Connect with us

Cesta na Slovensko z UK..

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Cesta na Slovensko z UK..

Zobrazuje sa 12 príspevkov - 1 až 12 (z celkového počtu 12 )
  • Autor
    Príspevky
  • #78962
    tymo
    Účastník (Participant)

    Caute..tak nejak som tu novy a ako vas tu tak citam vacsina z Vas uz ma bohate skusenosti z jazdenim po EU. .zaciatkom leta si planujem mensi trip z UK na SK a rad by som si tuto cestu trosku obohatil..tak ak sa niekto chce podelit pripadne poradit ktorym smerom ist som same oko..dik… 👋

    #78963
    MartineR
    Účastník (Participant)

    tymo idealne je ist smerom na slovensko 😉 kadial, to uz je na tebe. ci uz chces vidiet sever europy, a na Slovensko prist z Polskej strany, alebo ist juhom a prist od Rakuska, ci madarska … moznosti je mnoho a cesta je ciel 😉

    #78964
    tymo
    Účastník (Participant)

    MartineR no bolo by dobre sa dostat na SK ved o tom to cele je.. 😎 ..hladam nejake horske cesty kde by som sa mohol trochu odreagovat…nedavno som cital ze Francusko je na prvom mieste co sa ciest tyka,hm..teda myslim tych ciest pre bikerov..bol tam spomenuty hlavne juh.. 😕

    #78965
    charym
    Účastník (Participant)

    tymo a kedy je u teba zacatek leta ?ja zatial uvazujem ze trajktom z newcaste do norska kuk sveden -danmark-nackov -pepikov a uz stade pekne domov 5 dni+-2 a ak si v londe tak sa ozvy 😉

    #78966
    tymo
    Účastník (Participant)

    charym no planujem ist zaciatkom jula..jeden stop mam naplanovany v nem. a druhy v rakusku-kuk par ludi.. 😶 .btw som dole pri mori,Brighton.. kde presne v londyne???

    #78967
    charym
    Účastník (Participant)

    tymo priamo v centre ja idem teraz na par dni domov pre moto ale potom by sme mohli dat spicha

    #78968
    ZOMBY
    Účastník (Participant)

    charym fuj teplosi

    #78969
    charym
    Účastník (Participant)

    ZOMBY chces sa pridat?

    #78970
    tymo
    Účastník (Participant)

    Zomby ma strach.. ..ze sa mu stratime v dialke. . 😁

    charym daj vediet ked budes ready a nieco podnikneme!

    #78971
    mathew
    Účastník (Participant)

    Mozte sa previest na navstevu do Manchestra… ja som bez moto a nemam sem ako dotrepat traktor a keby aj ano,asi by ma tu ukamenovali… 😕

    #78972
    tymo
    Účastník (Participant)

    mathew a ty co tam hore???

    #78973
    mathew
    Účastník (Participant)

    tymo dokopy nic,len tak zavadziam trochu. 😁

Zobrazuje sa 12 príspevkov - 1 až 12 (z celkového počtu 12 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri