Connect with us

AMIS je mŕtvy nech žije AMIS2

Domov Diskusné Fóra Zrazy a akcie AMIS je mŕtvy nech žije AMIS2

Zobrazuje sa 12 príspevkov - 1 až 12 (z celkového počtu 12 )
  • Autor
    Príspevky
  • #70394
    AMIS
    Účastník (Participant)

    Ahojte všetci, dňa 28.apríla 2007 sa vnašom novom domove uskutoční spomienková grilovačka na počesť obetiam autonehody zo dňa 28.10.2007, kedy som mal to šťastie vystúpiť zo svojho totálne zdemolovaného auta avšak moje deti už to šťastie nemali a tak sa teraz AMIS jeho syn ALAN a brat ASTON naháňajú po psiom nebi. Nakoľko bol AMIS šikovný v plodení budete mať možnosť spoznať jeho dvoch nových synov AMISA2 a ASTALANA, ktorí budú dúfam aspoň z polovice také k***y ako ich otec a , že sa s nimi nebudem nudiť ako som sa nenudil ani s ním. Nakoľko som svoj život prehodil na inú kolaj, rozhodol som sa zároveň aj definitývne opustiť BA a venovať sa koseniu trávy a naháňaniu sa so psami po okolitých poliach na motorke. Už ma tu nič nedrží a tak od 1.12.2006 sa stávam novým občanom dedinky menom Horný BAR (poetický názov no nie ?) číslo 98 a tu sa po práci budem konečne venovať tomu čo ma baví, v panenskom prostredí Lužných lesov. Parkovanie ako aj občerstvenie bude od rána zabezpečené a samozrejme dáme aj malú spomienkovú jazdu po okolí. Na miesto nehody hodím pár granuliek a pôjde sa späť grilovať, kto chce prísť je vítaný a pokiaľ nás susedia nebudú ostreľovať z brokovnice budeme sa baviť až do rána 😎 parkovanie vo dvore takže sa o Vaše moto báť nemusíte na 54ároch sa hádam nestratia 🙄 😠 😠 takže pre upresnenie 28.apríla od rána v obci horný bar pri kostole zo smeru od BA doľava pri živom plote doprava do dvora majte sa prežite ZIMU v pokoji.

    #70395
    ZOMBY
    Účastník (Participant)

    😁 tu dedinku poznam a je aj dolny bar ak sa nemylim!! 😁

    #70396
    andoo
    Účastník (Participant)

    😠 chudak AMIS..

    ale s tym prestahovanim to sa mi paci, vykaslat sa na vsetko a ist za svojim snom..

    #70397
    puma
    Účastník (Participant)

    AMIS .. je mi to ľúto .. 😠 .. viem, aké to je – mať rád štvornohých priateľov ..

    Klobúk dolu pred tvojím rozhodnutím odísť z BA a zmeniť svoj život. Držím ti palce, nech ti to všetko vyjde ako si želáš. Ja mám také heslo, že všetko zlé je na niečo dobré… alebo aj s každým koncom prichádza nový začiatok …

    Veľa šťastia!

    #70398
    pitbulka
    Účastník (Participant)

    je mi to ľúto….poznala som len Alana…bolo to nádherné sivé zlato 🙂 všetko dobré v Bare 😁 Bola to dobrá voľba 🙂 😉 veľa šťastia 😘

    #70399
    raptor
    Účastník (Participant)

    nuz saridlo mam iba rok ale keby mi zrazu zmizla neviem co by som robil

    kedze je to zena (a tym sa neda verit) dal som ju vykastrovat takze nikdy nebudem mat jej potomka co si ty preventivne urobil

    fasa ze si zivy a zdravy, pes ta pocka v nebi

    #70400
    yagiza
    Účastník (Participant)

    co to za travu budes kosit, ze ta to uzivy?

    #70401
    DaliXT
    Účastník (Participant)

    Blahozelam k prezitiu, ale je mi luto tych fesakov. Babam, to radsej ani nepoviem, lebo este stale o nich basnia…

    #70402
    draciatko
    Účastník (Participant)

    Škoda havíkov,boli zlatý 😠

    Ja tiež moje havky velmi lúbim ,

    sú to moje srdiečka.Na nešťastie nebudú mať už potomkov 😟

    Gratulujem že si sa druhý krát narodil,hádam sa budeš mať už len lepšie 😉

    #70403
    AMIS
    Účastník (Participant)

    Ďakujem Vám všetkým, veď keď bude počko priať mnohých z vás dúfam stretnem na mikulášskej 😀

    #70404
    jawka
    Účastník (Participant)

    tak to som nevedela…. prijmi moju úprimnú sústrasť… už určite stretli aj moju milovanú Rosinečku… a veľa radosti s juniormi :o)

    #70405
    jybka
    Účastník (Participant)

    Jeden z nich bol aj v Bojniciach? 😟 tak to mi je teda luto… 😠 😠 zlati hafanovia… 😠

    Vela stastia a drz sa! 😉

Zobrazuje sa 12 príspevkov - 1 až 12 (z celkového počtu 12 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri