Connect with us

40+ – tu sme

Domov Diskusné Fóra Kaviareň 40+ – tu sme

Označené ako: 

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 4,951 až 4,965 (z celkového počtu 16,926 )
  • Autor
    Príspevky
  • #89348
    maguma
    Účastník (Participant)

    Skúsim kopírovať, mám takého tušáka……………a solim asi drichme 😈 

    OZNAM

    MOTOZABIJAČKA MAŽOLA ZULU

    4.1.2014+prekvapkanie

    podrobnosti na strane 75.

    uz trebalo zaplatit, aby do 15 teho došlo.

    smajle nix
    morséyoffka nix

    #89349
    maguma
    Účastník (Participant)

    Hosanna, vyšlo to 😁 

    #89350
    krampus
    Účastník (Participant)

    Šak daj zoznamovič ako stojí vec. 😈 

    #89351
    kingston
    Účastník (Participant)

    Natschelink – jubilejnu stovecku si uchmatol 🙂 .

    5000 prispevkov za necele 3 mesiace – ale su ti geriatrici ukecaní, jak baby na trhu 😈  😁

    #89352
    WIKINO
    Účastník (Participant)

    Ná čil som rozdrapev oči. Dám kawej, pirulu a idem lapať mačku. Žobráka a drotára nechaj na pokoji. Už idú na Klátovú Novú Ves, utekaj lebo ti čornu Mažolu. Za tú stovku ti gratulujem. Šag to sme nechali na teba . Veď náčelník mosí mať prednosť. 🙂  😛  😈

    #89353
    yoffo
    Účastník (Participant)

    😇 Gúteň Mórgeň 😇 

    Šimol som si, že spod môjho nicku bola odstránená trápna „hodnosť“ OBJAVUJÚCI ČLEN.
    Keby som si bol niečo prosil a potom by sa mi to znepáčilo, poďakujem.
    Takto som iba spokojný.
    Ostávam.
    Dúfam tiež, že vzájomná korektnosť, slušnosť sa dá dosiahnuť bez snahy o subordináciu.
    Bolo by fajn, ak by mnou vyššie zmienené skutočnosti ostali  kodifikované na furt.

    smajle 2ks
    morséyoffka nix

    #89354
    theo
    Účastník (Participant)

    Doktor yoffo

    myslim ze mozem v mene šeckych pacientov prejavit radost ze ostavas, aj ked mas sice zakodovanu ordináciu, budeme sa liečiť dalej a tu. Nam sa uz nikam chodit nechce, stači ze sme holota, nemusime byť aj žebrota.      

    #89355
    WIKA
    Účastník (Participant)

    Yoffo, teším sa. Vedela som, že ty si nad vecou.  Neviem čo Wikino robí za mačku, ale už od piatku je v garáži, pomaly ani nevychádza, iba ak ho doženie hlad. To je hrozné, neviem čo bude na tom zdvíhať, možno mňa, ak nebudem môcť vysadnúť na motorku, alebo možno sem prevezú náčelníkovu  živnosť. 😁  A tu sa bude prezúvať. Či?  Príjemný a nikým nerušený deň. Bobo, nepreháňaj to s tou santovkou, lebo do tej pivnici či špajze máš dosť prudké schodíky, aby si potom nemusel tancovať na jednej nohe s krásnou Mery.

    #89356
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈 Stádo sa má držať pokope precca, ta ne? 😁

    Ale som zistil, že s niektorými Mimo-zami to tu bude ťažké… 😛 😈 😇 

    Ale iné som chcel:
    Čo je s LOJZOm, Horňáci? Nebol ho pozrieť nikto?
    Hybajte dnes a dajte nejaké dobré správy.

    #89357
    WIKA
    Účastník (Participant)

    Dúfajme, že Lojzo je na tom lepšie, a mám dojem, že zajtra by ho mali  operaovať. Ale presne neviem. Budeme mu držať palce. Už teraz sa tešíme na ČUL.

    #89358
    yoffo
    Účastník (Participant)

    Papi, si myslel túto ??? Zelenú ??? Rasztlinu ???
    Doččkaj až ŤŤŤa chytím. 😛  😈 

    http://www.mojevideo.sk/video/1e0d/mimosa_pudica_mimoza_(citliva_rastlina).html

    A kto pôjdete za Lojzom, pozdrafte ho 👍 , kúa, šag mi uš do prstoff ani krf nem.prúdí.

    #89359
    bobolak
    Účastník (Participant)

    Ahojte,,čaky som rád,som myslel že sa ti niečo stalo(mohol si dostať nakladačku od pani domacej 😁 )ale vidím že si v porádku aj keď nejaký ten monokel,skováš za okuláre,ja som tiež prežil,ešte som stihol kupiť na ibaji remeň na kompresor,,ale čo ma sere je že mlhoš si kupil letnú vilku,,sa má kua jenna 😶  

    #89360
    WIKINO
    Účastník (Participant)

    Klapci mačka už visí. Wika furt chodí a čuduje sa , že kde je tá mačka. Nechcel som byť sprostý, tak som jej ju ukázal. Pochopila a dostal som fajn obed. 😈  🙂  👍 
    Ešte jej opravím nákupný vozík , aby nemusela vláčiť nákup v rukách. Dneska som bol za dobrého. 😇

    #89361
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈 Ano, Yoffisko, Zombie- Yunior, myslel som presne tú rastlinu. 😁
    Si zvyknutý na permanentné pod.—ebávanie, tak hádam, stráviš aj tú trochu trávy, ta ne? 😇 

    Aj keď WIKA síce napísala Yoffovi, že …“Vedela som, že ta si nad vecou“…, musím to uviesť na pravú mieru:
    Asi uniklo jej pozornosti, že ustúpil múdrejší, teda eXeBaT. 😈  👍

    (smayloff 5, morse 1)

    #89362
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    papi

    eXeBaT neustúpil, iba momentálne nemá čas riešiť žabo-myšiu vojnu. Neskôr sa k tomu vrátim a nové hodnosti zapnem.

    Smajle max. 5x
    Morse nemusím, takže 0

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 4,951 až 4,965 (z celkového počtu 16,926 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri