Connect with us

CZ 175

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 15 )
  • Autor
    Príspevky
  • #81413
    kuzelinko
    Účastník (Participant)

    Prosim poradte: je CZ 175, je tam chyba dobijania, a ze vraj raz taha lepsie a raz slabsie. V com to moze byt? to ze jej treba vybrus tak to je samozrejme ale z motorkou co potrebuje baterku skusenosti nemam…

    #81414
    kuzelinko
    Účastník (Participant)

    "s motorkou"

    #81415
    cazzo
    Účastník (Participant)

    kuzelinko česi predávaju zapalovanie VAPE,je to tranzistor a máš svätý pokoj pokial chceš do tej mašiny investovať.Inak som čítal cestopis chlápka čo ho má a aj čz 175 a vybehol si výlet na Grossglockner,mal menšie problemy s dobíjaním aj tak ,ale nakoniec našiel chybu volajaka slabo dotiahnutá skrutka na kostre a potom už fachala

    #81416
    cazzo
    Účastník (Participant)

    kuzelinko Tu som ti to našiel:[linka]

    #81417
    kuzelinko
    Účastník (Participant)

    cazzo vdaka ale ja to potrebujem pre jedneho kamosa… mlady chalan a asi sa bude prerabat na teren a uz teraz je dost v planom stave…

    #81418
    misi
    Účastník (Participant)

    Možno su zlomene kable na rotore, možno celý rotor je zoskratovaný, možno regler je v pi… Ja by som odporučil ist za elektro majstrom nech ti zmeria obvody a určite chybu najte.

    #81419
    misi
    Účastník (Participant)

    Sorry najde

    #81420
    kuzelinko
    Účastník (Participant)

    To preto raz ide raz ne bo nedava furt rovnako iskru. asi najlepsie tam bude dat zapalovanie z pekača a je po probleme si myslim aspon ja osobne. Co vy na to? co sa viac oplati?

    #81421
    MartineR
    Účastník (Participant)

    kuzelinko standardny problem starych "ciz". zmeraj si napatie medzi vinutim a kostrou. ja som to na svojej vyriesil nahradou reglera jednym rele a zenerovou diodou. tiez reglery odchadzali jeden za druhym …

    CZ do terenu? tak to mam nastastie uz za sebou a ak chalankovi mozem poradit, nech sa na to vykasle. skoda penazi za drapaky. CZ 175 je moc slaba a moc tazka do terenu. ale ak na to chce prist sam, prajem mu prijemnu zabavu …

    #81422
    kuzelinko
    Účastník (Participant)

    MartineR preco by CZ nemohla do terenu? ved ked moze GS 😁 ale ne jasne ze na ostru trat to nebude ale tak po luke a polnej ceste… samozrejme ze na sukromnom oplotenom pozemku! , vies ja som zastancom teorie ze ak ti rovno tatko kupi krosku tak to nieje boh vie co. Motorkarstvo je aj o spinavych rukach a ne len o bolestivom zapästi od plynu… tym samozrejme nechcem nikoho urazat. ale poznam par koko*** co im ocko kupil masinu a jaky su oni sraci. A kopu veselych prihod ziskas pri svojej prvej motorke. Vid tuto raptor 😁 (a naucis sa kopec novych nadavok a ziskas par chorôb o ktorych si doposial ani nepocul, ktore vznikaju zo stresu a zo zadrziavania hnevu). A pocuvaj ako zapojis to rele a zenerku? mas schemu ? som sice elektrikar ale uz som dako mimo. Vdaka

    #81423
    MartineR
    Účastník (Participant)

    kuzelinko aj ja som zacinal na cizach a jawach, takze presne viem o com hovoris. alebo si myslis, ze mi tatino, alebo niekto iny kupil len tak k narodeninam GS? 😕 rele zapojis tak, ze na cievku das cez zenerku kable od vinutia tak, aby ti cievka spinala nieco cez 6V. na spinane kontakty potom pripojis baterku. kostra spolocna.

    #81424
    kuzelinko
    Účastník (Participant)

    MartineR mal som sa ja v skole lepsie ucit 😕 dako v poslednom case neviem pochopit niektore veci ale dufam ze sa to casom zlepsi. A mozno tam pojde iny motor… ale vdaka. Mam dovod si mysliet ze ti tatko kupil GS? Vidis ja som si k narodeninam(20) kupil KTM a som rad ze to tak je. (este k tym drapakom… na jawe 90 som nahodil funglovku drapak a pri prvom zhupnuti ked zadok isiel na doraz sa mi zasekol blatnik no kociek 😉 [linka] preto je koniec ohnuty von )

    #81425
    MacoLM
    Účastník (Participant)

    Nahodou CZ do terenu nie je zla.hlavne ked nemas na ine:) a aspon sa nauci a ked to omplati o zem aspon nenarobi vela skody. tie motory su nezmar. ja mam na svojej magneto z pioniera.takze ziadna baterka a problem s dobijanim:)

    ale pravda je ze je dost tazka a nemotorna.ale myslim chalan bude mat aj tak znej radost:)

    #81426
    MartineR
    Účastník (Participant)

    MacoLM nezmar? potom ja som asi kazisvet, z bozi vule kral. Cizu som kupil na jesen v relativne slusnom stave. chytala na 2., max 3. kopnutie, relativne slusne tahala, no po zime 2007/2008, ktoru si odsluzila na drapakoch v snehu a blate sa motor porucal a nakomplet sa rozsypal piest …

    tak teda neviem … 😈

    #81427
    kuzelinko
    Účastník (Participant)

    MartineR asi to bude tvojim osobnym carom…. 😕 a chlapec musi este na CZ kus rast lebo ze vraj ma 33kg takze budem musiet zhanat nieco mensie. najradsej by som jawu 90 … ale tamtu 175ku asi jedneho dna kupim sebe.

    MartineR nezmar neznamena ze sa nerozj*** ale to ze ju "lahko a rychlo" opravis aj doma na kolene,

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 15 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri