Connect with us

Aky stroj na zaciatok

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Aky stroj na zaciatok

Zobrazuje sa 13 príspevkov - 1 až 13 (z celkového počtu 13 )
  • Autor
    Príspevky
  • #81220
    malanoce
    Účastník (Participant)

    Som uplny zaciatocnik a xcem nejakeho nahaca.vodicak mam A. newiem, uvazujem nad hornetom, ale aj monster 695.skuste poradit co mam vziat.nex sa netrapim, ale nex si to aj vyxutnam.neviem, monster sa mi zda aj dost drahy, ked vezmem do uvahy, ze na zaciatku par krat supnem 😀

    #81221
    tikac
    Účastník (Participant)

    Nie kazdy supne, motorka je na jazdenie, a nie na padanie

    #81222
    Lehy
    Účastník (Participant)

    malanoce , čo nevieš napísať CH ? 😟 To sa nedá čítať….

    #81223
    tikac
    Účastník (Participant)

    My mladi s tym nemame problem, len to len vy postarsi harlejaci 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣

    #81224
    cazzo
    Účastník (Participant)

    Lehy : ked nevie písať CH ,tak s nami do švajcu nepojde! A basta 😁

    #81225
    cazzo
    Účastník (Participant)

    malanoce myslím ,že ked si komunikatívny a spoločenský založený človek chod do Ducati.Budeš sa každé ráno stretávať v servise s podobne postihnutými a do fajrontu ,kým sa budu mechanici venovať tvojej kráske si aspoň dobre pokecaš s kolegami 😁 😁 Ale vážne ,kup napr.CB 750 .žiadna udržba,jazdiš nonstop a dnes to stojí pár faciek,za rok- dva ,ked sa z toho šoku preberieš kúpiš H-D ultra elektra super špeciál glide,uvidíš 😶 /chcel som zalichoťiť Lehy -mu/ 😁

    #81226
    raptor
    Účastník (Participant)

    To s tym stretavanim majitelov dukien v servise uz nie je smiesne 🙂

    kazda motorka potrebuje udrzbu .. teda aj CB750

    a pripajam sa k lehymu… ten azetacky slang x -> ch je hrozny… ale k veci s pozicie rozumu by som radil skor horneta ale srdce hovori jasne pre duknu…

    #81227
    AMIS
    Účastník (Participant)

    Na dukne budeš vyzerať drsnejšie a aspoň sa bude mať packy s kým baviť 🤣) Vždy keď sa stretnete príjemne si pohrkáte miesto pozdravu 😘

    #81228
    Amater
    Účastník (Participant)

    Ja som tiež amater tiež som riešil minulý rok ten problém čo ty išiel som do Horneta 05 a spokojnosť

    #81229
    ZOMBY
    Účastník (Participant)

    Ja som zastancom europskych motoriek ducaty je krasny stroj od kedy som mal moznost jazdit na triumphe neviem nan dopustit bmw ma nechytilo az tak ktm je nieco co nema konkurenciu 😁.

    tu v USA stretavam strsne vela moto guzzi po jednej tasko poskulujem 😉

    Ale jedna vec nechapem ako sa niekto moze pytat taku sprostost ze aku motorku to je ako keby som sa vas pytal aky zenu mi doporucujete!

    Co nemas vkus 😁 kukni sa na to tak kolko mam zelenych na utratu (na dlh sa moto ozaj nehodi brat) na co moto chces co ta rajcuje a potom si vyber!

    😁 ja tak strasne rad radim 😈

    #81230
    kuzelinko
    Účastník (Participant)

    malanoce jedno mozno mudre dievca 😛 mi hovorilo ze motorka ta ma chytit za srdce (alebo iny pohlavny organ)…. chod, skus, zakus ked ti chuti a mas to. zober KTM a je vybavene… pri pade znesie viac ako ty (osobna skusenost)

    ZOMBY to s tym dlhom si mohol aj skor povedat…. ale ne ja mam KTM tak a nelutujem hoci by som ju platil aj do konca zivota(dufm ze nie). A akurat sme sa boli trocha povozit takze som kus ovplivneny 😁

    #81231
    Matooo
    Účastník (Participant)

    kuzelinko aj ja splacam svoju este. Ale dobre si mu poradil, az mi to je divne 😘 Ovplivneny a postihnuty nie si len ty a zomby 😁 ale je nas tu takych viac vo vseobecnosti, aj chlapec sa z toho raz preberie 😉 😎 😁

    #81232
    kuzelinko
    Účastník (Participant)

    Matooo ved som pisal ze to som nemal celkom z vlastnej hlavy… ale je to pravda. Este k tym splatkam…. na skole mi profesor matematiky-moj triedny(nepriatel) povedal ze: platy jedneho dna budu musiet ist hore, ale splatka ostane stale ta ista…. samozrejme je moznost ze o pracu prides to je potom problem(najmä ked viac ako polovica vyplaty ide do motorky…).

    A mozes mi verit ze postihnutie mojho typu je vysoko ojedinele 😁 tak bludim po svete a marne hladam spriaznenu dusu 😁

Zobrazuje sa 13 príspevkov - 1 až 13 (z celkového počtu 13 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri