Connect with us

Fotoalbumy

Domov Diskusné Fóra Pre admina Fotoalbumy

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 16 až 23 (z celkového počtu 23 )
  • Autor
    Príspevky
  • #95396
    przwjhrjaujzepieztjte
    Účastník (Participant)

    Test vkladania priamo, rozmer 494/353, 106 kB
    (inak práca ruského designera Michaila Smoljanova)

    #95398
    Mlhos
    Účastník (Participant)

    Nemusim nic zmensovat vsetky foto a videa  ktore sa ukladaju na web su automaticky prekodovane iba fasbuk ma aj moznost ulozit v plnej velkosti 

    #95400
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    Webhosting a limit. Aj keď, portál má maximum program, sme predsa len niečím limitovaní. Na margo toho, spracovanie obrázkov je náročné pre server a tobôž už teraz, keďže sa dá poslať veľké množstvo súborov naraz. Momentálne máme uložených 80747 obrázkov z fotogalérie a predpokladám, že so spustením nového formulára a zjednodušenia odosielania, budú pribúdať.

    #95401
    prdlafka
    Účastník (Participant)

    Dnes som sa snazil o album, ale pocas procesu sa daco zrutilo a vysledok je, ze som bez albumu..trvalo to a nic…ale uvedomujem si, ze chyba sa stala na mojej strane asi wifina dako zahaprovala alebo co…upload mam mizerny, tak mi to vzdy trva, ked daco vacsie posielam…aj som si to meral a bieda…

    inak kwenas musim uznat, ze je pravda s tym limitom 2 mb, ja mam sice fotky z mobilu do dvoch mega, ale z jedneho fotaaku veru nie a je pravda, ze ked si chcem nahrat daku galeriu, je to odrbavacka to zmensovat, hlavne pre mna…ale samozrejme chapem, ze aj server ma svoje limity, takze suhlasim s obmedzenim…

    #95403
    devill63
    Účastník (Participant)

    Hmm…ja som tiež posledný album vkladal po jednej foto…inak mi to nejako nedarilo…. 😎

    #95405
    Dragon
    Účastník (Participant)

    prdlafka – existuje množstvo programov, ktoré hromadne zmenšia fotografie… aj office balík má Picture Manager, cez ktorý sa dajú fotografie takto zmenšovať. Mne by viac prekážalo nahrávať fotky síce s vyššou kvalitou, ale za 2x taký čas. 😉 

    #95407
    prdlafka
    Účastník (Participant)

    A ako si vytvorim svoj album, ktory budem mat v profile? som skusal, ale urobil som taky daky verejny a v profile som ho nemal…

    #95409
    eXeBaT
    Účastník (Participant)

    prdlafka

    Svoje albumy po vytvorení nájdeš v Moje albumy. Do profilu sa zapíše neskôr. V profile je potrebné si potom rozbaliť zoznam albumov kliknutím na Zobraziť.

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 16 až 23 (z celkového počtu 23 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri