Connect with us

2. spoločný Slovensko-Magyarský výjazd

Domov Diskusné Fóra Zrazy a akcie 2. spoločný Slovensko-Magyarský výjazd

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 18 )
  • Autor
    Príspevky
  • #82291
    AMIS
    Účastník (Participant)

    Haló, Haló,

    Kto chce a má chuť si pripomenúť minulý rok je vítaný. Ale aj ten kto sa chce pridať.

    Kedy ?: Posledná septembrová nedeľa 27.9.2009

    Kde a o koľkej?: Tesco Dunajská Streda o 8:30- Odchod o 9:00, Pumpa Shell Komárno o 9:45- odchod o 10:00, Esztergom pod mostom (Ostrihom-Štúrovo) o 11:00.

    Ďalšiu trasu z Ostrihomu, navrhnem a prispôsobím počtu zúčastnených z oboch krajín a samozrejme počasiu.

    !!!!IDE SA ZA KAŽDÉHO POČASIA!!!!!

    Tentokrát to ale bude iná trasa aby to bolo pre všetkých atraktívne.

    Akcia je opäť nepolitická a kto bol minulý rok vie, že sa bude niesť v priateľskom duchu. Preto prosím všetkých čo majú opačný názor alebo úmysly NECH RADŠEJ OSTANÚ DOMA 😉

    Kto má zelenú vestu a nehanbí sa ju nosiť na moto nech si ju kľudne privezie bude sa nám hodiť. Slovenské vlajočky sú rovnako vítané.

    Po skúsenosti z minulého roka to zámerne dávam na september aby sa mohli zúčastniť aj "ŠPIČKOVÝ JAZDCI" a medzi nami dievčatami, znova jak na potvoru je to aktuálna téma a myšlienka. Poviem to od papule "Fero k***a teplo sa obleč"

    Sľubujem svižný presun [dobre]

    P.S. Tento príspevok je informačný, prosím zdržte sa akýchkoľvek národnostno-politických sebaprezentačných drístov. IDEME SI POJAZDIŤ [dobre] 😉 😉

    ĎAKUJEM

    #82292
    Slon
    Účastník (Participant)

    Tak ako minulý rok ,tento sa tak isto zúčastním 😉

    #82293
    bubo
    Účastník (Participant)

    Myslím, že prídem. Dúfam, že nebude moc teplo, minule ma kosa fajne prebrala… 😁

    #82294
    AMIS
    Účastník (Participant)

    Bubó šak Te nemmóžeš chýbať 😁

    #82295
    kankoXF
    Účastník (Participant)

    AMIS vcas ma urguj aby som nezabudol. 😁 😇

    Davam do kalendara

    #82296
    AMIS
    Účastník (Participant)

    Urgujem 😁 😁 😁 😁

    #82297
    VladiB
    Účastník (Participant)

    Pekna akcia motorkári ukážu politikom už druhý krát ako to funguje, ked sú všetci zdraví

    #82298
    AMIS
    Účastník (Participant)

    A od Teba Vladi a tvojho Teamu sa očakáva plná účasť bez výhovoriek 🙂 😉

    #82299
    VladiB
    Účastník (Participant)

    AMIS pracujeme na tom, nič nesľubujem, ale rád by som sa previezol

    #82300
    RoboNM
    Účastník (Participant)

    Ok, zapísané, dojdem 🙂

    #82301
    AMIS
    Účastník (Participant)

    Robinko tešíme, len nám sľúb, že sa nebudeš vyzliekať. To keby ťa uvideli (tetovačky) by bolo FOPÁ 😈 😉 😁 😁

    #82302
    RoboNM
    Účastník (Participant)

    No tak dobre, ale ja som sa na ten striptejz tak veľmo tešil 😠 Ale že si to ty, tak ti tú radosť spravím 🤣 🤣

    #82303
    AMIS
    Účastník (Participant)

    Radšej Ťa zoznámime s nejakou švárnou maďarkou a jej môžeš ukazovať tetovačky, jazvy z bojov a samozrejme TTnáradie 😉

    #82304
    RoboNM
    Účastník (Participant)

    Jazvy s bojov sú minulosťou, ja už som dobojoval 😉

    TT výbavu si môžeme ukazovať aj navzájom ty môj adventurosexuálny kamaráde 😛 😁

    A kerky mám len a iba pre seba, takže zase z troch argumentov nič 😁

    Ale aj tak ťa mám rád 😀 😀

    #82305
    AMIS
    Účastník (Participant)

    DÔLEŽITÉ

    DÔLEŽITÉ

    DÔLEŽITÉ

    DÔLEŽITÉ

    DÔLEŽITÉ

    Malá zmena , ktorej sa dúfam všetci čo chcete ísť dokážete prispôsobiť.

    O 11:00 sa nestretávame v Ostrihome pod mostom , preto prosím každého , kto by chcel prísť priamo pod most, nech tam nechodí. Bude tam čakať zbytočne. Preto ak môžete prídite rovno do Dunajskej Stredy na dohodnutý čas, alebo sa stretneme na Č.S. Shell v Komárne. Pár jedincov na druhej strane nepochopilo myšlienku tohoto výjazdy a mysliac si, že ideme verejne demonštrovať proti jazykovednému zákonu sa chcú k nám pridať v Ostrihome pod mostom. Čo samozrejme nedopustíme a nenecháme si pokaziť deň. Preto ruším miesto stretu Ostrihom (pod mostom) o 11:00 a vzhľadom na väčšinu ho presúvam na ČS SHELL Komárno

    Tam sa stretneme s maďarmi , ktorým sa pripravované priskupenie tiež nepáči a pôjdeme si spolu pojazdiť, tak aby boli aj SK aj HU spokojní 😉 [dobre]

    Ďakujem za pochopenie a verím, že to bude lepšie ako minulý rok.

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 18 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri