EXeBaT duchov
Domov › Diskusné Fóra › Kaviareň › EXeBaT duchov
- Toto téma obsahuje 17 odpovedí, 6 hlasov, a bola naposledny upravená pred 19 rokmi, 11 mesiacmi od
olivo.
-
AutorPríspevky
-
15. júla 2006 o 10:16 #67937
olivo
Účastník (Participant)Co to ma znamenat??Co su vsetci na dovolenke?Nikto tu nie je,pridem na chat a nemam s kym pokecat ☹️ 😟
Pripada mi to ako mestecko duchov….kto tu bude nech sa sem ozve 🙄 No,len to som chcel 😁15. júla 2006 o 15:39 #67938jybka
Účastník (Participant)ja som tu…:)
15. júla 2006 o 16:31 #67939olivo
Účastník (Participant)jybka 😘
15. júla 2006 o 21:49 #67940charym
Účastník (Participant)pockaj do novembra …..
16. júla 2006 o 10:37 #67941olivo
Účastník (Participant)charym a co si myslis,ze co v novembri bude 😕
16. júla 2006 o 12:07 #67942charym
Účastník (Participant)co by bolo ludom bude zima na moto tak budu sediet castejsie za kompom kazdy rok to tak je len blbec by sa v takomto pocku nevozil ak ma nacom ……
ps:neries taketo veci v lete ………..
16. júla 2006 o 12:24 #67943vyboh2
Účastník (Participant)Je to pravda sorry synak ale má pravdu treba si užiť volné a teplé dni kým sú! 🙂 😉
16. júla 2006 o 14:33 #67944olivo
Účastník (Participant)charym nechapes,ja som uz zufaly 😕
vyboh2 mozem si uzivat tak akurat na malte 😁16. júla 2006 o 16:45 #67945milan3232
Účastník (Participant)olivo nechapem – na Babette sa neda vozit?
16. júla 2006 o 17:26 #67946andoo
Účastník (Participant)olivko zeby boli vsetci exebataci v jasesnkej? 🙄
16. júla 2006 o 19:27 #67947olivo
Účastník (Participant)milan3232 vies,po istom case ta to prestane bavit,a hlavne ked nemas na benzin 😀 😀 😀
andoo no tak preco nevolali aj mna? 🙄 😁16. júla 2006 o 20:07 #67948charym
Účastník (Participant)olivo zavislost je svina obzvlast na internet 😀 😀 😀
17. júla 2006 o 17:13 #67949vyboh2
Účastník (Participant)Aj mna to prešlo ked prišlo na benzín to poznám olivko neboj ak máte doma 120 tku tak neni o čom 😀 😀 😀
17. júla 2006 o 17:43 #67950olivo
Účastník (Participant)vyboh2 preco prave 120-tku?? 🙄
17. júla 2006 o 17:48 #67951vyboh2
Účastník (Participant)S tej sa my najlepšie tahá benzín do kanistra 😀 😀 😀
-
AutorPríspevky
- Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
DVOJTAKTNÁ REVOLÚCIA: Kawasaki sa po 20 rokoch vracia s veľkými 2T modelmi KX327 a KX327X!
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
TEST Benda Chinchilla 350 CVT: Mestský chuligán, ktorý posiela skútre do dôchodku
SÚBOJ GENERÁCIÍ: Nový Triumph Scrambler 900 vs. ikonická klasika Bonneville T100
BMW Vision K18: šesť valcov, šesť výfukov a drzosť, akú od Bavorov dlho nebolo
TEST Voge 625 DSX: Crossover, ktorý prešiel africkou školou odolnosti
Harley-Davidson štartuje sezónu 2026: Nový showroom v Bratislave a legendárna Experience Tour
PREČO JE KVALITNÉ PALIVO PRE MOTORKU DÔLEŽITÉ A AKÉ MÝTY KOLUJÚ MEDZI MOTORKÁRMI
Jawa Pérák 350: Súboj generácií, ktorý delí 70 rokov, ale spája jedna vášeň
PREČO JE KVALITNÉ PALIVO PRE MOTORKU DÔLEŽITÉ A AKÉ MÝTY KOLUJÚ MEDZI MOTORKÁRMI
TEST Voge 625 DSX: Crossover, ktorý prešiel africkou školou odolnosti
ZBERATEĽSKÝ SVÄTÝ GRÁL: BMW predstavuje limitovanú edíciu M 1000 RR Isle of Man TT!
BMW Vision K18: šesť valcov, šesť výfukov a drzosť, akú od Bavorov dlho nebolo
TEST Benda Chinchilla 350 CVT: Mestský chuligán, ktorý posiela skútre do dôchodku
Harley-Davidson štartuje sezónu 2026: Nový showroom v Bratislave a legendárna Experience Tour
SÚBOJ GENERÁCIÍ: Nový Triumph Scrambler 900 vs. ikonická klasika Bonneville T100
Ladený výfuk neznamená hlučnejší. Znamená lepší — a to je alchýmia, nie kováčstvo
