Connect with us

A2 – GW250 vs Z300 vs Duke 390

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa A2 – GW250 vs Z300 vs Duke 390

Zobrazujú sa 2 príspevky - 1 až 2 (z celkového počtu 2)
  • Autor
    Príspevky
  • #97656
    Asymetric
    Účastník (Participant)

    Zdravim,

    Som  tu novy, tak sa najprv trocha predstavim…Mam 18r, cerstvy vodicak A2, prakticky ziadne skusenosti (najazdene 5000km na 50tke skutri), a nakolko mi dnes tatinko zahlasil ze „po mature sa o tom porozpravame 😈 “ zacal som seriozne premyslat nad vyberom nejakej malej kubatury.
    Co od toho chcem? – taka vsehochut – hlavne vikendove „chill“ jazdy mimo mesta na vycistenie hlavy ale aj obcasneho pracanta (dochadzat budem z Ch. Grobu do BA do skoly), s KTMou by som obcas vybehol aj niekam inam ako na cestu ale vyslovene enduro by som asi nehrotil…A samozrejme, nasierat kamaratov na oktafkach a podobych raketach sa da asi na vsetkom 😁 . Problem je, ze mam 190cm (75kg), pred kupou si motorku vyskusam, ale rad by som pocul (poprosil o) nazor niekoho skusenejsieho…

    Zatial sa mi pozdavaju Suzuki Inazuma (GW 250), Kawa Z250 a KTM Duke 390. Ak mi viete poradit nieco ine este (nahace) v tejto cenovej kategorii, uvitam aj to  😉 
    Inazuma ma nejako tak celkovo oslovila, velmi sa mi paci dizajn – az na ten blatnik- , cena dobra, nevyhodou je snad len mensi 18kW vykon. Kawa by sla tiez, vykon dobry, cena OK, ale cital som ze je robena skor pre nizsich tak neviem. KTM ma najvyssie sedadlo (800mm),  najvyssi vykon, dizajn bombovy tiez, no bohuzial cena tomu odpoveda. Do uvahy pripada len jazdenka, zatial co Suzuki aj Kawa by mohli byt aj nove. Najde sa tu niekto podobne vysoky kto uz vyskusal niektoru z nich?
    Dikec vopred  😎 

    #97662
    Asymetric
    Účastník (Participant)

    Sorry, chcel som napisal Z300, nie 250..

Zobrazujú sa 2 príspevky - 1 až 2 (z celkového počtu 2)
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Advertisement

Partneri