Connect with us

BMW v problémoch

Domov Diskusné Fóra Kaviareň BMW v problémoch

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 16 )
  • Autor
    Príspevky
  • #93728
    krivoklat
    Účastník (Participant)

    Páni a dámy, zaregistrovali ste to?

    dosť dobrá je aj diskusia pod tým, možno odhaľuje zákulisie……..

    [linka]

    má to nejaký dosah aj na motorky?

    #93733
    side
    Účastník (Participant)

    [linka]

    Jeden zatvára, iný otvára. 👍

    #93735
    krivoklat
    Účastník (Participant)

    Ved aj to môže byť následok nekorektných vzťahov medzi pôvodnými partnermi….

    len neviem, do akej miery a či vôbec sú prepojené autá a motocykle

    #93737
    zooo
    Účastník (Participant)

    Tempus sa predajom motoriek nezaobera uz niekolko rokov, takze na moto segment to nema ziaden vpliv.

    #93739
    krivoklat
    Účastník (Participant)

    ZOOO, dakujeme za vysvetlenie, až na ten pliv, pľuvať na to nemusíš a chod si pýtať do základnej školy naspäť tie klobásky a kačice, čo mama nanosila, lebo Ťa toho veľa nenaučili…. 🤣 🤣 🤣 🤣

    #93740
    raptor
    Účastník (Participant)

    Klatik ty si v suchu, ty mas yamahu, ta nastastie auta nevyraba ale dockaj ked zavru hudobniny… potom sa ozvem 😁

    #93742
    krivoklat
    Účastník (Participant)

    Hej, hej, ved aj ja sa toho obávam, najskôr zmiznú všetky klávesové nástroje a hned potom aj moja Supertenerka….

    #93744
    krampus
    Účastník (Participant)

    Nie BMW má problém, to Tempus má problém. 😉

    #93746
    scudi
    Účastník (Participant)

    Problem ma aj Auto Bavaria (BMW v Lamaci) ktore je zatvorene…

    v Bratislave je momentalne len jeden predajca BMW aut, Auto Palace na Vajnorskej

    moto BMW (FM Moto) funguje

    #93748
    AIR
    Účastník (Participant)

    Riadna ostuda pre BMW 😕 😕 😕 mna ako majitela auta, znacky BMW nezaujima, kde je problem, odteraz je to pre mna proste nedoverihodna znacka 👎 👎 👎

    #93750
    Mishko
    Účastník (Participant)

    Takze ak prémiová značka nepredĺži dealerovi kontrakt (na základe zlých referencií od zákazníkov, nekvality, nedodržiavania postupovov atď ) tak sa automaticky stáva nedôveryhodnou?

    Ja síce BMW nemám ale stačí si prečítať diskusné fóra nasratých zákazníkov Tempusu a potom začneš uvažovať prečo im to nezobrali už oveľa skôr. Okrem toho na Slovensku pôsobí ešte myslím 5 ďaľších dealerov ktorí si podľa všetkého svoju prácu robia tak ako majú.

    #93752
    krivoklat
    Účastník (Participant)

    Mishko, z velkej časti máš pravdu, no premiová značka by si mala strážiť svojich predajcov a riešiť to omnoho skôr, ako príde ku takémuto stavu…..

    pracujem tiež v jednom premiovom segmente a tie kontroly, ofuky a pravidelné sledovanie stavu a situácie vidím……

    #93754
    Mishko
    Účastník (Participant)

    Krivoklat: Jasne, veď píšeme obaja to isté.

    "…prečo im to nezobrali už oveľa skôr".

    A presne ako ty aj ja som mal dlhé roky úzko do činenia s jednou prémiovou značkou, tú buzeráciu detailne poznám. 🙂

    #93756
    raptor
    Účastník (Participant)

    Mozem dat iba za pravdu dvom predrecnikom

    v den kedy Tempus prestal predavat motocykle a zacal to robit Miso Frano a u neho zamestnany Francuz kvalita servisu motoriek raketovo vzrastla hore (ono zas aj hocijaky standardny servis by znamenal raketovy rast oproti "servisu" v Tempuse)

    osobna skusenost mojho znameho ktory si od BMW kupil nejaky strasne sportovy wagen (tusim Z4 v najsilnejsej motorizacii) bola taka ze na garancny servis si priniesol vlastny olej (ten najdrahsi a najfanovejsi Castrol aky tam bol vhodny). Po servise mu chlapik zahlasi ze prazdne flasky od oleja ma v kufri. Moj znamy ostal ako obareny a odvetil ze on im daval jednu velku pixlu. Otvorili kufor a tam prazdne flasky znacky Mogul. Na utvorenie obrazu myslim staci nie? 🙁

    Mam aj osobnu skusenost s nemenovanym byvalym servisnym mechanikom v tempuse ale tu radsej nenapisem lebo ta pravda by zas urobila niekde zlu krv.

    #93757
    AIR
    Účastník (Participant)

    Ved o tomto je ta ostuda pre znacku, 👎 👎 👎 ze to neriesili skor a nechali to zajst az tak daleko….

    kde moze mat clovek istotu, ze sa to o nejaky cas nezopakuje??? 😶 😶 😶

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 16 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri