Connect with us

Hovadské 3čká

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Hovadské 3čká

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 24 )
  • Autor
    Príspevky
  • #82181
    MartineR
    Účastník (Participant)

    Zdar Hovadá !!

    Po zrelom a zcela triezvom uvážení sme sa v Nedožeroch zhodli na tom, že by sme už mali mať nejaké tie spoločné "dresy".

    Takže :

    ad 1 : Chce to grafika, ktorý by to navrhol. Určite tam musia byť kone, voz a papuče. Jáj a veľká cenovka vzadu "euro štyridsaťpäť" Tiež by niekde mohla byť prezývka (ak to bude technicky náročné robiť každé tričko extra, dopíše si každý sám fixkou na textil) … Nehláste sa hneď všetci…

    ad 2 : Skúsme dať dokopy predbežný zoznam záujemcov o takýto hovadský odev – otvorená diskusia

    ad 3 : Dohodnime sa na kvalite (a tým pádom aj cene) takého to odevu. Osobne si myslím, že ak by sme sa zmestili do nejakých +-10?, tak by to aj mohlo byť.

    ad 4 : Technicky to celé zabezpečí Šani a 3čká sa následne rozdajú na niektorej hovadovici

    ad 5 : Otázky ?

    #82182
    Venco
    Účastník (Participant)

    Ad 1: preco euro styridsatpat?

    ad 2: zaujem mam

    ad 3: radsej kvalitnejsie, nech nieco vydrzi 😉

    ad 4: OK, fakt sa budu rozdavat? 😁

    ad 5: zatial ziadne

    #82183
    Heavy
    Účastník (Participant)

    Nápad je to vskutku Hovadský 😁

    ad 1: Grafika na to nepotrebujeme, postačí aj borovička – nápady prídu samé 😈

    Cenovku "euroštyridsaťpäť" navrhujem zmeniť na cenu štandartných papúč 4,50 Sk = 0,15 ojro

    ad 2: Predbežný zoznam – objednávam 2 ks

    ad 3: Odev by to mal byť kvalitný, lebo niektoré Hovadá sa po nociach túlajú lesmi, čo zvyšuje nároky na pevnosť materiálu. Čo sa týka strihu navrhovaného odevu, navrhujem Klasikov konfekčný odev z Nedožier, vrátane pokrývky hlavy. Čo sa týka návrhu ceny, veľmi sa mi pozdáva uvedená cena "+ – 10 ojro", ktorú by som však upresnil na "- 10 ojro" z čoho jasne vyplýva, že ku každému objednanému odevu by Hovado dostalo aj uvedenú sumu 10 ojro.

    ad 4: Po rozdaní tričiek na niektorej Hovadovici Šanimu samozrejme zatlieskame "Tri-štýýý-ri" 😉

    ad 5: Otázky (predbežne) nemám

    #82184
    MartineR
    Účastník (Participant)

    "cenovku" vysvetlí Kuky 😉

    #82185
    pitbulka
    Účastník (Participant)

    Pridávam sa k predbežnému zoznamu 🙂

    Kvalita by samozrejme mala byť lepšia.

    A tie cenovky.. kľudne tam môžu byť obe 😁

    #82186
    Matooo
    Účastník (Participant)

    Chcem! 😎

    #82187
    Heavy
    Účastník (Participant)

    Dodatok číslo 1

    Otázku a konečné rozhodnutie o odpredaji Hovadského trička neHovadám dávam týmto do diskusie a hlasovaním bude rozhodnuté. Môj doplňujúci návrh po prípadnom schválení je nasledovný a pridávam ho pod poradovým číslom "ad 6" – Odpredaj trička neHovadu je možný za cenu trička + manipulačný Hovadský poplatok butylka Borovičky pre Hovadá a butylka Fernetu pre Klub týraných mužov. 👋

    PS: …a teraz usilovne dumám nad tým, ako by som do bodu "ad 6" nenápadne zakomponoval aj právo prvej noci 😈

    #82188
    kuky
    Účastník (Participant)

    S trickami samozrejme suhlasim aj ja,ale mam vaznu pripomienku k predsedovej poslednej pripomienke 😁 Samozrejme ze nemam nic proti fernetu pre clenov KTM,ale nakolko sme aj hovada a patrime medzi ne,takze ta borovicka ma ist taktiez aj nam 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 .A este jedna pripomienka…na trickach sme sa dohodli ze budu aj pre klub ktm,takze navrhy prosim dva 😁 hlavny radca Klasik ujmi sa funkcie a rad 😁 😁 😁

    P.S..osobne som za to aby tricka dostavali len clenovia,cize hovada,pre neclenov nieje problem sa zaclenit a potom mat aj tricka 😁 😈

    #82189
    kuky
    Účastník (Participant)

    Predseda za to tvoje pravo prvej noci budem hlasovat aj ja nakolko si si ho vydupal aj u nas 😁 Sice nejak blbe,ale prva noc bola 😁 😁 😁 Nechcem to rozoberat,ale verim ze vsetci zucastneni vedia aku prvu noc si mal 7.7.2007 🤣 🤣 🤣 😁 😁 😁 😈 😈 😈

    #82190
    kuky
    Účastník (Participant)

    Aby som nezabudol….ta cenovka 4,50 tam byt musi a druha 1,45eur tu dostane casnicka Tana,ktora mala v nedelu len tuto taxu…teda aspon pre mna 😁 😁 😁 😁 😁

    #82191
    kuky
    Účastník (Participant)

    Tu sa moe inspirovat [linka] 😈

    #82192
    Heavy
    Účastník (Participant)

    kuky Nebudem odbočovať od témy bez smerovky, odpoveď na svoju borovičkovú požiadavku hľadaj v téme Klub Týraných Mužov – zápis zo schôdze. 😘

    #82193
    rowl
    Účastník (Participant)

    Jednoznacne som za 3cka, jedno HVD a jedno KTM 😈

    ad3 Radsej lepsie ako horsie

    #82194
    AMIS
    Účastník (Participant)

    Jedno L, jedno M a jedno XS (pre našu prckovatú)

    Radšej nech je to kvalita aj keď treba priplatiť, lebo šak byť hovädo je česť a k tomu sa predsik nedostaneš len tak pri vrátnici 😈 😉

    #82195
    Furby
    Účastník (Participant)

    Ad 1: grafik som neni

    ad 2: ja

    ad 3: lepšejšá

    ad 4: ok

    ad 5: nie

    😘

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 24 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri