Connect with us

Co vy na Yamahu XT 600?

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Co vy na Yamahu XT 600?

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Autor
    Príspevky
  • #70677
    erazor
    Účastník (Participant)

    AHOJTE kolegovia!

    Planujem na jar horemenovanu Y XT 600 E rocnik asi minimalne 96 (vynoveny dizajn) ale s papierami.

    Preto by som vas vsetkych chcel poprosit o akukolvek radu ci vase skusenosti s tym strojom.

    Taktiez by som bol rad, keby niekto napisal aka by bola slusna cena za nu, aby som sa neojesibal…

    Boli mi davane aj nejake reci o nevhodnom stroji pre 21r. chalana, pokuste sa aj k tomu vyjadrit…

    Vsetkym vam vopred vdaka.

    ERAZOR

    #70678
    TRU
    Účastník (Participant)

    MAKKE TLMICE,NESTABILNY PODVOZOK AVYSOKA VAHA. 😛 ALE SKUS,KED TI BUDE PASOVAT,TAK NENI PROBLEM. MOTOR JE SLUSNY DRZIAK. 🙂

    #70679
    uomo
    Účastník (Participant)

    erazor skus toto [linka] 🙂 🙂 🙂

    #70680
    bohur
    Účastník (Participant)

    super stroj, mal som XT600K 92 a nikdy ma nenehala 😘 😘 😘 , tie reči o nevhodnom stroji si nevšímaj, ale v prvom rade sa OBLE4, to ynamená PRILBA, ENDURO BUNDA? NOHAVICE S CHRANICMI ? CIZMI!!!!! a rukavičkz, až potom a hlavne pokne pomalz s tým strojo, ide to ako gula, cenovo si to vzyisti aspon mesác dopradu bud avízo, motoride, exebat atd, na internete po mesačnom hladaní budeš v obraze, vela štastia pri výbere

    bohur 🤐

    JAMAHA4EVER

    #70681
    kxbibo
    Účastník (Participant)

    XT 600 sú známe svojou spoľahlivosťou, všetko záleží v akom technickom stave to kúpiš, je to klasické pravé staré enduro, mašina výdrží naozaj veľa. Ako spomínal bohur jazdi s výstrojou, nebuď sprostý ako ja, jazdenie endura nie je o liečení zranení ale o jazdení.

    #70682
    666killer
    Účastník (Participant)

    na cestu pomale a do terenu tazke. 96 mozes cakat kedy ti co pusti.pouvazuj este..

    #70683
    pretender22
    Účastník (Participant)

    Caute mozem opytat dake info o yamahe xt600?

    #70684
    matko600
    Účastník (Participant)

    Super stroj, moja má 20 rokov, ale stále ide, a nieže to nemá kompresiu alebo vylagrované ale ide to to normálne. Jazdím terén, za dva roky žiadna porucha. Meň pravidelne olej, mazať reťaz, liať benzín a ideš.

    #70685
    racer8
    Účastník (Participant)

    erazor kup si to co xces a myslim ze ten stroj je v pohode ma ho kamos a je snim spokojny 😉

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri