Connect with us

Hladam majitelov Suzuki VZ 800 Marauder…

Domov Diskusné Fóra Zrazy a akcie Hladam majitelov Suzuki VZ 800 Marauder…

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Autor
    Príspevky
  • #63917
    Anonym
    Účastník (Participant)

    Caute vsetci,

    hladam vsetkych co vlastnia Suzuki VZ 800 Marauder. Chcel by som zozbierat kontakty na majitelov tohoto krasneho a jedinecneho stroja, spolu s fotkami ich milacikov a ich uprav. V buducnu by z toho mal vzniknut web, kde by bol zoznam ludi vlastniacich tuto motorku a kontakty na nich, aby si mohli vymienat svoje skusenosti, dohadovat sa na spolocnych vyjazdoch, proste aby o sebe Maraudristi vedeli. Ak panboh da mohlo by z toho vzniknut zdruzenie, opakujem zdruzenie nie klub, majitelov Maraudrov. Myslim si ze tak zaujimava motorka si zasluzi trosku pozornosti.

    Aby ste vedeli o com asi hovorim pozrite si stranku [linka] ktora zdruzuje majitelov tohto krasneho stroja v Nemecku.

    Takze ak vlastnite, alebo poznate niekoho kto vlastni 800-ku Maraudra povedzte mu nech mi posle fotku a kontakt na moju emailovu adresu.

    Na motoride viem o styroch maraudristoch vratane mna, takze spolieham hlavne na Vas, ktory poznate ludi ktori ho vlastnia, dajte im prosim moju emailovu adresu a nech ma skontaktuju.

    Vdaka vsetkym.

    See ya.

    FaDe-MARAUDER

    mailto:FaDe(z)zmail.sk“>FaDe(z)zmail.sk

    #63918
    mikirej
    Účastník (Participant)

    Nazdar příteli,

    taky jsem vlastníkem tohoto záškodníka zvaného Maroš. Nebylo by špatné s příchodem jara udělat nějakej minisrazík at se poznáme a vyměníme zkušenosti, co na to řikáš? Třeba založíme svaz Maudíků 🙂

    Zatím čauky Miki Bučovice (Morava)

    miki.rej(z)tiscali.cz

    #63919
    motorkar13
    Účastník (Participant)

    Servustok 😁

    Volám sa Ivan jedného maraudera vlastním teda momentálne mám s ním dosť velký problém 😟 pridrel som motor za tri týždne mi motor zožral cez sacie gufero všetok olej a marauder má dosť málo oleja to je jeho jediná chyba ale dám ti vedieť ako som pochodil už by mal byť funkčný čo nevidieť ozaj prezraď ako je to z náhradnými dielmi??? ja som mal dosť velký problém niečo zohnať na maraudera 😟

    #63920
    doctor
    Účastník (Participant)

    Parada.Zas si nezajazdim s marauderistami.Jedneho poznam ale nic mu neprezradim lebo potom nebude jazdit so mnou.Sramdujem a odkazem nech ti da vediet.Skoru jar vam prajem marauderisti.

    #63921
    Centauro
    Účastník (Participant)

    A ja tam nemozem patrit ci vstupit, alebo aj vystupit, lebo ked som este nevstupil tak nevym ci mozem vystupit.

    #63922
    milan3232
    Účastník (Participant)

    Poznam jedneho tipka, FaDe ho zovu. Ten na Maraudera nedaaaa dopustit 😁

    #63923
    FaDe
    Účastník (Participant)

    Milan tuto diskusiu som zalozil ja… to sa este na exebate neregistrovalo 😉 😁

    #63924
    FaDe
    Účastník (Participant)

    Ivan, motorkar13 ozvi sa mi na mejl ktory je hore … 😉

    #63925
    motorkar13
    Účastník (Participant)

    FaDe napíš nňmi na môj mail “ ivan.monty13(z)zoznam.sk “ niečo by som potreboval zistiť OK

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 1 až 9 (z celkového počtu 9 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri