Connect with us

CBR 900 RR ročník 96 vs. CBR 900 RR ročník 00

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa CBR 900 RR ročník 96 vs. CBR 900 RR ročník 00

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Autor
    Príspevky
  • #66203
    cbr900
    Účastník (Participant)

    Zdravím mládež Gotvaldova…

    ako viete dávam do kopy moju lásku…v globále je pripravená na striekanie, ale ešte mi chýba jeden plast…Presnejšie predný okolo svetla, čo drží plexi…mám možnosť ho zohnať cca za 4 – 6.Zohnal som firmu, ktorá vyrába plasty na objednávku a poradili mi, že mi spravia predný a bočné plasty za 5 a zadok za 2. Suma sumárum je to za dáku 7. Výhodou je, že je to model 2000 prispôsobený na môj ročník (96)…tým pádom by som si ju trochu zmodernizoval…Problém je, že by mi vznikli ďalšie výdavky okolo predného svetla, čo si myslím, že bude dosť veľká pálka…dá sa to riešiť nejakými čočkami, ale to už nie je ono…

    …. V globále asi tak, že do mojej treba vraziť dákych 4 – 6 tisíc a keby som priložil dáku tisícku, tak mám model 2000 (samozrejme bez svetla)….

    …. čo by ste robili Vy??? ….. eXe.. zrušil si svoj predok na mraky ?? 😁

    Dík…

    #66204
    tlmic
    Účastník (Participant)

    Mal som a este aj mam laminaty z R6 na ktorej som mal čočki. Je pravda ze to tam bolo len pre policajtov, skratka svietilo to. Neviem si ale predstavit jazdu v noci. Zase je ale pravda že ja som sa s tym moc neparal a len som do kapoty spravil otvory do ktorych som to vsadil. Myslim , ze pri troche trpezlivosti sa to da osadit aj tak aby to bolo funkcne. Inak su firmy ako Sebimoto, Moto-Forza ktore robia prednu kapotaz uz aj s otvorom pre čočku, takze to tam len osadis pod spravnym uhom.Nie je pravda ze s cockami to nie je ono, ak si das zalezat tak to vyzera velmi dobre.

    #66205
    charym
    Účastník (Participant)

    serus brate

    raz si mi spominal ze ju chces predat ale to bolo tesne po pade a pred zimou ale asi si zmenil nazor ,no ak si ju nechas tak radsej prihod a bude to dobre ,takze ja by som nevahal ….

    #66206
    cbr900
    Účastník (Participant)

    Tlmič, dík za názor…čočiek sa veľmi nebojím, bojím sa ako to bude vyzerať na jogurte…videl som čočky na streetoch ale pravdupovediac na mojej si to neviem ani predstaviť…Oni predné plasty robia tiež, tak, že ak chcem, tak mi tam nechajú oni otvory, prípadne ho zalejú celé…

    #66207
    cbr900
    Účastník (Participant)

    charym…bratu máš pravdu…po páde som ju ani nechcel predať, ale bol tam tlak z rodiny…prvá zlomenina v živote, hneď dvojitá a komplikovaná…vieš si asi predstaviť ako reagovala rodina a hlavne mama….teraz s odstupom času to trochu vychladlo…takže túto sezónu sa uvidíme….teda aspoň na chate 😁

    #66208
    jaRRo
    Účastník (Participant)

    caf cbr viac by si si mal vazit pojazdnosti 😀 😉 neznie to zle a co zadne svetlo? na 2000 je zadok ostry to davaju ktomu ci??? 🙄

    #66209
    tlmic
    Účastník (Participant)

    cbr900 na tejto stranke je link na web risso46 tam je motorka s čočkami. Mrkni sa na to aby si mal predstavu a ja ti poslem meilom foto ako vyzerala kapota mojej R6.

Zobrazuje sa 7 príspevkov - 1 až 7 (z celkového počtu 7 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri