Connect with us

Aké sú pneu Michelin Pilot

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Aké sú pneu Michelin Pilot

Zobrazuje sa 12 príspevkov - 1 až 12 (z celkového počtu 12 )
  • Autor
    Príspevky
  • #65491
    Jozefko
    Účastník (Participant)

    Viete sa niekto k tomu vyjadrit ?

    #65492
    eddy
    Účastník (Participant)

    Ja som ich mal keď som kupil moto a su ok.Minuly týždeň som si obiednal michelin – pilot sport.

    #65493
    tlmic
    Účastník (Participant)

    Pilot : Power,Road,Activ,Sport,Race….? O tych Power-kach Ti uz napisal Edddy. Mal som aj Sport a je to sice uz starsi typ aj vzor pneumatiky, ale podstatne trvacnejsie a myslim ze na skutra vhodnejsie. Ta Power-ka je predsa len sportovejsia guma. Neviem ale ako je to s rozmerom, Gillera ma aky rozmer kôl?

    #65494
    Jura
    Účastník (Participant)

    Michelinky tie turistické – tuším to sú ROAD sú oniečo tvrdšie ako napr. Dunlop SportmaxD220 ale vpodstate vydržia tolko isto km – takže sa asi oplatia Dunlop kvôli nižšej cene. Čo sa týka jazdných vlastností sú skoro rovnaké.

    #65495
    zajo78
    Účastník (Participant)

    ja som mal na B12 pilot road a no problem (sucho, mokro) zadna mi vydrzala cca 6.000 km, predna 10.000

    #65496
    Jozefko
    Účastník (Participant)

    tlmic Predne 120/70 15″ zadne 160/60 14″ Pred tym som mal Prielli diablo a tie boli naozaj cool !! Len velky stojan si to odniesol 😁

    #65497
    tlmic
    Účastník (Participant)

    Ak ma oci neklamu , tak vo fotoalbume mas uz obutu zadnu novu M.P. Sport?

    #65498
    Jozefko
    Účastník (Participant)

    tlmic no je to mozne … 😉 uvydim ako sa budu chovat lebo z diablo som bol hhhooooodddnnneeee spokojny !!

    #65499
    Jura
    Účastník (Participant)

    zajo78: presne otom som písal – mne vydrží na CB1300 Dunlop SportmaxD220 tiež niečo cez 6000 a predná cez 12000 a viac, a jazdné vlastnosti vynikajúce ale s cenou sú asi trochu inde… /túto sezonu ma vyjde sada cca 10500,- Sk aj s montážou – kolko vychádzajú tie Piloty???/

    #65500
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    Odporúčam tie pneumatiky, jazdil som na nich.

    #65501
    Jozefko
    Účastník (Participant)

    tlmic Su to M. P. Sport … takze sa bude podla Vas dat jazdit ako na Pirelli Diablo ??

    #65502
    Faldner
    Účastník (Participant)

    odporucam pilot road, jazdil som na nich aj na supersporte

    odporucania ber s rezervou, ked som spokojny s pilot roadom s rozmerom 180/55 17″ tak to este neznamena, ze ta ista pneu na tvojich rozmeroch a na tvojej motorke (vaha, ..) bude mat tie iste dobre vlastnosti v porovnani s konkurenciou.

    Hlavne drz sa znacke a urceniu konkretneho typu pneu a v neposlednom rade tvojim poziadavkam.

Zobrazuje sa 12 príspevkov - 1 až 12 (z celkového počtu 12 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri