Connect with us

Ako prejsť cez STK

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Ako prejsť cez STK

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 28 )
  • Autor
    Príspevky
  • #74875
    matoTL
    Účastník (Participant)

    Nazdar akurat mi skončilo STK a chcem sa opýtat ako to tam chodí a na čo si treba dat hlavne bacha aby som v pohode prešiel?Dikes. 😉

    #74876
    cbr900
    Účastník (Participant)

    matoTL 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 "ruka ruku myje" 🤐 😁 známosti a je to bez problémov

    #74877
    TomThomas
    Účastník (Participant)

    Elektrika , nastavenie svetla , kryt retaze , brzdy , dezen na gumach , ..

    Ale zalezi od technika , mne na moto ani nesadol (nekontroloval brzdy) co ma velmi potesilo 🙂

    #74878
    matoTL
    Účastník (Participant)

    Hej ved to mi kamoši vraveli že na moto mi nema nikto sadať!!!a niečo skušat….ale myslim že prejdem v pohodke. 😎

    #74879
    papaya
    Účastník (Participant)

    Prides pekne sa pozdravis, podas technicak so Stefanikom vo vnutri(zalezi od kraja), ujo si obzrie technicak, poda Ti ho spat so znamkou. Ak je velmi ochotny tak Ti ju aj nalepi na SPZku 😉

    #74880
    sothar
    Účastník (Participant)

    😶 😶 doteraz som si myslela, ze je Stefanik na 5tisicke.. ale zeby to uz zmenili? 🤐

    No alebo som fakt z lacneho kraja 😁 kamarat presiel s hrdzavym rozbitym privesnym vozikom za 200,-

    Mne na jawke pozeral, ci mi svietia vsetky svetla – predne, zadne, brzdove, smerovky, a este sa ma spytal, ci mam lekarnicku. Ale ak mas TL, tak myslim, ze si ju len okuka, spyta sa kolko ta stala a kolko kmh to da a posle ta po nalepku 😁 urcite sa nemusis bat ze by ti ju nedal 🙂

    #74881
    jaRRo
    Účastník (Participant)

    sothar 😶 ty si ale draha vraj stefanika to prejde cela autodoprava nie? 😁

    #74882
    def
    Účastník (Participant)

    😶 Stefanik je fakt prehnana suma… za 4 stovky to ide aj bez toho aby si tam isiel 😈

    #74883
    FERRARIMEN
    Účastník (Participant)

    Def…..za 4 stovky bez toho aby si tam isiel ? to v ktorom kraji su taky lacny ?

    #74884
    racer8
    Účastník (Participant)

    A hlavne si zober nejaku babenu co bude mat tricko s velkym vystrihom a o motorku ti ani nezakopnu 😈 😁 😶

    #74885
    andoo
    Účastník (Participant)

    Cena stk bez auta je okolo 1500-2000sk na moto neviem kolko presne ale asi podobná cifra no trochu menšia

    #74886
    Furby
    Účastník (Participant)

    Kua a čoho sa tam bojíte??? 😀 😛

    #74887
    cbr900
    Účastník (Participant)

    … bez smeroviek, bez plexi, bez zrkadiel, zadná pneu 2 vlákno v strede… lekárnička ju ani z diaľky nelízla 😁 a nejaké obhliadky motorky?? … nič… len konštatovanie ako super vyzerá 😁 … Štefánik??? 😶 … to je dosť …. všetko závisí od známosti… čím menšie mesto, tým nižšie "všimné" … ale v podstate to si ich tak motoristi naučili….ráno odniesť papiere, vrátiť sa na moto do práce a o hodinu si ísť pre papiere od STK + nalepenie nálepky 😀 … aj toto sa na SK stáva… ale s malým dotazom…veci kolo nej si dám na vlastné triko do poriadku, nechcem sa na nej zabiť a toto bolo moje dané slovo, ktoré som dodržal 😎 … nezabúdajte, motorka nie je kočka… tá nikdy neodpúšťa … takže radšej si ich poriadne porobte,lebo potom sa vám to bude zdať vysoká cena za STK !! …

    #74888
    matoTL
    Účastník (Participant)

    Cbr900:to je pravda každý by mal mať moto v takom stave aby si bol nou istý aj bez stk 😉 stk je formalita pre policajtou ktorí su teraz na to ako divý…Skočim si to urobit v pondelok teraz este pobeham bez,dufam že nebudem musiet zdrhat fízlom 😁

    #74889
    papaya
    Účastník (Participant)

    Oprava myslel som tisicku , stefanik je naozaj ina liga…

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 28 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri