Connect with us

Čo noveho H.V.D. a buduci H.V.D

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Čo noveho H.V.D. a buduci H.V.D

Zobrazuje sa 11 príspevkov - 1 až 11 (z celkového počtu 11 )
  • Autor
    Príspevky
  • #82952
    mirolc
    Účastník (Participant)

    Ako sa mate stratene osoby? Štrajkujete, prenašate bombu o ktorej neviete alebo vas vytopilo? Kedy bude kalandar? Polovica januara je už preč 👋

    #82953
    Venco
    Účastník (Participant)

    Ved prave, ze je este len polovica januara, fotky budu az v priebehu sezony 😉 😀

    #82954
    wewerka
    Účastník (Participant)

    mirolc nerob paniku! ku mne sa minuloročný kalendár dostal až niekedy v lete… 🤣 stačilooo 😛

    #82955
    mirolc
    Účastník (Participant)

    Fotky tam mali byt z vlanajsej sezony 😉 aj ja som ho mal niekedy v maji, to len aby pismena nestali

    #82956
    MartineR
    Účastník (Participant)

    Platí, to čo som napísal v inej diskusii.

    Ak sa niekto graficky zdatný pustí do výroby kalendára a bude potrebovať fotky (ktoré sú v niektorom z mojich albumov), stačí ak mi povie ktoré a pošlem mu ich v plnej kvalite…

    #82957
    Matooo
    Účastník (Participant)

    Uz niekto zacal s vyrobou? alebo vyberom foto? Bubo sa tusim ponukol nie?

    V akom stadiu to je, kto vie? 😎

    #82958
    Venco
    Účastník (Participant)

    Matooo No v akom stadiu by to asi mohlo byt 🤣

    #82959
    Matooo
    Účastník (Participant)

    Tak pocuvajte hovada! Toto je moj firemny email a ten toho znesie 😎 mrusinko(z)lumensr.sk

    Posielajte mi desiatky zaujimavych fotiek s motorkami a hovadami, spravim s Vencom vyber a uz konkretne fotky poslem Bubovi nech to spracuje a da na papier. Aby sme najneskor do konca zimy, pred zacatim sezonny a prvej moznej hovadskej akcie mali uz aktualny moto kalendar. Moze byt? 😘

    #82960
    MartineR
    Účastník (Participant)

    Matooo poslal ti už dakto dačo ?

    v priebehu týždňa spravíme s Divoškou návrh, zavesím ho sem a kto bude chcieť, tomu ho pošlem. Formát by mal byť rovnaký ako minulý rok (A3 na šírku x 12 listov), musím len doriešiť väzbu. Cena by nemala presiahnuť cenu väzby + poštovné (tlač mám grátis).

    #82961
    bubo
    Účastník (Participant)

    Nikto neposlal fotky, tak som sa na to oficiálne vykakal… 😛 … ale spravím, ak dačo príde. 😉

    #82962
    mirolc
    Účastník (Participant)

    Len či vobec je zaujem o kalendar, ked je tu tak mrtvo 🤐

Zobrazuje sa 11 príspevkov - 1 až 11 (z celkového počtu 11 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri