Connect with us

Homo-bat?

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Homo-bat?

Zobrazuje sa 12 príspevkov - 1 až 12 (z celkového počtu 12 )
  • Autor
    Príspevky
  • #68272
    yagiza
    Účastník (Participant)

    kupila som novy laptop a farba exebatu sa mi zmenila z bledo-broskynovej na bledo ruzovu…

    menilo sa tu nieco kym som spala?

    #68273
    gulostar
    Účastník (Participant)

    Nainstaluj si ovladace na grafiku 😁

    #68274
    andoo
    Účastník (Participant)

    daj si dole tie ruzove okuliare

    #68275
    sothar
    Účastník (Participant)

    Aký máš notebook?

    ..tiež sa mi stalo, že som na notebooku videla odlišné farby ako na obyčajnom monitore..zaujímalo by ma, či to robia všetky notebooky, ak nie, tak ktoré majú k tomu sklony, atď. Zvažujem kúpu notebooku, ale vidieť presné farby je pre mňa dosť dôležité, takže neviem či sa mi to oplatí, ak budem namiesto oranžovej vidieť ružovú, … Má s tým ešte niekto skúsenosti..? 🙄

    #68276
    raptor
    Účastník (Participant)

    yagiza prestan brat tie pirule uz 😁

    #68277
    andoo
    Účastník (Participant)

    samozrejme ze pri laptope zalezi od sklonu akym sa na LCD pozeras, a starsie notebooky akosi stracaju farby 🙂

    #68278
    yagiza
    Účastník (Participant)

    takze hlavna pointa tejto diskusie bola oznamit vam ze mam novy notebook 😁

    sothar v ziadnom pripade nekupuj laptom so sirokouhlou obrazovkou (taka obdlznikova ci tak nejak) na fotkach priberies minimalne 10kilo!!! ja som na fotkach bribrala 20 kilo, ale to preto ze som hrozne vysoka 😁

    farba je mi total egal, stranka rovnaka aka predtym, len teraz to vyzera homosexualne… kua budem sem castejsie chodit a bavit sa na tom 😀

    andoo dosla som na to ze ked sa pozeram na plazma monitor hlavou dole tak je znova broskynovy 🙂

    #68279
    Patrik
    Účastník (Participant)

    … skus postut neake video a hned uvidis ci su farby realne…ak nie, tak ovladace na graficku kertu nie su ok… 😉

    #68280
    Patrik
    Účastník (Participant)

    😕 pismenka ma neposluchaju .. 😁 😁

    #68281
    yamaxx
    Účastník (Participant)

    No na PC mam dobry monitor Philips a book mam Acer Ferrari 3200 co pred rokom a pol bola spicka a farby su uplne ine na kazdom z nich…netusim…. 😕

    #68282
    Norbi
    Účastník (Participant)

    ja mam dva book-y , tej istel znacky ACER-na kazdom mam inu farbu, takze babo rad. 😟

    #68283
    vyboh2
    Účastník (Participant)

    ja nemám nottebook a preto nemám problém s farbami vyriešené nie? 😁

Zobrazuje sa 12 príspevkov - 1 až 12 (z celkového počtu 12 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri