Connect with us

40+ – tu sme

Domov Diskusné Fóra Kaviareň 40+ – tu sme

Označené ako: 

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 6,706 až 6,720 (z celkového počtu 16,926 )
  • Autor
    Príspevky
  • #91105
    majanko
    Účastník (Participant)

    A ešte mi poraďte ako sem vraziť tú onú ikonu, furt mi to hlásí, že obr. je veľký a pritom má 8,63kb.

    #91106
    theo
    Účastník (Participant)

    Majanko, prilep s páskou  😈  😁

    #91107
    VANUCCI
    Účastník (Participant)

    majanko  poď na rajdy, tam ťa nebudú v ničom obmedzovať 👍

    #91108
    maguma
    Účastník (Participant)

    Majanko, obr. neni veľký, to ty si veľký 😈  😈  😁  😁 preto sa nezmestíš a príď na obed 😁

    #91109
    majanko
    Účastník (Participant)

    Aj páskou som lepil, potom zmenšoval až som sa zmenšil, že sa ani nepoznám.Na obed idem keď pozývaš Vilo ! 😁 Tý vole, já sa fakt už na tých fórach stratím, už ani neviem koľké to bude….toľko okien nemám pootváraných ani na dome 😁

    #91110
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    😈 Kurnik, náčelník, sereš sa s nejakými dolámanými PAFFkami, tak už keď ti príde pomôcť Majanko, tak riešte aspoň ubytovanie, nie?!?!?! 😈 

    Ale upozorňujem, že berem len s chladničkou (s takou pod telkou) – ale nemusí mať sklené dvere. Čo mi tam do nej má čo nejaký Bobolak čumieť, ta ne ?

    Majanko (a ostatní, ktorí ste tu vraj „obmedzení“  😁  ) – pošlite mi ten avatar na mail a ja vám upravím na GIF vyžadovaných rozmerov. Pošlem potom späť a vložiť to musíte sami, ale to už asi zvládnete s takým malým… 😈 
    Inak by bolo fakt dobré sa dohodnúť, kde nakoniec zakotvíme, lebo spíme už pod všetkými mostami, jak bezdomovci, qa… Ja som myslel, že jediný obmedzený tu je trucmeister Yoffo, ale vidím, že už aj Vanucci… 😁  😛 😈 

    No, ale to ubytovanie, vhodné aj na R66 či Psiare a tak:

    #91111
    VANUCCI
    Účastník (Participant)

    Čerstvá informácia

    Vonku poletuje sneh

    #91112
    kavis
    Účastník (Participant)

    VANUCCI pozor na to čo píšeš bo teraz blaváci východ nebudú obvinovať iba z toho že im prácu beriete ale aj snah im kradnete  😇

    #91113
    VANUCCI
    Účastník (Participant)

    kavis  to si myslel boba a yoffa ?  Lebo keď sú sviatky a každý ide domov, tak v Pažravej len oni dvaja zostánú  😁  😁  😁

    #91114
    yoffo
    Účastník (Participant)

    No prosím, a čapovanie piva je vyriešené definitívne.
    Papi si kúpil hentú výčapnú pajtu aj s pípou, pivo sa volá:
    WEISSE KOZEL KRÍGEL.
    Akurát na Psiare sa s tým kredencom nedostaneš, iba ak obchwatom cez Erzsébeth Híd.
    Neviem, či som jediný trutzmeister, ale obmedzený na betón. 😛  🙂 

    Lebo ja, obmedzenec, sa tam cítime konformne a komfortne, ešte aj smajle
    majú mená (taká motobapka – hotová hérečka, theo, VANUCCI, sHARk, paráda.) 👍  😁  😁 

    Proste iná, taká obyčajná ľudská  (obmedzená) kultúra. 😁

    0 papiky

    #91115
    VANUCCI
    Účastník (Participant)

    yoffo a čo zubaté brali?

    #91116
    Mlhos
    Účastník (Participant)

    Ja som snah videl iba padat ale vyhonniarzky ma asi aj kridla ked poletuje

    #91117
    majanko
    Účastník (Participant)

    …po porade u náčelníka a chutnom rezni so šalátom : nápad pre BS a ako na to s pivom. Navrhujem objednať cateringovú firmu a o nič sa nemusíme starať !  Sato potom nejako zaplatí . A aj nejakú umeleckú agentúru, prípadne iných súdruhov aby bola aj kultúra. To zase zaplatí Samo. 😁

    #91118
    VANUCCI
    Účastník (Participant)

    majanko už zasa začínaš s návrhmi?  A zabudol si napísať, že je to schválené 😁  😁  😁

    #91119
    mirec
    Účastník (Participant)

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 6,706 až 6,720 (z celkového počtu 16,926 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri