Connect with us

Honda varadero

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Honda varadero

Zobrazuje sa 11 príspevkov - 1 až 11 (z celkového počtu 11 )
  • Autor
    Príspevky
  • #66685
    kabel
    Účastník (Participant)

    Prosim vas viete mi niekto poradit kde najvyhodnejsie kupit rozvodove retaze na varadero r,v,99

    #66686
    papaya
    Účastník (Participant)

    v CZ 😉

    #66687
    tlmic
    Účastník (Participant)

    Na taku motorku by som skor uvazoval co najkvalitnejsie a nie co najvyhodnejsie. Osobna skusenost : cenovy rozdiel medzi kvalitou a roznymi nahradami nebyva az taky podstatny, aby stalo za to spekulovat.

    #66688
    kabel
    Účastník (Participant)

    re : tlmic

    ja som to myslel tak ze najkvalitnejsiu retaz na ktorej sa nenabali 5 dodavatelov nie najlacnejsiu zaplatil so 3500 sk za to ze mi zistili ze ich mam vymenit a to je trochu dost aj na japan moto preto sa pytam alebo aspon kolko stoji taka retaz nech mam predstavu

    #66689
    Vidicon
    Účastník (Participant)

    na TDM som kupoval za 2000 Sk, znacku uz neviem, predal mi ju Vadim. Ale na Varana potrebujes dve retaze, je to V-motor, takze cena asi dvojnasobna…

    #66690
    Vadim
    Účastník (Participant)

    kabel: Predávam reťaze D.I.D Vidi, ty ani nevieš čo nakupuješ? 🙄

    #66691
    tlmic
    Účastník (Participant)

    kabel sorry, nemyslel som to v zlom. Rozvodovu som menil len raz, bolo to na CBR-ke a mylsim ze stala nieco malo cez 1500 plus robota.

    Dobre som nerozumel tej sume 3500. To akoze sa ti pozreli v servise na motorku – nastartovali a povedali : treba nove rozvody a vypytali za diagnozu 3500?

    #66692
    Vidicon
    Účastník (Participant)

    Vadim vidis, ako ti ja doverujem! 😘

    #66693
    kabel
    Účastník (Participant)

    RE:Vadim ty mi vies vypocitat cenu tychto dvoch retazi ?ak ano napis mi ju na hondavaradero(z)orangemail.sk a napis aj kolko by to trvalo lez to pride

    RE:tlmic zaplatil som 3500 za rozobratie motora zistenie zavady dotiahnutie sponovakov a poskladanie to je vsetko

    #66694
    kabel
    Účastník (Participant)

    tlmic docital som sa ze si z tn okresu odkial presnejsie lebo tu R6 poznam co mas na fotkach

    #66695
    Foreman
    Účastník (Participant)

    Ja osobne by som ta takejto motorke nesetril… 🙂

Zobrazuje sa 11 príspevkov - 1 až 11 (z celkového počtu 11 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri