Connect with us

Holopupkari už chladia liter mlieka..

Domov Diskusné Fóra Zrazy a akcie Holopupkari už chladia liter mlieka..

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 106 až 120 (z celkového počtu 124 )
  • Autor
    Príspevky
  • #79578
    bubo
    Účastník (Participant)

    doctor : Jak nezostaneš. Visíš mi opicu a ja tebe cigaru…

    blueeyes : Čurpiner je fakt blivajz, to musí uznať aj ten najzariteší Bystričan.

    #79579
    blueeyes
    Účastník (Participant)

    Bubo tak ja poznám veľmi málo bystričanov potom…akurát mal pekne skazené meno a preto takéto reakcie…ale ďalej nejdem túto tému rozoberať lebo by to nedopadlo dobre

    #79580
    malymirec
    Účastník (Participant)

    blueeyes pokial sa ho tam naucia dobre capovat a udrziavat, bude to ok…

    ale minuly rok to bol vazne zabijak na crevo 😕

    #79581
    vampirelady
    Účastník (Participant)

    X-( co to tu citam? niekto je zase velmi mudry a velky odbornik do piva vsakze? ☹️ vsetkym tymto odbornikom davam do pozornosti tuto linku [linka] ..vsimnite si najma lavy dolny roh …druhe miesto medzi vsetkymi ceskymi a slovenskymi desiatkami je krasne umiestnenie….takze kto ma skor pravdu ?…studovani degustatori alebo nemenovani vyssie pisuci "odbornici" ???

    #79582
    LOGINka87
    Účastník (Participant)

    doctor vsak strach a penieze som nikdy nemala

    blueeyes no nakolko mam nejake pracovne skusenosti,musim sa opravit,po zmene majitela su na lepsej urovni ako niekedy….takze beriem spat,no i tak je to vec nazoru

    vampirelady a tych oceneni je niekolko a v kazdej reklame dnes vidis ze BAZANT,SARIS a neviem kto dalsi vyhral kdejake ocenenie 😘

    #79583
    doctor
    Účastník (Participant)

    vampir – moja to ze niekto nieco vyhra nemusi to znamenat ze je aj dobre.urcite to ani ja nebudem pit lebo mi proste nesedi a nepotrebujem aby som na druhy den hladal furt nejaku pumpu aby som tam furt onanoval na hajzli.

    halluska – asi vacsina pise ze to blivajz tak fakt nieco v tom bude.Aj vlada je od 1993 len slovenska a stoji za hovno!

    malymirec – zobereme plienky a mozeme pit aj teply urpiner

    Bubo – chlape lutujem ale nemozem ale kedze tam budes aj ty a cazzo dojdem sa pozriet.a dojdi na osrblie tam si to cele vynahradime.ja ti dam opicu a ty mne cigaru.

    #79584
    ZOMBY
    Účastník (Participant)

    Este neviete co je zle pivo 😁 mne ten urpiner siel aspon co si pamatam a som po nom vzdycky rozkokoseny trosku 😇 😈

    ale som prekvapeny ako ste sa zhorsili prdit chrapat v triede to sa chlapi nerobi!

    berte si priklad z minuleho roku to prebehlo hladku bez ziadneho skanadlu 😈

    #79585
    cazzo
    Účastník (Participant)

    doctor Bubo :Osrblie nejdem ,bohužial.idem na Brač od 10-20.7 😟

    #79586
    doctor
    Účastník (Participant)

    zombak – ty aj keby si si dal pivo aj tak si rozkokoseny!

    cazzo – nahodou si tam uz nebol tento rok? ci kde sme boli sa mi to pletie.

    #79587
    doctor
    Účastník (Participant)

    ZOMBY – * oprava predchadzajuceho prispevku

    keby si si dal vodu aj tak si rozkokoseny!

    cazzo – som pozrel tam sme neboli.tak dobru dovolenku.

    #79588
    cazzo
    Účastník (Participant)

    doctor boli sme oproti cez vodu 8 km 😁 mali sme isť pôvodne Pag ,ale nastala zmena

    #79589
    malymirec
    Účastník (Participant)

    doctor dobre, ved v pripade kompikacii mame medzi sebou doktora 😁

    vampirelady pila si ho cely vecer na zraze ? Skus, potom uvidis tie ocenenia 🤣

    #79590
    vampirelady
    Účastník (Participant)

    Tusim sa prestavam zapajat do tejto diskusie lebo by som asi zabudla na svoje diplomaticke sposoby

    #79591
    ZOMBY
    Účastník (Participant)

    malymirec ja som ho pil 3 dni cele dni 😁 no a v pohode len ma vyhadzovali od stanku stale asi som im vysosaval zasoby prilis rychlo 😁

    #79592
    LOGINka87
    Účastník (Participant)

    malymirec ty asi nevies ze on ako doktor sa venuje inej problematike nie alkoholu…on je doktor gynekolog :o))) aspon tak vravel 😁 😁 😁

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 106 až 120 (z celkového počtu 124 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri