Connect with us

Honda mtx-prosim pomoc

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Honda mtx-prosim pomoc

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 32 )
  • Autor
    Príspevky
  • #78974
    jonhy9
    Účastník (Participant)

    čaute potreboval by som nejake info o honde mtx 125 r. hocičo kto čo má.ale hlavne nejake fotky z vnutra motora a prevodovky.alebo nejaky manual ak niekto otakom dacom vie prosim poradte.

    fest diki za vsetko 😕 😠 lebo ja som dokopy na internete nic okrem par fotiek moto nenasiel.

    #78975
    kxbibo
    Účastník (Participant)

    Skús pohľadať v tejto diskusii:

    [linka]

    #78976
    jonhy9
    Účastník (Participant)

    To kxbibo:tam som už skusal pár krát ale nikde nič ale aj tak vdaka 🙂

    #78977
    sliver
    Účastník (Participant)

    jonhy9 skus sa opytat niekoho kto ju ma, mozno bude vediet pomoct alebo bude mat nejaku dokumentaciu

    [linka]

    #78978
    jonhy9
    Účastník (Participant)

    To sliver: vdaka skusim to tam 😉

    #78979
    jonhy9
    Účastník (Participant)

    Ani tam nic nikde nijake info! sakra co sa po tej motorke zlahla zem ci co? alebo je to take tajne ze nikto nic nepovie? 😠 😟

    #78980
    dudo25
    Účastník (Participant)

    Johny9 nosis okuliare? Ake dioptrie,ked som tam na motoride pisal odkaz do fora na ktory ti dal kxbibo odkaz a ty si ho nenasiel?

    Tu mas: [linka]

    #78981
    jonhy9
    Účastník (Participant)

    To dudo25 :nie som slepy ale keby som si to chcel kupit tak si to objednam cez ebay a original a nie nejaku doma napisanu poviedku za ktoru mam este platit ale aj tak diki 🙂

    #78982
    dudo25
    Účastník (Participant)

    AHA! Ospravedlnujem sa,ten manik uz za to chce peniaze,este nedavno to bolo free,takze ak vydrzis dozajtra,tak to upnem na rapida. Je to sice po francuzky,ale mas tam skoro vsetko rozpisane,prevodovka,elektrika,tlmice atd. Este raz sorry ale odtial som to ja stiahol,a neskontroloval som download ale iba funkcnost linku.

    #78983
    CBR900RR
    Účastník (Participant)

    jonhy9 skus toto vyber si tam rok a ono ti to vyhodi modeli v tom roku,mozno si nejak pomozes,je tam plno schem [linka]

    #78984
    jonhy9
    Účastník (Participant)

    To CBR900RR: diki omrknem to mas u mna pivo

    #78985
    jonhy9
    Účastník (Participant)

    To dudo25: ak je tam to co pises tak vidrzim aj tyzden 🙂 a potom ta pozivam na pivo 🙂 👋

    #78986
    dudo25
    Účastník (Participant)

    Tu mas,vyskusaj. Ja som si dost s tym pomohol.

    [linka]

    #78987
    jonhy9
    Účastník (Participant)

    To dudo25: velmi si mi pomohol dakujem keby si nieco potreboval oplatim ti to diki. 🙂

    #78988
    dudo25
    Účastník (Participant)

    Daj vediet co stym mas, mozno by som ti vedel dat nejaky help. Mal som ju celu jesen az do jari do srobika rozobratu.

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 32 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.
Advertisement

Partneri