Connect with us

čim to zvarit a či vobec?

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa čim to zvarit a či vobec?

Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
  • Autor
    Príspevky
  • #80633
    pretender22
    Účastník (Participant)

    Cafte 😉

    chcel by som sa opytat,mam takyto problem,praskol mi lavy stredny blok na mojej yamahe 🙂 .Prvy pokus zavarit to tekutym kovom zlyhal a teda pristupujem k rozoberavke moto a vymenou respektive prevarenim praskliny.Chcem sa teda opytat ci mate s takymto niecim skusenosti,konkretne ci to ide a hlavne ci to potom aj drzi.Cital som ze by to slo zavarit TIGom alebo potom uz len zohnat novy blok.Motorku musim rozoberat tak ci tak ☹️

    za rady vopred dakujem

    Mato

    #80634
    italofighter
    Účastník (Participant)

    pretender22 zvarit by sa to malo dat je o zliatina hlinika a ten sa kludne zvara a pokial to dobre zavaria nie je problem treba vsak vedet ci je to nejak namahane v danom mieste kde bude zvar alebo ide len o nejaku plochu ktora je nenamahana na tlak tah pripadne nejake krutenie v podstate aby to nebolo v mieste ako je nap uchyt motora k ramu alebo podobne pretoze tam to moze byt nebezpecne taktiez nech to zvaraju z vonka a nie z vnutra aby sa nejak neovplyvnila funkcia motora vnutorna ze bude zvar zavadzat niecomu t vonka by nemal nicomu a ked je na spodku nik nebude lezat pod moto a okukovat motor tolko asik moja rada a ak by si potreboval este nejake cislo v nitre jeden chalan zvara hlinik takze staci sa ozvat

    #80635
    chnypa
    Účastník (Participant)

    Chlapci nealchymizujte je na to origo firma co ti da zaruku na tu robotu a robia to zhruba od 90 teho roku mal som u nich uz zopar veci a vsetko co robili plni funkciu ako od novoty az doteraz panko sa vola Šimalčík Lubomír Trnava Špačinská cesta tel 0335501248 ale im zavolaj opytaj sa co mas a oni ti to ked sa da opravia alebo budes vedet hned na com si a nemusis pol roka mrhat peniazmi na nieco co sa mozno neda fakt spravit inak hlinikové hlavy zvaraju tak samozrejme jak v pekarni pecu rohliky 🙂

    #80636
    pretender22
    Účastník (Participant)

    😉 diky pani za rady,pustim sa teda do rozoberania.

    chcem sa opytat ci ma caka daka tazsia cast toho ked to budem rozoberat,na co sa mam popripade pripravit a ci je to realne dat potom dokopy.Bude to pre mna spoznavanie "spanielskej dediny" 😀 ale musim sa do toho pustit,aspon spoznam stroj co mam doma. 😎

    Zoberiem na "pomoc" daky fotak a notes 😀 mam akytaky manual a teda pomohol by aj daky online opravar,ked sa nebodaj dostanem do dakych problem ,do ktorych sa ako sa poznam isto dostanem,a teda aj vzhladom na vek a stav motorky.

    teda skuste sa dako vyjadrit.diky moc 😘

    #80637
    italofighter
    Účastník (Participant)

    pretender22 pokil mas XT cku tak s tym by problem nemal byt moc toho v tom motore nie je xixixixxi takze neboj ze nejaky problem by mal nastat

Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri