Dávate olej do motorky taký ako predpisuje výrobca?
Domov › Diskusné Fóra › Kaviareň › Dávate olej do motorky taký ako predpisuje výrobca?
- Toto téma obsahuje 11 odpovedí, 12 hlasov, a bola naposledny upravená pred 20 rokmi, 3 mesiacmi od
cygno.
-
AutorPríspevky
-
14. februára 2006 o 8:13 #65518
motokocur
Účastník (Participant)Dávate olej do motorky taký ako predpisuje výrobca?Alebo dávate taký o ktorom si myslíte že je podľa Vás super?
14. februára 2006 o 8:36 #65519Relic
Účastník (Participant)hej, ja osobne kajstrol …
14. februára 2006 o 16:45 #65520kxbibo
Účastník (Participant)dávam olej predpísanej viskozity a výkonnostnej triedy, výkonnostnú triedu aj vyššiu.
14. februára 2006 o 17:00 #65521Furby
Účastník (Participant)ja nie, kto by uz dnes pouzival M2T 😁 F!
14. februára 2006 o 19:42 #65522tlmic
Účastník (Participant)Uz som to tu raz pisal, mal som k poslednym trom motorkam manual, a bol tam taky zoznam olejov, ze som tam podla neho mohol naliat asi aj stolny olej. K poslednej motorke R6 mi odpovedali v znackovych servisoch rozne: syntetika – polosyntetika, takze si mam vybrat!?
A v diskusii som sa dozvedel ze ani jednym nic nepokazim.15. februára 2006 o 8:30 #65523kelisova
Účastník (Participant)ja davam do motorky plnou sintu motul 300w . ale po debate s mechaniky z Banskej Bystrice jsem se trosku zarazil nebot tvrdili ze suzuki nedoporucuje plnou sin. ze jen 5100 motul . tak nevim kdo je chytrejsi zda ti ve stixsu nebo manual
15. februára 2006 o 13:02 #65524Kenny
Účastník (Participant)Ja dávam predpísanej viskozity a výkonnostej triedy, v manuáli je tých viskozít viacej, inak polosyntetiku, podla toho čo som sa dočítal na stranke oleje.cz je to v podstate jedno 😀 osobne vyberám skôr overenú značku ale aj podľa cen 😉
16. februára 2006 o 21:32 #65525PegasBoy
Účastník (Participant)-ja davam M2T a moja penazenka je spokojna (do jawy) a ked budem mat 20l bandasku tak pojdem kupit gazolin za 15Sk 😉 😁 vozim sa lacno a vela….
– do aprilie som kupil ties valvoline polisintetiku (predavac my poradil co sa pre nu hodi). a do benzinu polisintetiku Valvoline 😎 starane o nu ako v bavlnke 🙂7. marca 2006 o 19:36 #65526didogsxr
Účastník (Participant)ja si myslim že do moto kde je predpísaná polosintetika by sa nemala dávat sintetika.aj viskozitu treba dodržat.toť moj názor.
8. marca 2006 o 7:47 #65527Vidicon
Účastník (Participant)pri tejto motorke som sa rozhodol pre maly test: davat presne ten isty druh aj znacku, ktory odporucaju v servisnom manualy, ak sa nieco kvoli tomu poondi, dam vediet (napr. Vadim ma s mojim olejom zlu skusenost, tak uvidime)
8. marca 2006 o 11:37 #65528eXeBaT
Účastník (Participant)Presne ako písal Bibo, ináč nedoržiavam značku odporúčanú výrobcom.
8. marca 2006 o 14:26 #65529cygno
Účastník (Participant)Ja davam presne ten co doporucuje vyrobca – znacku, vyskozitu, vykonnostnu triedu. To iste plati pre sviecky, podlozky a podobne. Je to sposobene aj tym, ze servisujem v oficialnom ducati servise aj ked mam staru moto. Ine som neskusal, takze nemozem porovnavat.
-
AutorPríspevky
- Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
TEST Kove 800X GT (2026): Čína, ktorá dospela. Prekvapenie roka na strednom Slovensku
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
TEST Benda Chinchilla 350 CVT: Mestský chuligán, ktorý posiela skútre do dôchodku
SÚBOJ GENERÁCIÍ: Nový Triumph Scrambler 900 vs. ikonická klasika Bonneville T100
BMW Vision K18: šesť valcov, šesť výfukov a drzosť, akú od Bavorov dlho nebolo
TEST Voge 625 DSX: Crossover, ktorý prešiel africkou školou odolnosti
Harley-Davidson štartuje sezónu 2026: Nový showroom v Bratislave a legendárna Experience Tour
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
TEST Benda Chinchilla 350 CVT: Mestský chuligán, ktorý posiela skútre do dôchodku
Na naháči svetom: 245 000 km na Yamahe FZ1N a nechystá sa skončiť
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
