Connect with us

Jak dlouho jezdite.

Domov Diskusné Fóra Kaviareň Jak dlouho jezdite.

Zobrazuje sa 11 príspevkov - 1 až 11 (z celkového počtu 11 )
  • Autor
    Príspevky
  • #65434
    kelisova
    Účastník (Participant)

    jak dlouho jezdite a proc ste propadli teto vasni. a kde jsou nejcastejsi vyjizdky

    #65435
    yagiza
    Účastník (Participant)

    1) 7 rokov

    2)bola som k tomu dokopana

    3) avebury, stonehenge, brighton, wales, isle of man, skotsko… vlastne vsade je pekne ked v anglicku svieti cely den slnko 😀

    #65436
    tlmic
    Účastník (Participant)

    Mam za sebou 8 sezon. Najradsej sam , maximalne s kamaratom – tiez ss. Jednoducho pichnem prst do mapy a pretoze byvam pri Moravskych hraniciach tak mi je jedno ci sa zatocim do Banskej Bystrice alebo do Hradca Kralove. No hlavne v ten den do totalneho vycerpania, zastavujem len tankovat, fotit a curat.

    #65437
    zeleno
    Účastník (Participant)

    ja som už veterán, jazdím 40 rokov, z toho bolo 20 r. závodne motokros. Teraz mi už stačí previesť sa s kamarátmi po teréne v okolí,

    tak zo 20-30 km.

    #65438
    kxbibo
    Účastník (Participant)

    12 rokov.

    #65439
    PADRE
    Účastník (Participant)

    17 rokov.je to diagnoza.tazka neliecitelna a velmi nakazliva choroba.ale dobre sa s nou zije. 😀

    #65440
    kelisova
    Účastník (Participant)

    ja osobne jezdim od svych 14 let od stadionu,jav ,zetek, uralu, a pak od prevratu to byly hondy,pak dukaty,pak hondy, a tetkom jiz tihnu jen k suzuki. celkem jezdim 18let a musim zaklepat ze jen s jednou bourackou ale ta docela stala zato a od te doby jezdim spis na pohodu. nejcastejsi vyjizdky jsou zrazy po slovensku a cechach a pres tuden jezdim na makov je tam docela dobra cesta a hezke zatacky.a proc me to chytlo ani nevim snat volnost ,adrenalin kdovi

    #65441
    renac
    Účastník (Participant)

    Prvé skúsenosti cca v 6-tich rokoch na minibiku urobeného zo štadiona 😁 ,dala sa zaradiť len jednotka,kolieska s bubnovými brzdami veľkosti asi tak 25cm, ale chodilo to na tie časy dosť dobre.Potom už nastálo od 13-tich rokov.Čiže dohromady 10 rokov,z toho dve sezóny v holandsku.A prečo?? To vie asi každý čo tu je,volnosť,adrenalín,pohoda,ale hlavne ten pocit,ten je ozaj pravý!!

    #65442
    semo
    Účastník (Participant)

    18 rokov a stúpa to 😁

    #65443
    motokocur
    Účastník (Participant)

    Počúvaj KELIŠOVÁ,si nejaký mudrland.

    #65444
    Vidicon
    Účastník (Participant)

    od 15tich do teraz to je… moment… pocitam… aha, uz 14 rokov! Ja stary krypel… Priviedla ma k tomu najstarsia sestra. A jazdim najcastejsie po okoli BA (zahorie, Gabcikovo, atd) a centre BA, zial, celodenny vylet si malokedy mozem dovolit… a potom som absolvoval 3 dvojtyzdnove moto-dovolenky, to boli tie najkrajsie dovolenky v mojom zivote…

Zobrazuje sa 11 príspevkov - 1 až 11 (z celkového počtu 11 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.

Partneri