Connect with us

Aký olej???

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Aký olej???

Zobrazuje sa 14 príspevkov - 1 až 14 (z celkového počtu 14 )
  • Autor
    Príspevky
  • #64047
    parrr
    Účastník (Participant)

    no aký olej je podla vas najlepsi??? som tak trocha novacik a chcem ten najlepsi…poradte mi prosim… zatial pouzivam motorex a zda sa mi celkom fajn…

    #64048
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    parrr

    Neexistuje "ten najlepší". Záleží od typu motocykla a dôležitú úlohu pri voľbe hrá aj jeho vek.

    #64049
    parrr
    Účastník (Participant)

    no ja mam yz 125 rocnik 93,teraz som daval novy piest a kruzky… je v super stave,ja som strasne spokojny s motorexom,ale vazne som este trosku novacik a chcel by som poradit.. 🙂

    #64050
    sniezko
    Účastník (Participant)

    Novacik a uz si daval novy piest a kruzky???????To si take kupil??????Otrieskaj mu to o hlavu debilovi!!!!!

    #64051
    parrr
    Účastník (Participant)

    sniezko:

    otrieskaj mu to debilovi!!! -to som akosi nepochopil…. tak dostal som tu motorku jazdenu 2 sezony,cize piest a kruzky bolo treba menit,niee??? dal som si to pozriet u velmi dobreho kamarata,ktory jazdil cross….

    tak co komu mam otrieskat o hlavu?????

    ps: dal som to robit v LOVČICI

    #64052
    kxbibo
    Účastník (Participant)

    Ja som pouzival Castrol TTS alebo Castrol R2. Motorex je v pohode a je aj lacnejsi. Daj si pozor na zabeh davaj trochu viac oleja ohrej vzdy masinu a potom aby stale tahala lahko a sem dam jej daj a vytoc hu. Ale dolezite je hu mat vzdy ohriatu.

    #64053
    parrr
    Účastník (Participant)

    kxbibo:

    :31: ved jasne,neboj…..davam jej podla mna dost oleja,miesam 1:60.. to jej hadam staci….co povies??? Castrol sa mi nezdal az taky dobry,mal som aj ten,ale teraz sa mi zda,ze na motorexe taha lepsie….aj na retaz mam motorex,aj na filtri….vsaade :64: ….dik za radu a ako by som mal podla teba farbit plasty???ci folie???

    #64054
    kxbibo
    Účastník (Participant)

    Podla mna je 1:60 malo a hlavne na zabeh. Ja mam Kawasaki KX 125 vyrobca predpisuje na zabeh 1:25 a normal 1:32. Ja som na prvotny zabeh pouzival 1:25 po par jazdach som dal 1:33 a ked som uz vydel ze motor sa tak nehreje ani pri zatazi tak pouzivam 1:40 normalne. Niektory davaju 1:50. Ja 1:40 a mozes hu davit kolko chces. Ale bracho ma Husqvarnu CR 125 a nahovoril som ho tiez na ten Motorex je lacnejsi a kazdy vravi ze je dobry. Ja som presedlal na 4T. No to farbenie plastov je to pekne ked je to nastriekane ale treba tam daj pruznu farbu aby nepraskala taka sa pouziva na striekane naraznikov na autach. Ak mozes zozen si to od nejakeho autolakernika nech ti hu aj namiesa a povedz mu nech ti tam da viac zmekcovadla alebo plnica. Ja pouzivam polepy robim si vlastne z folii.

    #64055
    parrr
    Účastník (Participant)

    no prepac,som sa pomylil…davam 1:50… mne sa zda,ze mi to staci,neviem… vcera som bou este na horach,boooha,kym som sa cez ten sneh prebrodil,to bola sila…a teraz mas co zac??? 😁 ´teraz chcem kupit plasty,ale neviem ci to nie je zbytocne,pretoze ma vyndu na 4 000 a to si radsej dam polepy,lebo po roku budu aj tak vyzerat ako teraz,nie???

    mal som aj Husqvarnu CR 125 ako tvoj bracho,ale co ja viem…nesedela mi…strasne tvrda sa mi zdala a s mojou YAMAHOU sa to porovnat aspon u mna neda..YAMAHA je YAMAHA..

    :64:

    #64056
    kxbibo
    Účastník (Participant)

    Teraz mam TC 610 ale celu som hu rozobral davam ram do laku a vsetko opravujem. Ale jazdim stale na mojej KX 125. Pokial nemas polamane tie plasty tak to toho neinvestuj polep si to pekne a hotovo. Ak tej CRke je to v pohode masina, pruzenie sa da nastavit v pohode a bracho este len zacal jazdit tak sa uci a vyhovuje mu. Na takej Yamahe ako mas ty aj ten isty rocnik to bol som sa raz vozil je to v pohode masina dobre tahala uz od spodu. A ten olej ja by som osobne daval viac 1:40 ale je to moj nazor.

    #64057
    Mato
    Účastník (Participant)

    Aky olej sa hodi na stvortakt vzduchom chladeny OHV???? Diki

    #64058
    kxbibo
    Účastník (Participant)

    Mato co to je presne za motor z akej motorky typ rocnik.

    #64059
    Furby
    Účastník (Participant)

    kazdy si bude tvrdit to svoje… F!

    #64060
    kxbibo
    Účastník (Participant)

    Furby to mas pravdu.

Zobrazuje sa 14 príspevkov - 1 až 14 (z celkového počtu 14 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri