Connect with us

Dajte si pozor na ESSO pumpu pri Vrútkach! Zlý benzín:-(

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Dajte si pozor na ESSO pumpu pri Vrútkach! Zlý benzín:-(

Zobrazuje sa 14 príspevkov - 1 až 14 (z celkového počtu 14 )
  • Autor
    Príspevky
  • #64406
    MIQ
    Účastník (Participant)

    Bojkotujem ESSO- pumpu!!!

    Rano som sa chystal na cestu a hovorim si ze idem aspon natankovat. Bolo 4.30. ked som natankoval 5 litrov benzinu do bandasky. Pridem domov. Nalejem to do motorky no dostal som sa pred branku a motor zdochol. Hororim si, nic sa nedeje pustim sa dole kopcom a nakopnem ked som sa uz presiel tym kopcom 8 krat. Vravim si no asi to nepojde. Kontrolujem sviecku iskru karburator no proste vstko. Ale vsetko je OK. Hovorim si k***a benzin je na hovno. Este ze mam druhu motorku. Prelejem benzin a to iste. Motorka ani neprdne. Tak kua teraz mi povedzte co? Znicil som si benzin co som mal dovtedy v motorke cize 17 l.Teraz musim cisti karburatory v oboch motorkach. Kua sere ma to!!!!! Ked ja teraz nabehnem na benzinku a ukradnem benzin tak budem mat problemy. A oni mozu vsetko? Kto mi zaplati ten benzin a tu robotu? Preto davajte si pozor!!!!!!!!! NA ESSO PUMPU!!!

    PS : je to benzinka Esso za Vrutkami!!!!!!! Pozdravujem majitelaL

    Nikdy tam nenatankujem

    #64407
    MIQ
    Účastník (Participant)

    Prave som skusal naliat ten benzin do traktorika a tam tiez ani neskrtol. A ten traktorik zral aj nastate!!!

    #64408
    Heavy
    Účastník (Participant)

    KUA , za tie prachy čo to stojí by to mohol byť aspoň benzín, lebo tá kvapalina, čo predali tebe bude asi trochen iný sajrajt. :41:

    #64409
    MIQ
    Účastník (Participant)

    no musim konstatovat ze to je v tom benzine!!! Vycistil som karburatory nalial novy benzin z inej pumpy. A VSETKO JE OK

    #64410
    vyboh2
    Účastník (Participant)

    Tak toto ti nezávidím pojebaná robota a to všetko k voli tomu že nechodíš na omv 😀 😉

    #64411
    Furby
    Účastník (Participant)

    ja chodim na domacu heh 😛 F!

    #64412
    vyboh2
    Účastník (Participant)

    Furby: Tak na tej sa dá frčat ale nie rýchlo akurát krivo.. 😎 😀 😀

    #64413
    kxbibo
    Účastník (Participant)

    MIQ ak to bolo ako s vozenim sa na mojej moto, tak boh vie co si ty do tej bandasky natankoval. 😁

    #64414
    MIQ
    Účastník (Participant)

    kxbibo no to mas pravdu! Bohvie co v tom bolo ale benzin cisty to urcite nebol ! 😛

    #64415
    Pedrito
    Účastník (Participant)

    MIQ

    Si si úplne istý že si kupoval benzín?Isto?No dobre dobre už ti verím nekrič!! 😀 😀

    #64416
    faradero
    Účastník (Participant)

    a naco si sa trapil s bandaskou ked si mal 17l benzinu v nadrzi ?

    #64417
    Furby
    Účastník (Participant)

    asi si chcel este zaobstarat nejaku rezervu a plnu bandasku pripnut na moto 🙂 F!

    #64418
    MIQ
    Účastník (Participant)

    faradero do druhej motorky!

    #64419
    vyboh2
    Účastník (Participant)

    faradero a do traktora 😀

Zobrazuje sa 14 príspevkov - 1 až 14 (z celkového počtu 14 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri