Connect with us

Cockove halogenove reflektory

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Cockove halogenove reflektory

Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
  • Autor
    Príspevky
  • #96805
    Reeno
    Účastník (Participant)

    Yamaha FZS600 – ma niekto skusenosti s cockovymi halogenovymi “ nie bi xenon “ svetlami dal by som ich pod masku na miesto povodnych reflektorov ale mam obavu zo svietivosti mam na mysli nieco podobne vid link budu tam dve cize bude 2 x stretavacie a 2 x dialkove len neviem ako to bude svietit ci aj nieco uvidim pred sebou

    http://moto-prislusenstvi.speedmoto.cz/14822/predni-svetlo-ellipsoid-309.html

    prípadne nieco podobné 

    kazda cocka 1 x 55w je ako stretavacie aj dialkove svetlo spolu 110 W

    len pre ujasnenie preco tak chcem ucinit , povodne reflektory su vypalene a neodrazaju svetlo kam treba , dal som ich 2 krat zrenovovat a dva krat to po par hodinach zhorelo a zasa nesvietilo takze sa mi uz nechce vyhadzovat za to peniaze a preto by som siel cestou nových inych reflektorov , aby som bol videny ale aj ja nieco videl a zaroven neoslepoval protiiducich v noci jazdim rad , a za nove originalne svetlo som neni ochotny dat 450 €

    #96810
    B12
    Účastník (Participant)

    Ja mám na Bandite S verzia, ako stretávacie čočkové svetlo originál a bohvie ako to nesvieti. Keď to porovnám s V-stromom, tak to je fakt rozdiel. Preto neverím, že by tieto boli nejaký zázrak. Možno skôr ako hmlovky by boli OK.
    Keby si mal naháča, tak v Louisovi.de by si našiel svetlo za 120 evri, v akcii aj za 100. Dobierka na Slovensko stojí 10 evri. 😎

    #96812
    Reeno
    Účastník (Participant)

    To hej na nahaca bez problemu ale chcel by som zachovat kapotu  ale aj svietit tak aby som nieco videl bo takto mozem len za svetla jazdit 🙁

    #96814
    czody
    Účastník (Participant)

    Skús napísať sem, nie je to nové, ale možno lepšie svietí ako tvoje  🙂 

    svetlo

    #96816
    Reeno
    Účastník (Participant)

    Czody dakujem  toto som  uz asi zavrhol ( jedine zeby bolo za symbolicku cenu )  ono FZS 600 celkovo slabsie svieti aj ked su zapojene obe oci na kratko a ako dlho bude trvat kym sa vypali aj tato parabola? predsa len ma to 14 rokov minimalne a niktory z predajcov nebol ochotny poslat poriadne foto tych parabol a ked aj odpisali bez foto ze su v 100 % stave  a pytali si 45 € je to trochen risk a dost penazi za macku vo vreci

Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri