Connect with us

Honda VTR 1000 SP 1 (rady, názory, skúsenosti)

Domov Diskusné Fóra Motoporadňa Honda VTR 1000 SP 1 (rady, názory, skúsenosti)

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 17 )
  • Autor
    Príspevky
  • #66815
    dusik
    Účastník (Participant)

    Vážení páni motorkári, chcel by som Vás požiadať o akýkoľvek názor, radu, skúsenosť či už vlastnú, alebo cudziu na Hondu VTR 1000 SP 1. Mám ju totiž doma v garáži (nekupoval som ju ale dostal) a možno by som sa na nej aj previezol, ale mám pred ňou rešpekt. Najväčšia mašina ktorú som totiž osedlal bola MZ 251.Budem Vám vďačný za každý príspevok. Prajem veľa šťastných kilometrov. 😎

    #66816
    jaRRo
    Účastník (Participant)

    darovanemu konovi sa na zuby nepozera 😁 😀

    zoznam ma aj ja chcem takych kamosov 😁

    neviem o tom vela je to honda dvojvalec bacha na tu obrovsku silu uz v nizkych otackach najme v zakrutach drz plyn na kratko alebo ju daruj mne 😎 😉

    #66817
    raptor
    Účastník (Participant)

    hlavne pomaly, ganz langzam…. ten dvojvalec taha od pivnice

    pre podradovani si davaj pozor aby si mal spravne otacky lebo ten dvojvalec ti hocikedy zabrzdi zadne koleso a mas smyk ako vysity

    kedze je to dvojvalec vybruje o dost viac ako 4 valce.,… byt tebou tak ju predam, tu motorku predavaju skuseni jazdci lebo nikomu nic zadarmo nedaruje a spotrebu ma nekrestansku

    vtr som sice nikdy nejazdil ale varadero ma rovnaky motor

    #66818
    taaat
    Účastník (Participant)

    pri všetkej úcte – nebola tá o červenej Karkulke lepšia?

    #66819
    papaya
    Účastník (Participant)

    taaat aj mne sa zda byt ta o cervenej karkulke lepsia. Co narobime, zijeme v zlych rodinach, kde sa darovavaju ponozky a presuvaju sa bundy z brata na brata.

    😀 😀 😀

    #66820
    raptor
    Účastník (Participant)

    pani nepoznate celu story… on ju dostal ako protihodnotu ak sa nemylim….

    mam silny vodojem ze chalan hovori cistu pravdu a v garazi ma naozaj VTR racingovu

    #66821
    papaya
    Účastník (Participant)

    raptor aha uz viem ktory to je, chcel ju postavit na papiere 😀 No tak vela stastia a ospravedlnujem sa za osocovanie.

    #66822
    raptor
    Účastník (Participant)

    otec ty radsej hladaj ten moj laptop kua a neosocuj tu nevinnych motorkarov (ake to spojenie nevinny motorkar… asi sa navrhnem na nobelovu cenu za literaturu…. 😁 😁 :75:

    #66823
    dusik
    Účastník (Participant)

    Chalani ja nežartujem, v polovici februára som si ju doniesol z BA z firmy ktorá mi visí nejaké peniažky a ktorá mala túto mašinu od svojho dlžníka ako zálohu a tá prepadla v prospech tejto firmy. Mne naozaj stojí tento stroj v garáži, už som aj zohnal nejaké súčiastky na prestavbu na civilnú verziu, ale sú to desaťtisíce. No a ako som sa zaujímal o súčiastky tak ma to trocha chytilo za srdce a som zvedavý, chcem sa o týchto mašinách dozvedieť čo najviac. Preto si nerobte srandu, je to naozaj realita. Majte sa pekne a napíšte ak o tom niečo viete. Vďaka.

    #66824
    raptor
    Účastník (Participant)

    dusik najlepsie urobis ked ju nafotis a pre neveriacich tomasov nech ti frajerka spravi fotku na nej a capni to sem do fotoalbumov…

    preglgnu naprazdno fetaci 😁

    #66825
    vyboh2
    Účastník (Participant)

    Ja som na nej sedel a pohol som kormanom amusím povedat pohodlné sedadlo má 😁

    #66826
    yagiza
    Účastník (Participant)

    raptor minuly vikend na pretekoch v Thruxtone som mala jedinecnu sancu splnit si sen a osedlat aspon na moment limitovanu ediciu MV Agusta-Tamburini ho (len 300 postavenych). aj som sa na nej zvecnila, chlapik s babenkou co na nej prisli boli tak laskavi ze to pre mna urobili a stavim sa ze by chlapik ani nenamietal ak by som sa odfotila aj s jeho kockou, ktora aj podla mojich maximalne heterosexualnych sklonov, nebola zla, ale keby som chlap tak to urcite urobim. znamenalo by to ze keby si sem tie fotky hodim a tvrdim ze dana moto je moja a ze babenka (keby som chlap) je moja kocka, tak by si mi to ty maximalne neveriaci tomas uveril ?? myslela som si ze by si musel mat minimalne originalne papiere v ruke ze moto je naozaj moja a minimalne vodicak a pas kde by bolo napisane moje meno a aj fotka ze ide o moju osobu.

    ale kedze si sem tie fotky nevycapim ani nebudes vediet ci som na nej vobec sedela a ci som naozaj v nejakom Thruxtone aj vobec bola, a ci toto vsetko netukam len na pocitaci prvej generacie niekde na slovensku v Hornom Dolnom… 😁

    dusik dufam ze ti ta firma dlzila omnoho menej ako je hodnota tej moto. vela stastia a uvidis ako rychlo si na silu aj rychlost zvyknes 😉

    #66827
    raptor
    Účastník (Participant)

    yagiza … kolko??!! 🙄

    #66828
    yagiza
    Účastník (Participant)

    raptor kolko co? tamburiniho bolo vyrobenych? 300. a dostanes aj certifikat jedinecnosti aj s cislom ktore prinalezi tvojemu Tamburinimu. a i ked sa udajne predavala za 30 000libier, tento chlapik bol frajer a kupil ho za 25 000libier 🙂

    #66829
    raptor
    Účastník (Participant)

    hahahahaahahah

    yagiza koho zabilo?? !!

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 17 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri