Connect with us

14:23

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 19 )
  • Autor
    Príspevky
  • #98333
    kavis
    Účastník (Participant)

    Zdravím. Rozhodol som sa tu založiť diskusiu o akciách Nočných Vlkov a kedže v tejto dobe letí číslovanie tak som sa rozhodol aj ja pre číslovanie. Poprosil by som tých čo s nima majú problém aby sem tie svoje nenávistné príspevky nedávali ale založili si vlastné vlákno. Pre ostatných začínam týmto videjkom ktoré spracoval Yanco. 

    #98337
    B12
    Účastník (Participant)

    A k čomu je to dobré ???  😁

    #98339
    Mishko
    Účastník (Participant)

    #98343
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈  Kavis (aj keď jazdí na americkej motorke), tu chce prezentovať svoje presvedčenie a čaká tu len súhlasné stanoviská.
    Tak šeci láskavo držte hubu a krok! 😁 

    Kavis
    , o náboženstve nedáš nič? 😈

    #98345
    kavis
    Účastník (Participant)

    B12 k ničomu. Len tak. Videl som že slobo to dáva o nich do vlákna “ nedorozumenie a omyl od Awiu“ tak reku nech je pre to vlastné vlákno. Lebo vždy som tam šiel pozrieť a bolo to tam o inom. Na Mishka reagovať nebudem lebo ten už nejakú úctu odomňa stratil už dávno a týmto akurát dokázal že nevie ani čítať kedže hore som slušne poprosil ale on asi nevie čo je slušnosť. papi ja viem že sranduješ z tou americkou motorkou lebo myslím že tebe som už vysvetlovaľ pre čo ju mám  😈 . No a o náboženstve sa mi nechce zakladať tému ale keď založíš ty tak podľa toho ako napíšeš akú diskusiu tam chceš viesť tak buď prispejem alebo aj nie. Inak som bol miništrant ale aj som pracoval na tom keď sa cirkvy majetky vracali  😇 .

    #98347
    ahojko
    Účastník (Participant)

    Kavis,

      mam taky skeredoblby pocit ze si nezalozil „DISKUSIU“, ale okienko pre tych, co s tebou suhlasia a maju chut tebe a im pochlebovat. Asi si potrebujes ozrejmit vyznam slova „DISKUSIA“…
    Hadam mi rozumies….

    #98349
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈  Kavis, nesrandujem, vysvetlovať Harleya je vodu kázať, víno piť.
    A pracovať na navrátení majetku je pre geodeta dobrý biznis, s tým sa nechváľ. 😁

    #98351
    kavis
    Účastník (Participant)

    ahojko ja tu nechcem diskutovať o príčinách vojny jednoducho vojaci vo vojne padli že si ich panstvo zmyslelo že naženú ľúdí do mlynku za svoje záujmy a podľa mňa si tí padlí zaslúžia spomienku. A ver tomu ak by si zmysleli nejaký motorkári že usporiadajú výjazd na nejaký nemecký cintorín uctiť si aj ich pamiatku tak by som sa tak isto zúčastnil. Na vojnu mám svoj názor čo mi odprezentovali rodičia a starí rodičia čo boli priamymi účastníkmi a nemám potrebu niekoho presviečať o svojom názora  a tak isto nemám potrebu aby ma tu niekto presviedčal o svojom pohľade.
    papi no daj ktorá motorka spĺňa že je to kus železa vzduchom chladený z karburátorom ktorý trasie olej z toho tečie a rozobrať ho môžeš aj pri krajnici aby si ho aj naozaj opravil  😈  Ano existuje aj starý Ural alebo Baworák ale bohužiaľ na to finančne nemám lebo to už sú historické skvosty a na umelú „ryžu“ nemám chuť 😁 A to tom druhom znechutene mlčím ale v podstate máš pravdu.

    #98352
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈  Aj u Vlkoch, aj u teba ide o princip.
    Štýlové by bolo, keby Vlci absolvovali tú trasu na Jawách, Pannoniách, Rometoch, k tomu nejaký Minsk, Iž, MZ.
    Dnepr a Ural sú kópie nepriateľských mašín, to by  už neplatilo. To už je, ako Volkswaggen z Bratislavy, nie je to slovenské auto… 😁 
    Na výdobytkoch socializmu (čo sme dostali do daru),  by boli na posmech. Nie pýšiť sa cudzím perím a machruvať v Berlíne na Harleyoch a Japoncoch. 😈 
    Ale tanky vedia stále dobré… 👍 😁

    #98355
    B12
    Účastník (Participant)

    Presne to som čakal, že takáto diskusia sa tu rozpúta. Preto tá moja jednoduchá otázka.

    Dobre, vytvorme aj my tradíciu podobnú Kvapke krvi. Veď každé mesto bolo oslobodené v rôznom čase a domáci motorkári si môžu uctiť padlých vojakov na nejakom cintoríne alebo pamätníku vo svojom regióne. Napr. taká DUKLA by si to zaslúžila. Tam tiež nahnali vojakov na jatky. Okrem toho je tam čo pozerať, čo sa týka pozostatkov techniky  🙂

    #98356
    slobo
    Účastník (Participant)

    Všem gratulují ke Dní vítězství a přejí mír na planetě.
    hodne zdravia všetkým

    Pochod Nesmrtelného pluku v Torontu

    Všichni  ti  z  nesmrtelných  batalionů  si  zaslouží  naši  hlubokou  úctu. Stejnou
      a  stejně  hlubokou. 
    Bez ohledu jakou  barvu měla  hvězda na jejich  tancích, 
    nebo zda  tam měli vůbec  nějakou.

    vlk

    https://vlkovobloguje.wordpress.com/2017/05/09/k-vyroci-konce-valky/

    #98358
    kavis
    Účastník (Participant)

    B12 dobrý nápad len to chce ľudí a čas to zorganizovať. Ja na organizovanie nie som ale ak sa mi dá tak sa zúčastňujem takýchto akcií. Napr. teraz 13.5. organizujú výjazd na Bradlo vzdať úctu Štefánikovy lebo bolo 4.mája 98výročie jeho vraždy. Tak dúfam že sa mi tam podarí dostať.

    #98360
    kavis
    Účastník (Participant)

    papi zabudol som na teba zareagovať a keďže tu nedá sa editovať tak píšem takto. Áno bolo by to veľmo štýlové ale kde zohnať toľko tých motoriek. Si zober že poliaci majú nejaký problém z púšťaním Vlkov na svoje územie na motorkách takže tam sa predáva štafeta a motorkári z EU požičiavajú tým čo prešli hranicu peši svoje motorky aby na nich šli potom až do Berlína. A ešte jedna odpoveď chalana čo šiel z Moskvy až do Berlína že prečo nejde na Harley ale na Goldwingu kedže vlastní obe. „Harley by to nezvládol. Išli sme aj veľmi rýchlo a za veľkého dažďa cez 650km a on nemá takú akceleráciu a v tej stálej vode by aj elektrika asi kľakla.“  😈

    #98362
    Mlhos
    Účastník (Participant)

    Papi a ty sa preco stylovo nevozis na Babette z Kolarova ? 😁

    #98364
    Mishko
    Účastník (Participant)

    Kedze Rusi nevedia okrem zbrani nic poriadne vyrobit tak bohuzial aj najzarytejsim Putinovym ritolezom nezostava nic ine ako sa vozit na fuj fuj zapadnych fuj fuj kapitalistickych motorkach  😁

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 19 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Advertisement

Partneri