Connect with us

Honda Hornet 600 r.v.98

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Honda Hornet 600 r.v.98

Zobrazuje sa 12 príspevkov - 1 až 12 (z celkového počtu 12 )
  • Autor
    Príspevky
  • #68297
    Eriq
    Účastník (Participant)

    ahojte vsetci, som tu novy, a buduci rok sa chystam si kupit horneta, ale starsi rocnik… mate s nim niekto nejake skusenosti? o hornete viem vela, ale o novsich rocnikoch, je aj ten stary taky dobry? bude to moja prva motorka… vedel by ju niekto aj lacnejsie zohnat zo zahranicia? dik vsetkym za rady…

    #68298
    jardo
    Účastník (Participant)

    ahoj Erik vsetky modelove rady hondy HORNET 600 su skvele motorky,legendarny motor z CBR 600 z malymi zmenami nema chybu.ked sa vyjazdis tak si nanho nahod tlmic riadenia.ocenis to pri jazdeni stylom brzda- plyn.akmas zaujem o moto zo zahranicia pozri http://www.motomiro

    #68299
    racer8
    Účastník (Participant)

    Eriq suhlasim s jardom su to super stroje a su to fakt zihadla … odporucam 😉

    #68300
    Eriq
    Účastník (Participant)

    ok dik za typ… a co stoji tlmic radenia? aku ma presne funkciu v praxi?

    #68301
    Eriq
    Účastník (Participant)

    a este jedna otazocka… ked na hornete „hore“ ubrali a dole pridali, znamena to ze bude mat lepsiu akceleraciu ako napr. CBR-ka z roku 98?

    #68302
    Satan
    Účastník (Participant)

    Tlmic riadenia [linka]
    Hore ubrali, dole pridali – max. výkonu a krutaku posunuli do nizsich otacok – t.j. nemusis ju tak vytacat, a vlastne ju ani tak nevytocis

    na tu akceleraciu zabudni

    #68303
    Eriq
    Účastník (Participant)

    aha, takze tak to je… inak ten tlmic riadenia asi budem potrebovat, milujem jazdu brzda-plyn 😛 a co by ste este doporucili dokupit? ake veci na zlepsenie jazdnych vlastnosti, popripade zvysenie vykonu?

    #68304
    tlmic
    Účastník (Participant)

    Hornet 98 ma predne kolo 16-palcove a tak byva niekey problem s tymto rozmerom ! Samozrejme ze nie je problem ho objednat, ale viem ze bezne tento rozmer ani moto-predajne nedrzia. Nieco podobne bolo aj u starej CBR900 a tak nebolo nic neobvykle ze chalni menili rafiky za 17″-palcove ktore su predsa len standard.

    #68305
    Eriq
    Účastník (Participant)

    a pri jazde je poznat rozdiel so 16 alebo 17-stkou pneu?

    #68306
    racer8
    Účastník (Participant)

    Eriq no v obratnosti v meste ano.. ale nie velky

    #68307
    Eriq
    Účastník (Participant)

    aha… a co plexi stit? pri vysokych rychlostiach napr. v meste sa bude hodit nie?

    #68308
    Eriq
    Účastník (Participant)

    tak na tyzden sa u nas v garazi ocitla suzuki bandit 600 s r.v.2002 😛

    s cestnymi motorkami nemam vela skusenosti, ale celkom sa mi dobre na nej jazdi… len citit slabsie vibracie v stupackach pri vyssich otackach… a je dost tazka, primanipulacii na mieste…

Zobrazuje sa 12 príspevkov - 1 až 12 (z celkového počtu 12 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri