Connect with us

CBR 600 r.92

Domov Diskusné Fóra Kaviareň CBR 600 r.92

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 1 až 8 (z celkového počtu 8 )
  • Autor
    Príspevky
  • #77700
    dixi
    Účastník (Participant)

    Potrebujem par nazorov za kolko by teraz sla CBR 600 r.v.92,pocet km neviem.Ak je po pade,(nie havaria) dajme tomu len osuchane plasty.foto som este nevidel. D

    #77701
    Lavergsx600
    Účastník (Participant)

    Podľa mňa ju do 60 tis kúpiš v pohode, isto aj za menej. Kto ju predáva za viac nemá rozum… Páči sa mi ako niektorí doslova PRECENUJU svoje mašiny a predávajú ich za už nereálne ceny. Sú aj "normálny inzerujúci, ktorí sú si vedomí toho že nemôžu za svojho miláčika pýtať cely majlant, aj keď niekedy keď ho kupovali stal 2x toľko … 🙂 Kúp od tých, ty ti aj dobre poradia a povedia o chybách na mašine a objektívne budú s tebou obchodovať… veľa zdaru pri výbere tej pravej

    #77702
    MartineR
    Účastník (Participant)

    dixi urcite kupis aj od "normalneho inzerujuceho" ako pisal nas odbornik na motorky a bude "zarucene nepadnuta, v 100% stave, garazovana, po prvom majitelovi a s vymenenymi vsetkymi prevadzkovymi naplnami, novymi gumami, retazovou sadou a s plnou nadrzou" a samozrejme bude za 5 korun…

    😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

    Je pravda, ze netreba hodnotu masiny precenovat, no ak si zratas uz len hodnotu zimneho servisu a vsetkych tych "malickosti" okolo toho, tak ak ti mozem poradit, radsej kup drahsiu masinu, no v lepsom stave a po kompletnom servise, ako mas kupit nejaku lacnu zdrchu a potom do nej narvat dalsich par tisic korun. uvedom si, ze len sada gum stoji cez 10tis, retazova sada cca 5tis, atd., atd., atd., …

    Setrit na niecom, do coho budes musiet tak ci tak vrazit sa podla mna neoplati …

    Lavergsx600 ani som si nevsimol … ty si frajer uz len len tym, ze si motorkar …? hej? a odkedy? ze si sa nepochvalil …

    😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

    #77703
    dixi
    Účastník (Participant)

    🙂 dikes vsetkym ktori sa k tomu vyjadrili,alebo vyjadria.nezhanam pre seba jogurta.mam nahaca s ktorym som spokojny,a viem co patri a stoji starostlivost o moto ktoru musi mat.chcem len zistit cenu (pre kamaratku) za kolko by sa dala ta masina strelit.ma za sebou pad a uz ma strach z toho.snazil som sa jej to vysvetlit,ale chce ju predat.no a ja teraz nemam zrovna vela casu nato aby som prehladaval inzerciu aby som mal o tom prehlad ake ceny idu za taky rocnik.tak este raz D.

    #77704
    racer8
    Účastník (Participant)

    dixi takze narok na komocu prifrcis na CBR? 😶 😉 ako pisal martiner dobre popozeraj stav a kup radsej drahsie no zaroven "lacnejsie" ako keby mas kupit vrak a vrazit donho dalsi kopec penazi 😉

    #77705
    dixi
    Účastník (Participant)

    racer8 😁 pridem ked bude slusne pocasie,na vlastnej ktoru si uz videl.toto som potreboval ako info pre seba,aby som kamke netrepal hluposti o cenach.nemam teraz aktualny prehlad,nestiham.mam toho trochu viac a nezvysuje mi nato cas.buduci rok na tom istom mieste???? este sa dohodneme a pochlastane nieco za tie 3 dni 🙂

    #77706
    racer8
    Účastník (Participant)

    dixi dobre ale ozvy sa vcas 😉

    #77707
    dixi
    Účastník (Participant)

    racer8 ok ozvem,potom pomenine aj tc a presne sa dohodneme 😁

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 1 až 8 (z celkového počtu 8 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri