Connect with us

Odpoveď na: HONDA CBR 600F 900RR

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa HONDA CBR 600F 900RR Odpoveď na: HONDA CBR 600F 900RR

#64023
Vlado
Účastník (Participant)

Mal som dve CBR 600, tá prvá bola dovezena z Talianska r.v.92 a mala najazdených 62 000 km. Dal som ju hned celu skontrolovať a čuduj sa svet všetko OK:sviečky ako nové, reťaz super, ventily boli v tolerancii, dokonca aj karbur.boli zosynchronizované. Pridal som k tým km za rok ďaľších 12 000km a o krem oleja som nič neinvestoval a šlapala super.Ďaľší majiteľ na nej havaroval tak, že bol použiteľný len motor a ten jazdí v druhej CBR dodnes bez generálky. Chcel som ale novšiu a tak zákonite nasledovala CBR 600 r.v.98 "kupovaná na slovensku". a mala dvoch predchádzajúcich majiteľov. Bol na nej dynojet kit, KN fiter a Viper výfuk, ale ako Charym napísal, nie je všetko zlato…Olej ako ropa, sviečky -hnoj,vzduch.filter ako po r. Paríž-Dakar, spojka v prd…ložiská v hlave riadenia tiež. Údržba ma stála 10x toľko ako na tej starej ale potom šlapala. Takže môj názor je : majiteľ a nie či je dovezená alebo kúpená na Slovensku

Advertisement

Partneri