Connect with us

1.Motostretnutie hriňovských holopupkárov

Domov Diskusné Fóra Zrazy a akcie 1.Motostretnutie hriňovských holopupkárov

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )
  • Autor
    Príspevky
  • #74014
    superflanker
    Účastník (Participant)

    1.Motostretnutie hriňovských holopupkárov

    (konané v spolupráci s mestom Hriňová a 1. ZŠ Hriňová pri príležitosti 40. výročia založenia 1. Základnej školy v Hriňovej.)

    Miesto konania :

    1. Základná škola Hriňová

    Trvanie:

    15.6.2007 ? 17,00

    17.6.2007 ? 12,00

    Ubytovanie :

    1. stany (voľne okolo ihriska s výhľadom na motocykle)

    2. v triedach ( nutné mať karimatku a spacák ? presný počet spresniť najneskôr týždeň pred začiatkom akcie na e-mail: martin.trebula (z)gmail.com alebo t.č. 0908540004 ? Martin (superflanker), v prípade nejakých požiadaviek ohľadom ubytovania (rezervácie miest aby ste spali partia pokope a pod.) ma taktiež kontaktujte

    3. parkovanie v areáli ZŠ na spevnenej vyznačenej a permanentne osvetlenej ploche.

    Vstupné:

    Motorkári (posádky motocyklov)- 100 Sk/osoba, v cene guľáš, pivo, ubytovanie

    ostatní – X Sk NEBUDE POVOLENY VSTUP – rada starsich zasadla a rozhodla ze z dovodov zachovania komorneho charakteru stretnutia, vseobecneho kludu a poriadku bude akcia chapana ako SUKROMNA takze vstup bude povoleny len motorkarom (z výnimkou 1 hodiny kedy bude ukazka motocyklov a vozenie ziakov skoly a aj to len na vyhradenom priestranstve)

    Hygiena:

    WC+sprchy s teplou vodou

    PROGRAM :

    15.6.2007

    16,00 hod – príchod, ubytovanie

    17,00 hod – privítanie, organizačné pokyny, mini futbal, plážový volejbal

    18,00 hod – výjazd na Poľanu

    21,00 hod – posedenie a opekanie pri ohni, večerná zábava pri reprodukovanej hudbe ? DJ LEDNERG

    16.6.2007

    08,00 hod – raňajky – 3x párok, chlieb, horčica ? feferón + ( čaj ? zadarmo)

    09,00 hod – organizačné pokyny (rozdanie mapiek a itinerárov + vysvetlenie hlavných bodov trasy)

    10,00 hod (resp. podľa začiatku konania Spoločnej jazdy za zosnulých motorkárov) – výjazd po lazoch Podpoľania + návšteva detského domova + účasť na spomienkovej jazde za zosnulých motorkárov

    18,00 hod – príchod do areálu ZŠ Hriňová, ukážka motocyklov deťom na školskom dvore + vozenie detí

    19,00 hod – občerstvenie (guľáš)

    19,30 hod – enduro výjazd po Hriňovských kopcoch a lesoch ? podľa záujmu (nespevnené cesty)

    21,00 hod – posedenie pri ohni, večerná zábava + živá hudba ? skupina KATASTROFA

    17.6.2007

    09,00 ? 11,00 hod – raňajky, poďakovanie, odchod účastníkov stretnutia

    Viac info vrátanie mapiek vyjazdov na http://www.superflanker.webovastranka.cz

    Tešíme sa na Vašu návštevu.

    #74015
    MartineR
    Účastník (Participant)

    Toto sa mi celkom zacina pozdavat. Jednak sa to da spojit so spomienkovou jazdou a nie je to daleko od cierneho balogu, kde je historicka uzkorozchodna zeleznica, na ktorej som uz roky nebol …

    Zacinam mat pocit, ze sa tam stretneme 😉

    #74016
    superflanker
    Účastník (Participant)

    Ucast na spomienkovej jazde je zakomponovana do spolocneho vyjazdu na uvedenej stranke mas trasu zakreslenu do mapy. Cierny Balog je konkretne od Hrinovej vzdialeny len 30km a po celkom zaujimavej trase (neprechádzas ziadnou obcou len lesmi) 😉

    #74017
    crazyman
    Účastník (Participant)

    Vyzerá to dobre. Hovädá doporučujem k pozornosti 😎

    #74018
    superflanker
    Účastník (Participant)

    Pre Endurakov som pripravil 1,5 hodinky po lesnych cestach-necestach + budu si moct vyskusat cestne enduro na MX trati. Kedze som pri tom tarani sa po lesoch stratil mobil a ani po opatovnom prejdeni trasy som ho nenasiel kym vybavim SIMku s tym istym cislom tak info podavam na e-maile, alebo O2 na mna je – 0949588752

    #74019
    JOSE
    Účastník (Participant)

    Chcel by som prísť kuknúť a pojazdiť tak dúfam, že sa mi to aj podarí 😁 😎

Zobrazuje sa 6 príspevkov - 1 až 6 (z celkového počtu 6 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri