Connect with us

Ako sta stat gangsta – rychlo a efektivne

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Ako sta stat gangsta – rychlo a efektivne

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 33 )
  • Autor
    Príspevky
  • #76946
    duggo
    Účastník (Participant)

    Stareee 😛

    #76947
    Heavy
    Účastník (Participant)

    duggo – a čo si čakal od Raptyho? 😉 😀

    #76948
    Kwasak
    Účastník (Participant)

    [linka] tak toto je original z leta minuleho roka a z obavy ze to zo tranky zmizne mam vytlacenu verziu na papieri – ide zima, dlhe vecery 😁

    #76949
    racer8
    Účastník (Participant)

    To oblecenie patri k hip hopu a ked si niekto mysli ze je to ubohe tak by sa mal pozriet kolko stoja tak veci a ako to vyzera to je kazdeho osobna vec a nazor no mne sa to lubi 😎

    #76950
    raptor
    Účastník (Participant)

    Racer8 vies co je ubohe?.. ked chce niekto silou mocou vyzerat ako puff daddy ale tak do 500 korun 😀

    nausnicka v uchu.. ale nie briliant, v lepsom pripade swarowski

    teplakova suprava… ale nie adidas ale abibas

    reťázka kolem krku.. ale né zlatá.. v lepšom prípade pozlátená

    auťák pre hiphopera… ale né bentley ale apova 120 s prevarenými diskami spustená tak dolu že gumami derie hnilé podblatníky

    ozaj ak raz nazbieras odvahu zavitat do styxu tak prid ako clovek.. lebo my sme tam seci metalisti a hiphoperov vesiame dolu hlavou na kriz a odkusavame im hlavy za ziva /hi ozzy 😈 /

    som velice rad ze ked so mnou plieskala puberta tak ficali gnr, nirvana, metallica, rhcp, pearl jam….

    #76951
    MartineR
    Účastník (Participant)

    racer8 mne sa napriklad paci oblecenie, ktore sa nosi na moto a tiez nie je najlacnejsie, dokonca si myslim ze je podstatne drahsie nez nejake gangsta-rap handry, no nosim ho vtedy a tam, kde je urcene. preto su mi velmi smiesni 16 rocny chlapci v XXXL mikinach a rozkrokom tesne nad kolenami iduci do skoly. Ale su tazko COOL 😈

    raptor raptor, dyg, čo ty máš proti abibasom? šak čím vác prúžkov, tým vác adidas, né ?

    #76952
    doctor
    Účastník (Participant)
    #76953
    kxbibo
    Účastník (Participant)

    raptor no díky moc, obliekol som sa podľa návodu na motorku. Výsledok nevysadol som na Husqvarnu, nasadol som cez brucho ako amatér na koňa 😁 . Potom mi zrazu zmizlo pol mikiny a pozerám, že sa mi niečo trepe okolo zadného kolesa, chytilo mi ju do reťaze. Šiltovku mi ufúklo, lebo som si nedal šilt dozadu. Potom som pochopil, že si to tu dal ako vtip. 😀

    #76954
    racer8
    Účastník (Participant)

    MartineR no ver mi ze cena oblecenia na moto je lacnejsia 😉 kamarat v Uk hip hoper mal oblecenie znacky avirex a len za kozennu bundu dal 40 000SK 😶 ale hovorime o tyx origos obleceniax a tato bola jedna z tyx drahsix aj lacnejsie kupis napr nieco taketo [linka] nie ako tie z trznice a podobne 😉 a napriklad aj tie siltovky niekedy stoja tolko co prilby 😉 ale sak staci ked zbehnes do autorizovaneho shopu kde predavaju take veci a uvidis 😎

    uz ma v styxe neuvidis 😁

    #76955
    racer8
    Účastník (Participant)

    raptor toto patrilo tebe : uz ma v styxe neuvidis 😁

    #76956
    MartineR
    Účastník (Participant)

    racer8 a teraz mi prezrad k comu je to dobre …?

    ked si kupim drahsiu prilbu, mozem aspon dufat, ze mi pri pade ochrani kocku na krku, no k comu je taka draha siltovka? na image? na to aby ta viac zrali sestnastky? alebo na co vlastne?

    #76957
    raptor
    Účastník (Participant)

    Racer chces motorkarsku bundu za 40 litrov? chces prilbu za 40 litrov?

    prid do styxu.. nieco ti predrazim a predam….. lebo asi tak to robia ludkovia v hiphop shopoch s handrami 😛

    #76958
    MartineR
    Účastník (Participant)

    raptor 😈 pocuj, ked uz tam bude, strel mu aj moju ninju tak za dvesto, ked uz je v tom, ze co je drahe, to je dobre a s vyvarom ideme napol. Teda hned potom, ako mi pribalis nejaky strom 😈

    #76959
    raptor
    Účastník (Participant)

    Jasne martiner… dam na nu hydraulic suspension a 2 vypinace, diskogulu, sedlo potiahnem plysom, pozlatko, ganja, motofoko hiphop style sonovobič…

    inak mojho stroma som uz predal.. uz musis len noveho 😀

    #76960
    racer8
    Účastník (Participant)

    MartineR ja som nepovedal ze co je drahe to je dobre a je to rpe ludi kotry nevedia co s peniazmi 😉 a tvoju mindzu by som nexcel 😁

    raptor hovado nieze by si zlavy vybavil ale este aj zarabat na mne xces 😇 😈

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 33 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri