Connect with us

Aprilia Shiver SL 750 ?

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Aprilia Shiver SL 750 ?

Zobrazujú sa 4 príspevky - 1 až 4 (z celkového počtu 4)
  • Autor
    Príspevky
  • #70837
    andrejjj
    Účastník (Participant)

    Tak tato motorka ma zaujima uz od chvile ked som videl jej prve fotky. Uplne novy motor, elektronicky plyn, upside down vidla, super brzdy a dalsie vychytavky. Aj design sa vecsine ludi pozdava … niektory nadavaju na podsedadlove vyfuky „akoby ukradnue“ z noveho b-kinga … mne sa pacia. Jedina vec co som na webe nevedel dlho najst bola cena ktore mala byt oficialne ohlasena az na jar. Po dlhsom hladani som vsak narazil na jednu webu aprilie v lotissku (alebo litve ? nikdy neviem ktore ke ktore 😕 ) kde sa pise „Kaina 26999 Lt“. Pozeram na to ako pozeram, neviem co to znamena kaina ani lt ale co ine to moze byt ako cena ? No tak kuknem do wikipedie ze co to za peniaze maju v tej krajine co si anglicky nadava ze Lithuania (to je tusim lotyssko ze ? latvia je litva nie ? to si nebudem asi nikdy isty)a to fakt je lt a cena sa povie „Kaina“. Po troske googlenia som prisiel na to ze to vychadza na daco okolo 10 zelenych litrasov ($) cize prakticky by mohlo znamenat „daco pod 300 papierov“ coz je s danym vybavenim priblizne co som tomu talianovi odhadoval.

    No ale aby som nezabudol co som vlastne chcel zistit … neviete ako je to z dostupnostov novych modelov znacky Aprilia (respt Cagiva Paggio a pod to vsetko ta ista firma) na slovensku pripadne kolko navrch si nahadzuju oproti „medzinarodnym“ cenam ?

    #70838
    Gabi
    Účastník (Participant)

    Ahoj! tiez kukam po Shiver, odkedy je vidiet na nete…v DE som nasiel aj cenovku…cca 8 tis. eur… ja mam pegaso stradu, ale kupoval som z Madarska, dostal som taku zlavu, ze chalani z BA z Aprilie nemali sancu… Aprilia je v Madarsku uz nejake tie roky, kym u nas len 2 roky, ak sa dobre pamatam… keby daco, tak mi napis, podebatime o tom…cawes

    #70839
    cygno
    Účastník (Participant)

    S apriliou to podla mna na Slovensku ruzove nebolo a zatial som nepocul ani ziadne zlepsenie. Shiver by tusim mal ist do predaja niekedy v lete (skus pohladat na motorkari.cz, bola tam aj s cenou)

    #70840
    sliver
    Účastník (Participant)

    Podla jedneho anglickeho poratlu by mala ist do predaja v maji 2007 a cena by sa mala pohybovat pod 6000 librami. 😉

Zobrazujú sa 4 príspevky - 1 až 4 (z celkového počtu 4)
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri