Connect with us

Dalsia nehoda-Levice

Domov Diskusné Fóra Nehody Dalsia nehoda-Levice

Zobrazuje sa 12 príspevkov - 16 až 27 (z celkového počtu 27 )
  • Autor
    Príspevky
  • #75440
    MartineR
    Účastník (Participant)

    Lavergsx600 este stale chces GSX-R ako svoju "prvu" ?

    Lorenzo Myslim, ze by som nepouzil vulgarizmy, no asi by som to nenapisal krajsie … 😉

    RIP

    #75441
    milan3232
    Účastník (Participant)

    … to velmi spravne som myslel na posledny odstavec v " "…

    #75442
    Lavergsx600
    Účastník (Participant)

    Lorenzo vyjadrovat by si si sa mal naucit hlavne ty, nie ja. tvoja reakcia bola uplne od veci. ak si myslis ze motorka sa kupuje preto aby sa clovek zabil a predbiehal 240 kolonu potom viac rozmyslaj. Apropo, ten chalan obehoval kolonu mercedesov ktore sli 200km? na nadarmo je povolena 140 na dialnici… kazdy ma svoj rozum aj ten tvoj kamos… ja sa jeho pamiatke nevysmievam. len som povedal ze si napisal uplne od veci vetu

    "Bola to jeho vysnívaná motorka, chcel ju a mal ju. Zomrel na svojej láske "

    tou vetou akoze ho ospravedlnujes pred tou hlupostou ktoru urobil?…

    neriesim ta. mozno mas motorku, a ja ju nemam, ale ked toto je tvoja flozofia…MAL JU , CHCEL JU, A UMREL NA NEJ v 240km rychlosti… tak co ti mam na to napisat?…

    snipergun dik ze si mi dal za pravdu…

    ALL… to je fakt uzasne..ja snivam o motorke od malicka a taku hovadinu pocujem, SNIVAL o NEJ , KUPIL SI JU a ZABIL SA NA NEJ… loooooooooool… akoze obacte sa… a teraz sa mozete do mna pustit

    #75443
    Lavergsx600
    Účastník (Participant)

    racer8 tak tak, spravne hovoris, ked ma raz niekto nasrate v hlave ta sa zabije aj na babete…

    #75444
    matoTL
    Účastník (Participant)

    Je to uplne jedno či má človek 250ku…600,alebo 1000 ale ked neodhadne svoje schopnosti,neprispôsoby jazdu tak aby to zvládol tak to konči vždy zle!!!Ja mam TL 1000 s a pred nou som mal jawku,ale jazdim tak aby som mal z jazdy radost a nesposobil bolesť svojim blízkym ked ma bude niekto zbierať z cesty.Motorka nie je auto nemaš tam airbagy ani nič ine a je len na tebe či sa vratiš do garaže alebo pojdeš v lepšom prípade na sanitke.Motorka je zbran ktorá rozbehne na 250 aj cvičena opica ale zastavit je umenie!Ja som mal tiež kopec krízoviek za ktoré si môžem aj sám ale aj okolité faktory ako cesta alebo autá a to sa neda prehliadnut.Tak nech každý jazdí tak aby mal z jazdy radost a nemusel sa v každej zákrute alebo rovine modliť aby to ustal 😉 tak veľa najazdených km a aby sme motorky mohli na jesen pokojne zazimovať a dať si dalšiu čiarku za sezonu 🙂 zdar

    #75445
    Matooo
    Účastník (Participant)

    MatoTL len ta doplnim ze na aute ludske telo chrani par desiatok centimetrov plechov a deformacnych zon na motorke len par milimetrov koze 😎

    #75446
    Lorenzo
    Účastník (Participant)

    Lavergsx600 aby sme sa mi dvaja stretli, šteňa nevychované. Mimochodom, si kup najprv motorku a potom sa vyjadruj, ty múdry človeče. Už len k tej nehode sa vyjadriť, že je to fotomontáž, ak nevieš čo napísať, radšej nepíš nič.

    #75447
    sico
    Účastník (Participant)

    Lavergsx600 neviem ako by si ty reagoval, keby sa ti zabil kamarat co bol cca v tvojom veku, ale ver mi, nepadlo by ti to dobre a uz vobec nie to, keby ho nejaky sprosty neinteligent urazal… chlapca som tiez poznal… som zhruba v jeho veku, cize tak… mozno nemal ist tak rychlo, mozno neodhadol situaciu, ale to, aby si ho urazal, to si fakt mozes radsej odpustit… takych ako ty by som najradej jebol do prveho radu ked chlapca pochovavali nech vidi tych vela ludi, co za nim smutia, nech pocuje tie silne motory tych motoriek co mu prisli posledny krat na rozlucku… Lorenzo ma pravdu a neprekrucaj jeho slova… a fakt sa radsej neukaz v Sahach…

    ja nemam motorku a ani sa v tej oblasti velmi nevyznam(mozno si raz nejaku kupim), pisem len preto, lebo ma fakt nasralo ako som zbadal reakcie niektorych na tomto fore na to, co sa stalo…

    #75448
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    Schladnite chlapi a neurážajte sa navzájom.

    R.I.P.

    #75449
    Lavergsx600
    Účastník (Participant)

    Lorenzo sico cez net nerob zo seba frajera… takych som si uzil… chapem tvoj zarmutok a je mi luto co sa stalo, mozno som to napisal tak ze sito necpohopil a stebou aj sico, ale ja som neurazal jeho pamiatku ani toho motorkara… takze laskavo sa pozrite na to objektivne co som napisal. To co sa mi nepacilo bola ta veta ktoru si napisal. nemienim sa k tomu vyjadrovat viac. ak som niekoho urazil tak sa hlboko ospravedlnujem.

    #75450
    MartineR
    Účastník (Participant)

    Lavergsx600 napisem len jednu vetu a necakam na nu ziadnu reakciu :

    Nejazdíš – Nechápeš – Nerieš !!!

    #75451
    crazybiker
    Účastník (Participant)

    ALL Česť jeho pamiatke a úprimnú sústrasť pozostalím. Aj ja som motorkár telom aj dušou ale neviem čo by som spravil, keby v 240-ke to napálil do oprotiidúceho auta, kde sedí napr. moja rodina. Bola to podľa mňa zbytočná smrť, zamyslite sa…

Zobrazuje sa 12 príspevkov - 16 až 27 (z celkového počtu 27 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri