Connect with us

AVON VIPER SPORT AV 60

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa AVON VIPER SPORT AV 60

Zobrazuje sa 11 príspevkov - 1 až 11 (z celkového počtu 11 )
  • Autor
    Príspevky
  • #67341
    TOM
    Účastník (Participant)

    CAUTE,MA TU NIEKTO TAKETO GUMY NA SUPERSPORTE?RAD BY SOM VEDEL AKO SA SPRAVAJU.A AKO DLHO ASI VYDRZIA…DIKI..

    #67342
    olivo
    Účastník (Participant)

    TOM mohol by si sem napisat cely udaj,ktory je na pneu?

    #67343
    dusik
    Účastník (Participant)

    Takéto presne mám 😁

    #67344
    TOM
    Účastník (Participant)

    OLIVO AVON VIPER SPORT AV 60 18055 R 17 73 W///////////////////////////////////////////////////DUSIK TO JE SICE PEKNE,ZE ICH MAS TIEZ,ALE

    Z TOHO SOM SA TAK HOVNO DOZVEDL.

    #67345
    milan3232
    Účastník (Participant)

    TOM super – prva tema, prvy prispevok a uz aky zdvorily…Ukrutne drsny motorkar…

    #67346
    TOM
    Účastník (Participant)

    MILAN-TAK CO MAM ROBIT KED NIKTO NEREAGUJE.

    #67347
    olivo
    Účastník (Participant)

    TOM podla udajov ti mozem povedat,ze 180-sirka 180mm,55-vyska pneu 99mm,R-do 170km/h,17-17 palcove rafiky,a to 73-to je myslim index,podla ktoreho znesie pneu zataz 365kg.

    Tieto udaje nemam z vlastnej hlavy ale z knihy,takze mozno je to tak.Ale over si to este 🙄

    #67348
    hedav
    Účastník (Participant)

    avon viper sport, mam na RSVcku, dobra guma, rychlo sa zohreje, drzi ako pribita, akurat nic nevydrzi, zadok ma 3000km a je takmer v tahu,a to jazdim kludne, ziadne gumovacky, wheellie – po zadnom- a podone. tiez som mal problem s vyvazenim, pytala vela olova. takze sice su cenovo prijatelnejsie ale vela nevydrzia.

    #67349
    Satan
    Účastník (Participant)

    olivo: vedle jak ta jedle 😀 😀 😀

    R 17 je priemer, nie rýchlostný koeficient 😟 Ten je W.

    btw: dal si mu odpoveď na neexistujúcu otázku

    #67350
    Vadim
    Účastník (Participant)

    olivo, hedav, Satan: Do TV kvízu sa nehláste. Nemali by ste úspech. Skúste si čosi prečítať tu: [linka]
    Mimochodom: od AVON VIPER SPORT AV 60, sú mäkšie ešte AVON VIPER SUPERSPORT AV 60 a AVON VIPER XTREME AV 62 a ani tie nie sú nejaké extrémne mäkké. Takže to „pribitie“ asi bude trošilinku prehnané 😀

    #67351
    racer8
    Účastník (Participant)

    No hedav tak ved to je normalne ze cim maksia guma tym lepsie drzi a tym sa skor zoderie…. 🙂

Zobrazuje sa 11 príspevkov - 1 až 11 (z celkového počtu 11 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri