Connect with us

Ďalší motorkár prehral boj o život

Domov Diskusné Fóra Nehody Ďalší motorkár prehral boj o život

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 25 )
  • Autor
    Príspevky
  • #68960
    cbr900
    Účastník (Participant)

    Zdravím kolegovia…

    s poľutovaním vám musím oznámiť, že vyhasol ďalší život mladého motorkára…Písal sa 12. august 2006 a nič netušiaci Richard sa viezol “ po hlavnej ceste “ Hnúšťou (okres Rimavská Sobota), keď zrazu plechovkárka z BA mu skrížila cestu a nedala mu prednosť…Richard preletel cez motorku, povolila sa mu prilba a dopadol bez nej…Hovorí vám niečo dátum 12. august 2006?? Skalným áno, v ten deň bol smutnejší aj pre jaRRa (mal kolíziu)…ale vrátim sa k Richardovi…Vyše 2 týždňov bojoval o svoj život v Banskobystrickej nemocnici, kde svoj boj prehral…Prišla veta, ktorú žiadny z rodičov NIKDY nechce počuť…Je to beznádejné, nemá dosť síl, odpojíme ho z prístrojov?? Neviem si vôbec predstaviť, čo im v tej chvíli preletelo mysľou…Richard mal mať o dva týždne 19 rokov… Nedožil sa ich…Prišlo to tak rýchlo, že len včera sme sa dozvedeli o pohrebe, tak sme sa s ním boli rozlúčiť na jeho „poslednej“ spanilej jazde… Richard, verím, že cítiš, ako na teba myslíme…prajem ti strašne veľa „nebezských“ kilometrov… ZBOHOM 😠

    #68961
    jybka
    Účastník (Participant)

    smutne… 😟

    uprimnu sustrast blizkym.. 😠

    #68962
    Kwasak
    Účastník (Participant)

    😠 😠 😠 uprimnu sustrast

    #68963
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    Úprimnú sústrasť.

    #68964
    Sani
    Účastník (Participant)

    😟 😠

    #68965
    cbr900
    Účastník (Participant)

    ALL akože osobne som ho nepoznal, len sa ma to trochu dotklo…motorkár a k tomu z môjho okresu… 😟

    #68966
    andoo
    Účastník (Participant)

    je to velka tragedia.. uz stacilo, nie?? 😠

    #68967
    CHACKY
    Účastník (Participant)

    🤐 taký mladý? kokos…zas plechovkárka? ☹️

    ooooch… 😠

    #68968
    cbr900
    Účastník (Participant)

    CHACKY je rozdiel, ked na pohreb prídu dospelí ľudia, dôchodcovia, ale ked tam vidíš študentov zo strednej školy, poriadne ešte ne-dospelí, tak ti to príde naozaj ľúto…celý život pred sebou…

    #68969
    motokocur
    Účastník (Participant)

    Je to veľmi smutné…

    #68970
    milan3232
    Účastník (Participant)

    Mladeho zivote je mi fakt luto. Toto by sa stavat nemalo.

    b]CHACKY z uvedeneho textu hore sa neda spravit zaver, kto bol na vine ani priebeh nehody… Pozor na predcasne uzavery.

    #68971
    jaRRo
    Účastník (Participant)

    uprimnu sustrast rodine moc smutne ked umrie tak mlady clovek 😠

    #68972
    wewe
    Účastník (Participant)

    To ma velmi mrzí. 😠

    #68973
    betty
    Účastník (Participant)

    UPRIMNU SUSTRAST… 😠

    #68974
    ega1
    Účastník (Participant)

    pocula som o tomto skor co sa stalo Richardovi..vravel mi to kamarat z Hnuste, ktory Risa osobne poznal, boli kamarati. No je mi to velmi luto… 😠 a je dost smutne, ze motorkari skoncia na neschopnosti druhych. Treba si davat pozor…lebo ako vidim aj ja nasich motorkarov v meste (vsak cbr900) tak jazdia niekedy ….. ale nejdem to rozoberat, treba aj predvidat, lebo vodici aut, uz menej respektuju motorky a na zaklade tohto sa stavaju nehody. Uprimnu sustrast 😠

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 25 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri