Connect with us

Co robit pred zimou

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Co robit pred zimou

Zobrazuje sa 13 príspevkov - 1 až 13 (z celkového počtu 13 )
  • Autor
    Príspevky
  • #69461
    dodo
    Účastník (Participant)

    Ahojte.Mam hondu cbr 600 rr 03 a mam ju prvy rok a neviem co mam urobit pred zimou. Mal som vela motoriek ale stare sroty a do tejto som vlozil vsetky uspory a nechcel by som ju ……. pocul som uz vela veci ze co a ako aj knizku som si cital ale kazdy hovori inac a ja sa neviem rozhodnut. D

    #69462
    matoTL
    Účastník (Participant)

    nazdar si z ke?cez vikend chcem ist jazdit tak sa možme stretnut a pokecame čo by sa malo urobit…ja som z ke.cao 🙂

    #69463
    Lorenzo
    Účastník (Participant)

    DODO, tak teda nasledovne

    -Dotankovať do plna nádrž

    -Dohustiť pneumatiky

    -Motorku poriadne umyť a tak zazimovať

    -v garáži ju prikry aspoň plachtou

    čo sa týka technickej stránky ak to nechávaš na servis tak oni budú vedieť

    #69464
    dodo
    Účastník (Participant)

    matoTL Cau nie niesom ale prist do ke nieje problem kedykolvek len aby pocasie vydrzalo

    #69465
    dodo
    Účastník (Participant)

    Lorenzo Cauko diky za radu. Len chcel by som vediet jednu vec ohladom sviecok, lebo jeden kamos mi povedal sviecky von a do valcou naliat lyzicu oleja a utesnit cistou handrou.Zdalo sa mi to byt prehnane ved na starych masinach som nerobil skoro nic a islo to tak nechapem preco na novych. ciao

    #69466
    matoTL
    Účastník (Participant)

    nič nedavaš vonku žiadne sviečky to je blud na takej mašine sa nešaha do ničoho ak to je ičko karbik to je ine.ani žiaden servis ak nemaš iny problem s motorkou.poriadne umyt ako bolo už pisane atd,ja mam ičko dotankujem umyjem zakryjem a na jar štartnem a jazdim a na takej moto ako maš ty nie je čo robit…..inač cez ten vikend ak bude pekne možme niekam pojazdit čo ty na to?teda ja aj v piatok už môžem poobede?napič čo a ako…..cao

    #69467
    dodo
    Účastník (Participant)

    matoTL no ja mozem hockedy len teraz mam taky maly problem bol som to trosku prejst pred chvilou a daval som jej kapky a ked som dosiel domou tak som vsimol droty na zadnej gume a to pokial viem nieje velmi dobre takze musim zohnat novu.

    #69468
    Lorenzo
    Účastník (Participant)

    Dodo, vieš, Slovenský národ je vynaliezavý.

    so sviečkami nerob nič, to je jedno či kabrurator alebo injector, olej môže tvoj kamoš lievať do kosačky a nie do motorky.

    Servis som myslel ohladom vymeny oleja, mas to ešte v záruke, teda si myslím.

    Ešte raz – umyť, dotankovať, dohustiť mneu a prikryť.

    #69469
    Adam
    Účastník (Participant)

    No ja si pred zimou len oplacjnem korado,benzim nedoplnam ked tam este daco mama lebo v tom nevidim zmysel,dohustenie pneumatik sa da urobit vpodstate kedykolvek ale je dobre mat vzdy spravne dohustene.No takze ak to ja mam zhrnut volake extra upravy pred zimou nerobim len to co je potrebne a povazujem to za vhodne.Dokladne umyt,trochu tu motorku pred zimou prebehnut a zakryt kabatom,plachtou alebo cim chces,pneumatiky by si mal mat vzdy dofukane. 🙂

    #69470
    Eriq
    Účastník (Participant)

    benzin sa preto doplna doplna, aby nadrz nekorozovala…

    #69471
    dodo
    Účastník (Participant)

    matoTL Cauko no ako s tym vikendom. Zhanam novu pneu. takze bolo by ok keby sme sli pojazdit a pokecat o zazimovani 😉

    #69472
    matoTL
    Účastník (Participant)

    dufam ze pôjdeme……..ked je teplo tak doma nechcem sediet.cao 😛

    #69473
    andrejjj
    Účastník (Participant)

    Ja som este pocul ze by sa malo natankovat s tych drahsich benzinov … vraj neobsahuju siru a pod latky ktore by mohli pri dlhom stani skodit …

Zobrazuje sa 13 príspevkov - 1 až 13 (z celkového počtu 13 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Advertisement

Partneri