
    Účastník (Participant)

    😠 😠 😠 mrzí ma to hovädsky,ale trochu dosť sa mi to vymklo z plánu prišla nám nečakaná návšteva z Blavy na chatu na Rudno, oslavovali sme narodky a tak 😠 😠 😠 a vravela som VLADKOVI,aby sme išli ráno do kempu, ale prišla ďalšia návšteva a tak nám už nevyšiel krok 🙂 🙂 vystískam Vás na budúce Tajov to istí 😁 😁

    #68422
    cbr900
    Účastník (Participant)

    evicka nevyčítaj si to…hlavne je, že sme sa aspoň trochu videli 😉 … Tajov musím vypustiť (rodinná svadba), takže my sa vystiskame pozdejšie 😁

    #68423
    evicka
    Účastník (Participant)

    😁 😁 😁 daj si prosím Ťa koláááč aj za mŇa 😛 😛 😛 mňam mňam a dobre sa zabav 😁

    #68424
    cbr900
    Účastník (Participant)

    evicka budem družba 😎 , tak uvidím 😁

    #68425
    puma
    Účastník (Participant)

    evicka .. ide sa inšpirovať 😁

    #68426
    cbr900
    Účastník (Participant)

    puma len aby sa mi tá svadba nezapáčila natoľko, že budem pred tebou kľačať 😀 😁 😁

    #68427
    kalupko
    Účastník (Participant)

    No veru, bolo paradne, skoda ze som musel ist v sobotu prec, ten vecer bolo urcite skvele…. 😁

    #68428
    draciatko
    Účastník (Participant)

    ďakujem jasné že organizátorom a všetkým za spoločnosť 😉

    Škoda že s vami nebudem v Tajove, ale budem na vás myslieť.

    Evička nezbúchaš ešte nejaku exe-niečo-vicu?? 😁 🙄

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 106 až 120 (z celkového počtu 126 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri