Connect with us

Defekt

Zobrazuje sa 12 príspevkov - 1 až 12 (z celkového počtu 12 )
  • Autor
    Príspevky
  • #79899
    Spider
    Účastník (Participant)

    Pušta mi predne koleso,motorka ma 400km,ako sa rieši defekt,idete do pneuservisu alebo doma,ked tak mi poradte servis v Ba,dik,ozaj,určite budem mat ešte par takychto otazok..

    #79900
    Matooo
    Účastník (Participant)

    Vidis to 😶 …a takto to s YUKI zacina 😁 vlastne so vsetkym moto cinskym..najprv pusta, potom trati az sa cele v zbernych surovinach ….

    #79901
    mirolc
    Účastník (Participant)

    Podla diery 🙂 ak je mala tak možno pomože aj defekt sprej, predavaju to aj na benzinkach za nejakych 200 Sk alebo možno pomože aj Ultraseal alebo ako sa to píše a predava to asi Vadim v BA /aspon tak som to čital v diskusiach/

    #79902
    doctor
    Účastník (Participant)

    Spider – ja si myslim ze by si mal ist jednoznacne do pneuservisu.Je to podla mna istejsie.

    #79903
    italofighter
    Účastník (Participant)

    Spider no pokial nemas poriadne monterpaky aky si dal bez poskodenia disku plast dole ani sa toho nexchytaj dalsia vec mas pocitam dusu a plast takze bude chybna dusa to co napisal mirolc je sice pravda ze ak das spray na opravu defektu opravi ale nie je na trvale opravovanie je to urcene na dojazd pretoze casom by ti to znova zacalo pustat vyskusane overene ale ak by si mal bezdusaka tak existuju sady na opravy defektov su to take knoty nemusis nic davat dole ale myslim ze tvoj pripad to nie je takze pekne navstiv nejaky pneuservis myslim ze v normalnom pneuservise by ti to spravili len si daj bacha aby nedokrivili raf

    #79904
    Spider
    Účastník (Participant)

    italofighter Ved ten raf…mam to na elektronoch a v predu dva kotuče,preto by som chcel servis ktory je už overeny…

    #79905
    Matooo
    Účastník (Participant)

    Spider ja si myslim ze na druh a sposob otazky, aku si polozil, je jednoznacne najlepsia doktorova odpoved-rada. A ze 125 cinan dva kotuce vpredu 😶 no mna fakt jebne 😎 Radsej nad tym sam nespekuluj 😈

    #79906
    Slon
    Účastník (Participant)

    Matooo-má dva kotúče, totiž to má predlžené teleskopy,takže asi chápeš prečo 😉

    a bacha aby Ta nej…o 🤣

    #79907
    italofighter
    Účastník (Participant)

    Spider pocuj pokial to nema spice ale plne kola a nie je v tom dusa takto nemusis ani vyzuvat ale ak je tam dusa musi to ist dole keby si bol v nr poviem tio ze behni do nicholtractu je to fakt overene este sa nestalo zeby mi neopravili defekt na comkolvek ale neviem ako je to uvas posli foto toho kolesa z boku mozno nieco vymyslime

    #79908
    italofighter
    Účastník (Participant)

    Spider podla vsetkeho to ma bezdusaky co som kukal na foto akze kolo nemusi ist dole daju ti tam taky knot ako do autakovych bezdusakov aspon to tak vyzera z foto co som nasiel na nete

    #79909
    Slon
    Účastník (Participant)

    Italo-áno sú bezdušové,ale ja by som to riešil cez servis,pre istotu 🙂

    #79910
    Vierka
    Účastník (Participant)

    Spider, doporučujem motoservis, lebo v klasických … aj tí slušnejší povedali že motorky nerobia a bol som rád, že sa na mne neučia. Dnešné pneumatiky Ti udržia aj dieru po klinci len s malým únikom vzduchu, ale bude Ťa to otravovať. Nechoď na Miletičku, skoč radšej niekde do Hondy, Suzuki, alebo … Jeden rok sa mi podarili 3 defekty na predné kolo, viem o čom hovorím. A nedaj sa nahovoriť na nejaké moderné riešenie pridaním soplovitej hmoty. 😕 To je len krátkodobé riešenie. Dobrá bezdušovka Ti musí udržať tlak aj 5 mesiacov.

    Sani 😁 Technická Vierkina poradňa (TVP) 😉

Zobrazuje sa 12 príspevkov - 1 až 12 (z celkového počtu 12 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri