Connect with us

Cena dohodou – rýchle jednanie zľava

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Cena dohodou – rýchle jednanie zľava

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 16 )
  • Autor
    Príspevky
  • #66300
    charym
    Účastník (Participant)

    co pod tymito slovami si myslite vy teda ako to chapete .hlavne to rychle jednanie zlava kolko cakate ze predajca spusti pytam sa preto lebo kamos kupoval moto a chlapec mu zabil rychle jednanie zlava on pozrel ,previezol povedal kolko spusti lebo gumy boli asi 50% a predavajuci mu zaj**l ze 500 sk teda riadna zlava ake mate skusenosti vy ?..

    #66301
    raptor
    Účastník (Participant)

    charym to nemyslis vazne… to ako co chces vyriesit touto temou??

    je to fraza ako kazda ina, (napr. surne z rodinnych dovodov)

    ak spustil 500sk z ceny 2000 za pincla tak je to zlava ak spustil 500sk z ceny 250000 tak je to smiesne…

    #66302
    tlmic
    Účastník (Participant)

    Tieto frazy neberiem na vedomie, ide mi vzdy o stav motorky. Ak Ti niekto spusti z moto za 200 tis. 5-tisic korun , tak to nemas ani na jednu zadnu pneumatiku. Ak nahodou kupis „vrak“ tak ti je zlava z rycleho jednania na dve veci……..Serioznejsie je ak sa pise cena a za tym je dohoda. To beriem , ze sa da este nieco spustit. Ak predavam ja a kupujuci sa silou mocou domaha zlavy uz v telefone tak nemam vobec zaujem o takeho kupca. Je ale pravda, ze klamstva v mnohych inzeratoch patria k narodnemu sportu.

    #66303
    psik
    Účastník (Participant)

    charym: Väčšinou je zľava za pomalé jednanie. Veď keď sa motorku snažíš predať dlhé mesiace, vtedy dáš zľlavu, nie hneď prvému po piatich minútach. Alebo sa mýlim? 😉

    #66304
    zajo78
    Účastník (Participant)

    ked je iba dohodov bez ceny tak na to ani napozriem

    ak je pisane pri rychlom jednani zlava alebo pri cena (okolo 150000) este dohota tak ratam tak – 5000 Sk

    #66305
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    Ja si myslím, že niektoré ceny sú zámerne nadhodnotené, aby sa po spustení z takejto ceny dostal na sumu podľa svojich predstáv, za ktorú chce moto skutočne predať. Vtedy je tá dohoda v inzeráte.

    #66306
    Pedrito
    Účastník (Participant)

    Jasné, a ešte – Pripravená na sezónu, bez investícií 😀 😀 😀

    #66307
    Kenny
    Účastník (Participant)

    Rýchle jednanie to je iba fráza 😁 , zľava ma zodpovedať technickému stavu hlavne takých vecí ktoré treba vymeniť, gumy, reťaz, kvapaliny … aby sa dalo jazdiť, hlavne pripravená na sezónu 😁 zjazdené gumy, vymlátená reťaz 😁 , na zľavu má určite vplyv ked predávajúcemu zamávaš hotovými bubákmi a rozmyslí si možno teraz love alebo niekde v nedohľadne trochu viac 😉 ale ak nechce predať a skúša kto dá viac tak nepomôže nič 🙂

    #66308
    Kenny
    Účastník (Participant)

    Pedrito si ma predbehol 😉

    #66309
    milan3232
    Účastník (Participant)

    Tiez som toho nazoru, ze cena by sa mala uvadzat (aby kupujuci vedel, kde sa pohybuje). Ak je tam dovetok dohoda, kazdy by to mal pochopit spravne. Tiez ignorujem tipkov, ktori zavolaju, este moto ani nevideli a uz by chceli zlavit… Nemam problem sa dohodnut, ale urcite nie takto. Ked, tak az ked pride pozriet na moto. Tak postupujem aj ja pri kupe/ aj predaji.

    Inak ma velmi fascinuje naivita niektorych „ludi“. V inzerate mam cena doplnkov okolo 30 000. Asi 10 ludi mi volalo – aky stav, rok vyroby… bla bla… a potom a ta cena 30 000 plati???? 😕 Kua to nevedia citat, alebo su taki naivni? Ved je to 2003… 😉

    #66310
    charym
    Účastník (Participant)

    raptor jasne ze to nevyriesim len ma to napadlo ked mi kamos pisal svoj pribech ,ale je pravda ze je rozdiel zlavit napr 500 z pekaca a znejakej drahsej motky

    a ako aj tlmic pisal tak klamstvo je v inzeratoch hafo ved kazdy chce predat co najlepsie a kupec kupit co najlacnesjie

    #66311
    Furby
    Účastník (Participant)

    aj ja som radsej, ked je pri inzerate uvedena cena. potom mam aspon pribliznu predstavu, co za nu chce predavajuci. vzdy lepsie ako prist priamo na obhliadku a zrazu povie cenu a vy uz sedine naspät v aute 😁. F!

    #66312
    yagiza
    Účastník (Participant)

    vlastna skusenost

    potrebovala som sa rychlo zbavit svojeho piskota- surne som potrebovala love. podala som teda inzerat kde som dala nizku cenu. nevysvetlovala som tam somariny typu rychle jednanie zlava, to sa tu nerobi.cele dva tyzdne mi chodili len mejly od podvodnikov, ani jeden seriozny telefonat alebo mejl. potom som prachy zohnala a uz som nebola zufala, tak som ho inzerovala znova ale s vyssou sumou. za dva dni som mala 5 telefonatov a kazdy bol seriozny a vraj aj presne to hladali za tak spravnu cenu. kupil ho hned prvy ktory prisiel pozret.

    rychle jednanie zlava? ale ano aj take su… 😉 🙂

    #66313
    jawarullez
    Účastník (Participant)

    No, rychle jednanie – zlava vo mne vzdy vyvolava cudny pocit. Na tej moto moze byt daco tesne pred svojim koncom, predajca to vie, ale nechce prezradit a vy sa potom ocitnete s rozmlatenou klukovkou alebo niecim co je fakt drahe opravit… Ten lepsi pripad je ked niekto potrebuje love ako pisala Yagiza, proste sa na tu moto treba prist pozriet a dokladne ju pocuvat 🙂 Radsej jej motor a prevodovku ako predajcu 😁

    #66314
    JOSE
    Účastník (Participant)

    Kamoš dostal zľavu pri rýchlom jednaní 17 000,- prišli sme tam ukázal „peňáze“ a bussines bol na svete. Na motorke vymenil len olej a filte a v pohodičke jazdí. Chlap išiel po nejaké motorky do Talianska a súrne poteboval prachy (možno) 🤐

    ináč tiež ma vie dobre naštvať ten kto mašinu ešte ani nevidel a už pýta zľavu

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 16 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Advertisement

Partneri