Connect with us

Hero puch

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Hero puch

Zobrazuje sa 10 príspevkov - 1 až 10 (z celkového počtu 10 )
  • Autor
    Príspevky
  • #83723
    nigga6
    Účastník (Participant)

    Zdravim vas, mam skuter hero puch 50 a chcel by som sa spytat ci niekto nevie o nejakej stranke s nahradnymi dielmi… konkretne by som potreboval novy variator…dakujem

    #83724
    Creative
    Účastník (Participant)

    Servus. Mám Winnera. Môj variátor je aj po 16500 km úplne v pohode. Ale odišlo mi ložisko v spojke a teraz už aj spojka robí kadečo….

    Náhradné diely nájdeš tu: [linka]
    Priprav sa na nehorázne dopravné…teda ak nie si zo ZA.

    #83725
    nigga6
    Účastník (Participant)

    Aj ja mam Winnera a chyba v tom variatore je taka ze su tam vylamane steny na niektorych miestach co je myslim sposobene predchadzajucim majitelom ked ho chcel dat dole a nemal tu vec (neviem ako sa presne vola) co sa dava namiesto sviecky na zablokovanie valca. Dakujem za link pozriem ho.Tym nehoraznym dopravnym mas co presne na mysli? 😁

    #83726
    VladiB
    Účastník (Participant)

    Obrátte sa na žilinskú impextu: http://www.impexta.sk minulý týždeň som bol u nich – to je dovozca, aj ked už ju nemajú v ponuke ale rozprávali mi o ńiekom kto bol s winnerom pri mori alebo kde. že vraj to je nezmar.

    #83727
    tito1993
    Účastník (Participant)

    Mam hero puch a roztrhal sa mi remen a male kusky nevie niekto ake klinovy remen tam ide ? všade hladam a nemožem to nikde najsť

    #83728
    Dreamer
    Účastník (Participant)

    Remen:

    [linka]

    Zvysok:

    [linka]

    #83729
    Dreamer
    Účastník (Participant)

    Tie linky nejako nefunguju ☹️

    Do vyhladavania napr. na ebay.at vloz "hero 50 keilriemen"

    #83730
    RoboNM
    Účastník (Participant)

    Ak máš možnosť ísť do Vídeňu, tak Zweirad Boerse na Triesterstrasse, aj na puch, aj na piaggio do týždňa akýkoľvek diel na čokoľvek, oni tieto opachy mali rakúske pošty a podobne, takže v austrii ich jazdí plná pjordel. Napr. na piaggio majú ceny aj dodacie lehoty najlepšie, majú komplet výkresy a vedia identifikovať akýkoľvek diel do pár minút, osobná vynikajúca skúsenosť 🙂

    #83731
    fikus
    Účastník (Participant)

    Hero puch na slovensku ovlada alcatelko.vo zvolene ma.predajnu a servis.viac na scuter-tuning.sk

    #83732
    fikus
    Účastník (Participant)

    Juj myslel som ze.na.nom.dlho.jazdil a fakt vie.o nom vsetko.

Zobrazuje sa 10 príspevkov - 1 až 10 (z celkového počtu 10 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri