Connect with us

CT sa venuje aj motorkarom

Domov Diskusné Fóra Kaviareň CT sa venuje aj motorkarom

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 29 )
  • Autor
    Príspevky
  • #75497
    ZOMBY
    Účastník (Participant)

    [linka]

    kedy bude nieco podobne u nas?

    #75498
    Lavergsx600
    Účastník (Participant)

    Pekny porad.

    #75499
    MartineR
    Účastník (Participant)

    Motorky nad sto koni, by neěl ovládat amatér – člověk, který má čerstvý řidičák, nedokáže takovou sílu bezpečně zvládnout … Lavergsx600 hovorí ti to niečo ?

    #75500
    ZOMBY
    Účastník (Participant)

    Nejako zanedbavate tento prispevok! MartineR ja by som tiez nesadol na 100 konovu motorku ja mam len 1100 cm3 a nezvladam ju po kazdom zraze 😇

    #75501
    yagiza
    Účastník (Participant)

    Na slovensku vsetci vsetko vedia. na co by bola taka relacia? 😈

    #75502
    yagiza
    Účastník (Participant)

    MartineR ja som isla ako cerstvy absolvent rovno na VFR750 (r97) a tuna som. a ten mal nad 100 koni 😈

    #75503
    racer8
    Účastník (Participant)

    Len enxapem preco pri rozjazde nemozem mat obe nohy nad zemou ked aj tak brzdim prstami…. 😕

    yagiza SUHLASIM 😉 🙂 🙂 🙂

    #75504
    MartineR
    Účastník (Participant)

    yagiza cerstvy absolvent ? takze 17 rokov a hned na VFR? aj ja mam kamaratov, co im bolo trosku smiesne zacinat na 125, no maju uz nejaky vek (a rozum) a 600, prip. aj 900 v pohode zvladli. MYslim, ze to tu bolo myslene skor ako prevencia, aby mladi chlapci, povolanim synovia, pripadne cerstvi absolventi skoly po letnej brigade nevysolili 300 dukatov za novu 600vku a hned sa na nej kdesi nezabili …

    racer8 aj tak to tam je zle ukazene, lebo tvrdia, ze jednu nohu mas mat na zemi a druhu na brzde … no on tam ma zrovna pravu nohu na zemi …

    #75505
    kxbibo
    Účastník (Participant)

    MartineR presne, hneď ma to napadlo s tou nohou. Chlapec to posral. Podľa mňa je dobré sa naučiť rozbehnúť aj s ľavou aj s pravou nohou na zemi. V teréne si niekedy nevyberieš. 😁

    #75506
    MartineR
    Účastník (Participant)

    kxbibo nie len v terene. Postav sa na krizovatku, kde su napr. vyjazdene pruhy od kamionov …

    #75507
    kxbibo
    Účastník (Participant)

    MartineR aké pruhy? 😀 😀 😀 aká križovatka? 😀 😀 😀 Jazdi ako vieš !!! Anton Bernolák 😀 😀 😀

    #75508
    MartineR
    Účastník (Participant)

    kxbibo vies, ja jazdim pod svoje moznosti, takze som nuteny jazdit cez krizovatky. Inak to (zatial) neviem … Ja

    #75509
    kxbibo
    Účastník (Participant)

    MartineR zatiaľ? 😀 to znie nádejne 😀

    #75510
    MartineR
    Účastník (Participant)

    kxbibo Klasik by ti vedel porozprávať … dobry ujo Divoch mi pozical Freewinda a veru pekne som ho poprehanal nad Bosacou u Majkla. Ten nie je zly ako ty. 😁

    #75511
    kxbibo
    Účastník (Participant)

    MartineR klasik mi vravel, že ťa nechal v prachu

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 29 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri