Connect with us

COC na štvorkolku

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa COC na štvorkolku

Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
  • Autor
    Príspevky
  • #70672
    jhugo
    Účastník (Participant)

    Každá rada drahá!

    Priviezol som štvorkolku Kawasaki PRAIRIE 700 4×4 z USA, TP mám, preclená tiež a teraz chcú COC, lebo ju chcem dať na značky. Z USA COC nedostanem, tu som u dovozcov dostal rôzne vyjadrenia. Je stará rok má 160 míl, ako inak postaviť na značky ake nemám COC, alebo je niekto ochotný naskenovať COC na Kawu, aby som vôbec videl, čo všetko tam má byť?Príjmem akúkoľvek info, môžete i na mail jhucko(z)gmail.com, príp jhugo(z)pobox.sk, budem vďačný Hugo

    #70673
    roman4u
    Účastník (Participant)

    Noooo…autorizovany importer, resp. predajca Kawy na SK nie je, takze tvoje kroky smerom k COC by v prvom rade mali smerovat k zapadnym susedom, cize CZ. Kamarat aj na Yamahu vybavoval COC v Brne u predajcu. Takze skus tam. Pokial nepochodis, tvojou jedinou moznostou zostane absolvovat skusky na niekolko par kraviniek v poverenej skusobni, ktora je u nas jedina vo Zvolene, pokial sa dobre pamatam a pokial sa to nezmenilo od doby, kedy som sa ja pokusal postavit na znacky istu moto. A tieto skusky ta vyjdu na peknych par desiatok tisic, cca 40 litrikov by to mohlo byt. Je otazne, ci sa ti to oplati a dalsia vec je to, ze ten strojcek tymi skuskami prejst nemusi, aj ked je v podstate novy. Pripadne s prihlasovanim pockaj, lebo je celkom mozne, ze v tomto smere a v blizkej dobe sa na SK bude menit legislativa, cize povinnost predkladat pri prihlasovani dovezeneho vozidla COC.

    #70674
    MajLanKoSK
    Účastník (Participant)

    poslal som ti sukromnu spravu…

    #70675
    motokocur
    Účastník (Participant)

    roman4u Skúšobní n slovensku,to znamená veľká STK je už hodne a nie jedna,ale možem To povedať to že ja som na tie skušky emisie atd s mojou bol,respektive znami a skušky sa konali na voziku zapnutym za autom,stalo to 1800 Sk+ dovaku.Ty potrebuješ len papier že štvorkolka splna emisie,brzdy a ešte dalšie dve veci a si za vodou.jhugo Obrat sa na importerov v CZ tý su ochotný a nie ako naši BUZERANTI tkz. výhradný importéri daných značiek na SLOVENSKO.

    #70676
    roman4u
    Účastník (Participant)

    motokocur STK je STK a poverena skusobna je nieco uplne ine…na STK ti nikto nespravi certifikat na napr. ODRUSENIE, ktore sa pri motocykloch vyzaduje, dalej su to BRZDY, EMISIE a HLUCNOST……..na velku STK ides, ked uz COC mas, ale tu sa bavime o pripade, ked COC nezozenie.

    S s tymi Cechami samozrejme pravda…..so ist es

Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri