Connect with us

600-750 ccm VS. 900-1000ccm. co je lepsie?

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa 600-750 ccm VS. 900-1000ccm. co je lepsie?

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 27 )
  • Autor
    Príspevky
  • #67292
    racer8
    Účastník (Participant)

    napiste vas nazor ktora kubatura je podla vas lepsia a nehladte prosim len na vykon! 🙂

    #67293
    kawamiro
    Účastník (Participant)

    Pre kazdeho nieco ine zalezi od jazdca a od schopnosti, niekto ma rad nahaca, niekto turistiku a niekto supersport 😉

    #67294
    dusik
    Účastník (Participant)

    racer8 nedávaj do pléna takéto otázky, je to prudko výbušná téma a mohlo by sa to zvrhnúť na vzájomnú rivalitu a osočovanie majiteľov tej – ktorej kubatúry 😉 Dobre že si sa ešte neopýtal na značku, to by si vyhlásil asi občiansku vojnu 😁

    #67295
    yagiza
    Účastník (Participant)

    tema asi ako: ktore baby su lepsie brunetky alebo blondiny?

    vsetko zalezi od motorky o ktorej je rec. Diversion 900 nemozes porovnavat s GSXR600, pritom mas kopec ludi ktori ti budu tvrdit ze objem nicim nenahradis.

    moj kamarat predal R1 a kupil novu R6 a bohove si chvali a nie je jeden z tych co vyuziva iba 30% vykonu.

    #67296
    dusik
    Účastník (Participant)

    racer8 na začiatok ti poradím Hondu VTR 1000 SP1, ja som predtým nemal žiaden stroj, raz som sa previezol na väčšej MZ a teraz mám túto Hondu, je ako stvorená pre začiatočníkov ako sme my. 😀 a dá sa na nej do sýtosti vyblázniť 😁

    #67297
    Lorenzo
    Účastník (Participant)

    😕

    #67298
    dusik
    Účastník (Participant)

    Lorenzo robím si srandu 😀

    #67299
    Lorenzo
    Účastník (Participant)

    dusik, myslel som na racerovu otázku, to je ako: dám si palacinky s džemom alebo s kakaom?

    #67300
    racer8
    Účastník (Participant)

    dusik a vies ze s tebou suhlasim a preto som sa uz zacal pokukovat po CBR 1000RR ale aj ta SP-cka ma laka predsa je to liter 🙂

    #67301
    racer8
    Účastník (Participant)

    yagiza a ty si blondina ci bruneta? 😘

    #67302
    kawamiro
    Účastník (Participant)

    racer8 aku si mal predtym motorku? Neviem ci vyuzijes toho litra ale daj pozor aby ta ten vykon neprekvapil. Dufam ze sa ti podari krotit konikof 😉

    #67303
    kawamiro
    Účastník (Participant)

    racer8 len pre info, keby si troska patral objavis

    Redaktor: Tomáš alias Awia 🙄

    #67304
    dusik
    Účastník (Participant)

    racer8 tá SP – čka je poriadny divoch a má záťah od pivnice-úplne zdola, takže by ťa mohla zhodiť ako divoký mustang 😁 Podľa mňa by si si mal ujasni, na čo chceš motocykel v budúcnosti najviac používať a aký je tvoj rozpočet – koľko bubákov chceš za ňu obetovať, alebo koľko si schopný obetovať. Zodpovedz si tieto 2 otázky a budeš v tom mať jasnejšie. 😎

    #67305
    kawamiro
    Účastník (Participant)

    Sakra to nepatrilo sem 😀

    07.06.06 08:04:59

    racer8 len pre info, keby si troska patral objavis

    Redaktor: Tomáš alias Awia

    #67306
    racer8
    Účastník (Participant)

    dusik ] ma tu presviedcas stale viac a viac a ja som lahko ovplyvnitelny 😁

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 27 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Advertisement

Partneri