Co vy na Yamahu XT 600?
Domov › Diskusné Fóra › Motoporadňa › Co vy na Yamahu XT 600?
- Toto téma obsahuje 8 odpovedí, 9 hlasov, a bola naposledny upravená pred 19 rokmi od
racer8.
-
AutorPríspevky
-
20. decembra 2006 o 9:05 #70677
erazor
Účastník (Participant)AHOJTE kolegovia!
Planujem na jar horemenovanu Y XT 600 E rocnik asi minimalne 96 (vynoveny dizajn) ale s papierami.
Preto by som vas vsetkych chcel poprosit o akukolvek radu ci vase skusenosti s tym strojom.
Taktiez by som bol rad, keby niekto napisal aka by bola slusna cena za nu, aby som sa neojesibal…
Boli mi davane aj nejake reci o nevhodnom stroji pre 21r. chalana, pokuste sa aj k tomu vyjadrit…
Vsetkym vam vopred vdaka.
ERAZOR22. decembra 2006 o 10:26 #70678TRU
Účastník (Participant)MAKKE TLMICE,NESTABILNY PODVOZOK AVYSOKA VAHA. 😛 ALE SKUS,KED TI BUDE PASOVAT,TAK NENI PROBLEM. MOTOR JE SLUSNY DRZIAK. 🙂
23. decembra 2006 o 0:58 #7067925. decembra 2006 o 21:58 #70680bohur
Účastník (Participant)super stroj, mal som XT600K 92 a nikdy ma nenehala 😘 😘 😘 , tie reči o nevhodnom stroji si nevšímaj, ale v prvom rade sa OBLE4, to ynamená PRILBA, ENDURO BUNDA? NOHAVICE S CHRANICMI ? CIZMI!!!!! a rukavičkz, až potom a hlavne pokne pomalz s tým strojo, ide to ako gula, cenovo si to vzyisti aspon mesác dopradu bud avízo, motoride, exebat atd, na internete po mesačnom hladaní budeš v obraze, vela štastia pri výbere
bohur 🤐
JAMAHA4EVER26. decembra 2006 o 13:01 #70681kxbibo
Účastník (Participant)XT 600 sú známe svojou spoľahlivosťou, všetko záleží v akom technickom stave to kúpiš, je to klasické pravé staré enduro, mašina výdrží naozaj veľa. Ako spomínal bohur jazdi s výstrojou, nebuď sprostý ako ja, jazdenie endura nie je o liečení zranení ale o jazdení.
27. decembra 2006 o 19:28 #70682666killer
Účastník (Participant)na cestu pomale a do terenu tazke. 96 mozes cakat kedy ti co pusti.pouvazuj este..
3. júna 2007 o 17:11 #70683pretender22
Účastník (Participant)Caute mozem opytat dake info o yamahe xt600?
12. júna 2007 o 13:20 #70684matko600
Účastník (Participant)Super stroj, moja má 20 rokov, ale stále ide, a nieže to nemá kompresiu alebo vylagrované ale ide to to normálne. Jazdím terén, za dva roky žiadna porucha. Meň pravidelne olej, mazať reťaz, liať benzín a ideš.
12. júna 2007 o 13:38 #70685racer8
Účastník (Participant)erazor kup si to co xces a myslim ze ten stroj je v pohode ma ho kamos a je snim spokojny 😉
-
AutorPríspevky
- Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
TEST Benda Chinchilla 350 CVT: Mestský chuligán, ktorý posiela skútre do dôchodku
SÚBOJ GENERÁCIÍ: Nový Triumph Scrambler 900 vs. ikonická klasika Bonneville T100
BMW Vision K18: šesť valcov, šesť výfukov a drzosť, akú od Bavorov dlho nebolo
TEST Voge 625 DSX: Crossover, ktorý prešiel africkou školou odolnosti
Harley-Davidson štartuje sezónu 2026: Nový showroom v Bratislave a legendárna Experience Tour
PREČO JE KVALITNÉ PALIVO PRE MOTORKU DÔLEŽITÉ A AKÉ MÝTY KOLUJÚ MEDZI MOTORKÁRMI
Jawa Pérák 350: Súboj generácií, ktorý delí 70 rokov, ale spája jedna vášeň
PREČO JE KVALITNÉ PALIVO PRE MOTORKU DÔLEŽITÉ A AKÉ MÝTY KOLUJÚ MEDZI MOTORKÁRMI
TEST Voge 625 DSX: Crossover, ktorý prešiel africkou školou odolnosti
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
BMW Vision K18: šesť valcov, šesť výfukov a drzosť, akú od Bavorov dlho nebolo
TEST Benda Chinchilla 350 CVT: Mestský chuligán, ktorý posiela skútre do dôchodku
Harley-Davidson štartuje sezónu 2026: Nový showroom v Bratislave a legendárna Experience Tour
SÚBOJ GENERÁCIÍ: Nový Triumph Scrambler 900 vs. ikonická klasika Bonneville T100
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
